Reklama

Mám říct gynekologovi, že chci testy kvůli manželově nevěře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 15:53
Povedat gynekologivi ze chcem testy kvoli manzelovej nevere?

Zdravim vas prevazne zeny ktore mi viete poradit, prisla som manzelovi na neveru a chystam sa zajst ku svojej gynekologycke s tym aby mi urobila testy na chlamidie alebo podobne sajrajty, kedze chlap mal nechraneny sex. Myslite si, ze je dobre jej otvorene povedat, ze mi bol manzel neverny a ze chcem testy alebo to mam nejako zaonacit. Je mi to neprijemne to na doktorku takto vybalit a nemusi vediet o mojich osobnych problemoch. Ako by ste to riesili? Dakujem za rady. Radsej anonym

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nimie
Nadpozemská drbna 25897 příspěvků 11.10.18 15:55

Pokud s ní máš v pohodě vztah, řekla bych jí to…

divine woman
Echt Kelišová 8384 příspěvků 11.10.18 15:57

Pošli nejdřív na testy manžela. A doktorce bych to řekla, dodržuje snad nějaké lékařské tajemství.

Hroznej puberťák
Závislačka 4410 příspěvků 11.10.18 16:01

Na testy jde jít i jinam, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 16:03
@Hroznej puberťák píše:
Na testy jde jít i jinam, ne?

Kde? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 16:04
@divine woman píše:
Pošli nejdřív na testy manžela. A doktorce bych to řekla, dodržuje snad nějaké lékařské tajemství.

No to nebude tak lahke ale aspon si budem ista ze som ok, a ked nie tak je jasne ze sa musi podrobit testom i on :cert:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 11.10.18 16:06

nanejvýš to bude uožení v lékařské dokumentaci, a na to kouká jen lékař, SUKL, ústav zdrav. informací, nemocnice, policie, státní zástupce a následně pozůstalí.

divine woman
Echt Kelišová 8384 příspěvků 11.10.18 16:06
@Anonymní píše:
No to nebude tak lahke ale aspon si budem ista ze som ok, a ked nie tak je jasne ze sa musi podrobit testom i on :cert:

Bereš to za opačný konec. Nebo on neví, že ty víš o nevěře?

divine woman
Echt Kelišová 8384 příspěvků 11.10.18 16:07

@Hroznej puberťák Ano, na venerologii.

Hanney
Závislačka 2664 příspěvků 11.10.18 16:08
@Anonymní píše:
Kde? :think:

Prodávají se i domácí testy, ale jinak si řekni doktorce o test a hotovo. Nemusíš jí přece nic zdůvodňovat, ne?

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 11.10.18 16:10

A s manželem ještě jsi? Pokud jsi mu nevěru odpustila, pošli na testy i jeho, jděte oba. Můžete jít na jakoukoliv venerologii, nepotřebuješ žádanku, ani nic vysvětlovat, jen se objednáte. Pokud s ním nejsi, můžeš si skočit na gyndu nebo na tu venerologii.

Hroznej puberťák
Závislačka 4410 příspěvků 11.10.18 16:11
@divine woman píše:
@Hroznej puberťák Ano, na venerologii.

Jo jo, měl jsem pocit, že mi to někdo říkal, že se dá zajít do fakultní nemocnice a na venerologii požádat o komplet testy. Ale zatím jsem to nezkoušel :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 16:18
@divine woman píše:
Bereš to za opačný konec. Nebo on neví, že ty víš o nevěře?

Je to zlozita situacia ano prevalilo sa to vie o tom ze to viem…ale pre moj klud musim k doktorke

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 16:19

No nevím co máš za gynekologa, ale tomu mému jsem jen řekla, ať mi ty testy udělá a udělal. Žádné další info nebylo potřeba. Prosím anonymně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 16:19
@Hroznej puberťák píše:
Jo jo, měl jsem pocit, že mi to někdo říkal, že se dá zajít do fakultní nemocnice a na venerologii požádat o komplet testy. Ale zatím jsem to nezkoušel :)

Super dakujem za tip

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >