Povedené IUI aneb záhadná cesta spermie k vajíčku

Anonymní
14.8.20 14:22

Povedené IUI aneb záhadná cesta spermie k vajíčku

Dobrý den děvčata, nevěděla jsem přesně, jak svůj dotaz popsat. Omlouvám se tedy za slovní neohrabanost:) Stalo se vám prosím někomu, že se povedlo díky metodě IUI otěhotnět, ale přirozeně se to nepovedlo? Je možné, že se prostě přirozeně z ńjakého důvodu nemůže spermie dostat k vajíčku a touto metodou se tomu pomohlo? Nebo je to nesmysl? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
219
16.8.20 09:47
@Anonymní píše:
Dobrý den děvčata, nevěděla jsem přesně, jak svůj dotaz popsat. Omlouvám se tedy za slovní neohrabanost:) Stalo se vám prosím někomu, že se povedlo díky metodě IUI otěhotnět, ale přirozeně se to nepovedlo? Je možné, že se prostě přirozeně z ńjakého důvodu nemůže spermie dostat k vajíčku a touto metodou se tomu pomohlo? Nebo je to nesmysl? Děkuji

To se dozvím za par dni, zda to vyjde,, normálně mi to neslo, ale už mi není 20 tak asi proto,,, jdeš na iui? No statistiky nic moc 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
17.8.20 11:47

Ahoj holky,

Já byla na IUI 20. A 4. Test pozitivní. Dnes 6tt+4 a mám strach, včera jsem měla hnědý výtok a dnes ráno taky. Tak my dnes zvedli dávky progesteronu a řekli ať beru ascourtin… a 24. Mám kontrolu na gennetu…

Jinak jsme před 3,5 lety přišli o mimco, musela jsem na revizi, přestalo bit srdíčko. Tak se modlime, aby se to povedlo :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama