Povedlo se? Vysoká bazální teplota nad 37

Anonymní
16.10.19 09:36

Povedlo se? Vysoká bazální teplota nad 37

Přidávám obrázek moji teploty, je takto vysoká teplota v pořádku? A proč má teplota po ovulaci stoupla a pak klesla a po tomto klesnuti vystoupila nad 37 a stále se drží? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52416
16.10.19 09:42

Po pár naměřených teplotách, bez jasně vyznačené ovulace a 16. den cyklu je věštění těhotenství z grafu BT rovno tomu z křišťálové koule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.19 09:44

@ugluk ovulace tam je jasné vyznačena tj. 12.10 a vím to na 100%

• Citovat
  • Nahlásit
52416
16.10.19 10:01

To ale víš z něčeho jiného než z BT, že? V tom případě čtyři dny po ovulaci, pokud je embryo extra rychlé, tak akorát doputovalo do dělohy a během pár dní se může začít uhnízďovat, produkovat hCG a poté můžeme s přimhouřenýma očima mluvit o hodně počínajícím těhotenství. Čtyři dny po ovulaci vyvěští těhotenství opravdu jen ta křišťálová koule. Já považuju BT za dobrou metodu, ale na věštění těhotenství je mnohem spolehlivější těhotenský test, zkus ho za týden, spíš za 10 dní, pokud se nedostaví MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6300
16.10.19 10:40

To ti nic neřekne. Když jsem si kdysi měřila BT, tak jsem v luteální fázi měla vždy BT kolem 37°C, většinou nad. I když jsem těhotná nebyla. Můžeš něco trochu poznat, až v době očekávané MS, jestli BT nezačne klesat. Ale i pokud ne, tak to zase není jistota, protože některé BT klesá až v první den menstruace. Jinak BT musíš měřit od začátku cyklu, tady u tebe tu ovulaci z grafu můžeš jen odhadovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.19 10:48

@bartsch dělala jsem si ovulační test který byl jasně pozitivní a večer nastala bolest vaječníků takže vím určitě kdy ovulace byla

• Citovat
  • Nahlásit
6300
16.10.19 10:54
@Anonymní píše:
@bartsch dělala jsem si ovulační test který byl jasně pozitivní a večer nastala bolest vaječníků takže vím určitě kdy ovulace byla

Já nerozporuji ovulaci, protože jak psala @ugluk, je poznat, že ji máš zjištěnou jinak než měřením BT. Ale samotná BT nad 37°C ti neřekne, že to vyšlo, protože i kdyby ano, tělo zatím ani netuší, že se spojilo vajíčko se spermií. O těhotenství bude vědět, až dojde k nidaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15239
16.10.19 12:02

Říká se že až se teplota drží nahoře 18dnu je to těhotenství. Teď fakt jen hadas a my taky. Počkej do termínu ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat