Pověry/znamení - závan cibule z ničeho nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 06:19
Pověry/znamení - závan cibule z ničeho nic

Zdravím všechny :) včera se mi stalo něco co si nedokážu úplně vysvětlit a nevím co to mělo znamenat. Vím že existují lidé kteří na některých místech cítí vůně, pachy a něco to znamená. Jako malá jsem např. v zimě venku cítila vůní fialek a vždy to znamenalo něco dobrého. Včera jsem se ale dívala na televizi a najednou jsem ucítila silný závan cibule, jako právě kdyby se snažila na pánvi ovšem když jsem vstala z postele abych se podívala odkud to jde tak to najednou zmizelo…nikdo u nás nevaril ani někde jinde bylo to cítit pouze v tom jednom místě a jen do doby než jsem se zvedla. Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost, nevíte co to může znamenat?? :nevim:

Reakce:
ontar
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 11.03.19 07:48

Neprdnul si někdo, nebo ty? :think:

sirikit
Nadpozemská drbna 29360 příspěvků 11.03.19 07:54

Taky sis mohla nechtěně čichnout k podpaží. :think:
Mělas pak zkusit tu ruku zvednout ještě jednou. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 07:55

Podle mě čichová halucinace a žádný znamená bych za tím nehledala. Naopak kdyby se to stávalo často, hledala bych za tím zdravotní komplikace. Co jsem četla (ale né nějak do hloubky) může to vyvolat cokoliv. Třeba vzpomínka, nebo podráždění čichových nervů. A při extrémech třeba i nádor na mozku. Párkrát jsem to zažila taky.

Luca82
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 11.03.19 11:13

Ale tak nedelejte si z ni srandu.
Ja zase obcas, kdyz sedim na gauci citim zavan cigaretoveho dymu. Nikdo u nas nekouri a nikdy nekouril :nevim:
Ale pravda - ja v tom nic nehledam.
A ne - k podpazi jsem si necichla :lol:

Váš příspěvek
Reklama