Povinná předškolní docházka při odkladu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Salvaje
Závislačka 3464 příspěvků 04.10.18 23:47
Povinná předškolní docházka při odkladu

Zdravím všechny.
Chtěla bych poprosit o radu. Jak je to s povinnou předškolní docházkou u předškoláka, který dostal odklad a je tím pádem předškolák podruhé? Je pro něj docházka opět povinná?
Děkuji.

Reakce:
Gorlami
Závislačka 3252 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 00:35

Samozrejme, ze ano.

Salvaje
Závislačka 3464 příspěvků 05.10.18 00:42

@Gorlami
Děkuji za odpověď. Nejde mi o to, že bych ho tam nechtěla dávat, ale zvažují, že bych s dětmi v zimě třeba na měsíc odjela do zahraničí.
Proto se ptám.
 Díky.

Gorlami
Závislačka 3252 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 00:45
@Salvaje píše:
@Gorlami
Děkuji za odpověď. Nejde mi o to, že bych ho tam nechtěla dávat, ale zvažují, že bych s dětmi v zimě třeba na měsíc odjela do zahraničí.
Proto se ptám.
Díky.

Tak myslim, ze to se da i tak, ne? Aspon u nas v ms s tim nemaji problem, jen clovek musi vyplnit radnou omluvenku.

Salvaje
Závislačka 3464 příspěvků 05.10.18 00:49

@Gorlami Snad jo.

kacakaca
Závislačka 2616 příspěvků 05.10.18 02:02
@Salvaje píše:
@Gorlami
Proto se ptám.
Díky.

Absenci nad 5 dni schvaluje reditel MS. Vsechno se da. Vzdyt kolikrat jsou deti takhle dlouho doma z duvodu nemoci.

smudlinky
Závislačka 2577 příspěvků 351 inzerátů 05.10.18 06:34

Ve většině školek to není problém, jen se nahlásí, že dítko bude od do nepřítomné a proč.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 05.10.18 07:10

Většina školek je v pohodě na dohodu - určitě se domluvíte.

janoma
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 05.10.18 07:17

Určitě jeďte. Jen záleží,jak se u vás v MŠ omlouvá. Je to ve Školním řadu. U nás jen nahlasime. Klidně omlouváme na dva měsíce.

janickaIII
Závislačka 2631 příspěvků 05.10.18 09:48

@Gorlami a školné se stále neplatí, když se jedná o povinnou docházku vlastně druhý rok?

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 05.10.18 09:55
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >