Reklama

Povinné i nepovinné očkování zaráz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lencaaa.v
Stálice 57 příspěvků 06.12.17 18:23
povinné i nepovinné očkování zaráz

Je tu někdo, kdo nechal dát povinné i nepovinné očkování zaráz? Jakože dvě injekce najednou? A jaká byla reakce mimča potom? Děkuji moc za odpovědi :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5481 příspěvků 06.12.17 18:31

Ja jsem davala napred samornou hexu, pak tusim dvakrat? hexu a synflorix zaraz a pak zas solo. Reakce nikdy zadna, mozna jeden den bylo mimino spavejsi, jinak nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 18:51

Hexa + prevenar + rotateq.. vše ok

neila
Extra třída :D 10201 příspěvků 06.12.17 19:12

Jj, je třeba to do těch dětí narvat všechno najednou a kdyby se objevily vážné nežádoucí účinky, tak si můžete dát ententyky, abyste se dopátraly z čeho tak asi jsou :potlesk:

věrasek80
Extra třída :D 10978 příspěvků 06.12.17 19:24

Máme jen povinné

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 19:25

@neila a tohle je nutné? :think: my měli hexu a prevenar zvlášť, tak to nastavila dr. reakce nikdy na nic žádná.

Verun83
Echt Kelišová 8674 příspěvků 33 inzerátů 06.12.17 19:36

Nedavala bych zadne ockovani naraz. Uz jen proto, kdyz nastanou nezadouci ucinky, ktere se maji hlasit, tak se nevi z jake vakciny jsou. Nehlede na to, ze do deti napichate hned nekolik nemoci najednou. Nehrajte si se zdravim deti, uz tak jsou vakciny nechutny koktejl. Existuji odklady a rozumne rozestuly mezi vakcinami. Tak trochu s citem.

Netopirek
Echt Kelišová 7743 příspěvků 06.12.17 19:49

U starší jsem dávala sólo u mladší naráz. Starší bez reakce, mladší měla reakci na všechny očkování, kromě MMR.

Třetí budu očkovat zvlášť. Děti mají povinné i nepovinné. Stejně tak já.

blumen
Hvězda diskuse 41146 příspěvků 06.12.17 19:52

My meli spatne reakce jen na jedno povinne. Nechci si predstavovat reakci zaroven s nepovinnym ockovanim dohromady.

Janli
Kelišová 5637 příspěvků 9 inzerátů 06.12.17 19:59

Hexa + prevenar najednou u absolutně zdravého prvního dítěte, mám v tomhle důvěru ke své lékařce. U nedonošené dcerky rozočkováváme po 14 dnech.

Káťa19
Kelišová 7078 příspěvků 36 inzerátů 06.12.17 21:09

Nikdy bych nedala diteti, navic miminku vice jak jednu injekci. Ockuji s odkladem a velkym respektem. Nerosoustava se vyviji hlavne do dvou let a kazde ockovani je velky zasah do tela, nehazardujte s tim :(
Jinak doporucuji rozalio.cz , neco si o vakcinach precist :hug:

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 06.12.17 21:12

Neporadím, nemám (naštěstí) zkušenost. Naše doktorka se mě ptala na to, jaké chci očkování hodně brzy, abych měla čas to rozhodit každé zvlášť. Zásadně neočkuje nic naráz.
Ale je hromada doktorů, co to dělá a považuje to za normální. A budou si skálopevně tvrdit, že ten ekzém a ty noční běsy a ten opožděný vývoj a ty alergie a ten autismus s tím nemá 100% nic společného. Protože to není prokazatelné.
Naše děti mají jen povinné a to ještě odloženě.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 07.12.17 08:11

@Lencaaa.v u první­ho jsem byla hloupá, vřele doporučuju.. měl takovou alergickou reakci, že pak cca 2 roky žil pomalu jen ze vzduchu - nemohl téměř nic jíst.. o zbytku ani nemluvě.. druhý má jen část povinného a hodně posunuté - ale kvůli VVV

neila
Extra třída :D 10201 příspěvků 07.12.17 20:20
@Bong píše:
@neila a tohle je nutné? :think: my měli hexu a prevenar zvlášť, tak to nastavila dr. reakce nikdy na nic žádná.

nutné? Jen jsem vyslovila názor, tak to v diskuzích chodí. A nebyl myšlený vůbec špatně. Dle mého názoru by měl dostat přes držku každý pediatr, který navrhne očkovat 2 (víc snad už musí být úplný Mengele) najednou ;) Nemyslím, že by zamyšlení nad tím něčemu mohlo uškodit - na rozdíl od nacpání dvou vakcín najednou.

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 20:25

@neila vyslovit názor je ok, nemyslím že je potřeba provádět to tímto způsobem. Toť vše.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >