Povinné ručení auta, vypovězení

30
9.11.20 07:58

Povinné ručení auta, vypovězení

Ahoj holky,
máte někdo prosím zkušenost?
5.11. Jsem omylem nacouvala do auta, které stalo na točně. V domnění, že máme platné pojištění jsme nahlásila škodnou událost, ale bylo nám sděleno, že auto pojištěné od 3.11. není, kvůli chybějící splatce. Splátka ale normálně odešla, jen jsem špatně zadala variabilní symbol. Ale platba byla včas. :,( jak se to potom řeší? Obnovili vám třeba pojistku a škodu zaplatili oni? Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5312
9.11.20 08:05

Doloz jim výpis z účtu že jsi to platila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
9.11.20 08:10

@mackA159 Jo, to je jasný, no oni tvrdí, že poslali dopis, ale zadnej vůbec nedošel. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17679
9.11.20 08:17
@Emm12345 píše:
@mackA159 Jo, to je jasný, no oni tvrdí, že poslali dopis, ale zadnej vůbec nedošel. :nevim:

Někdy to posílají mailem a padá to do spamu. Jinak je to nějaké divné. Pokud jsi měla pojistku do 3.11. tak ten dopis mohli nejdřív poslat toho 4.11. Teoreticky mohl dojít v pátek. Zeptala bych se, kdy dopis odešel. A přesně máš výpis, žes to posílala. Jinak chápu ten variabilní symbol. Oni těžko můžou vědět, že špatně zadaná platba je tvoje. A budou se na tom točit, protože se jim to hodí. Ale myslím, že by to měli uznat, když jim dodáš podklady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
9.11.20 08:32

Myslím, že by zpětné platbu měli spárovat. Akorát té to bude asi stát trochu dohadování :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
9.11.20 09:34

Neřeš s nimi dopis, řeš platbu. Zavolej na infolinku, že jsi špatně zadala VS a jestli to můžou spárovat (o nehodě se nezmiňuj). Co to je za pojišťovnu? Já taky poslala jednou platbu špatně a po telefonu vyřízené za pár sekund. Pokud to přes telefon nepůjde - nebude to moct hned dohledat - tak popros o email na někoho, kdo se tím zabývá a tomu pošlu printscreen s platbou. A až budeš mít vyřešenou platbu, zadej škodnou událost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat