Kolik budu platit povinné ručení?

Anonymní
24.1.20 21:54

Povinné ručení kolik budu platit?

Zdravím, dokázal by mi někdo říct, kolik bych platila povinné ručení na Mercedes Benz C200 Kompressor r. v. 2002? A jakou pojišťovnu byste mi z hlediska nejvýhodnějšího pojištění doporučili? ;)
Děkuju za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3796
24.1.20 21:57
@Anonymní píše:
Zdravím, dokázal by mi někdo říct, kolik bych platila povinné ručení na Mercedes Benz C200 Kompressor r. v. 2002? A jakou pojišťovnu byste mi z hlediska nejvýhodnějšího pojištění doporučili? ;)
Děkuju za tipy.

Zeptal bych se v pojišťovně a ne na eMiminu. ;) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311

Hodně…
Tu nejvhodnější… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1997

Na internetu najdeš několik kalkulaček a porovnání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
24.1.20 21:59

Povinné ručení se odvíjí od objemu motoru, tvé praxe /jak dlouho máš pojistku s bezeškodním průběhem/ a dalších faktorů… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3796
24.1.20 22:00
@bse.pedro píše:
Hodně…
Tu nejvhodnější… 8)

Nerýpej do ní. Je to asi hodně intimní a citlivé téma když to píše jako anonym. :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
24.1.20 22:01

Nicméně platí, že na vozy Mercedes, BMW, a podobné jsou pojistky dost mastné, zvláště pro mladší ročníky. Příklad BMW 10let staré, 3litr v dieslu, řidič nad 30 let, bezeskodni průběh pojištění od 18ti let = 7tis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14394
24.1.20 22:02

Jak to máme vědět? Záleží na víc faktorech než jenom značce auta a roku výroby. Vyplň si svoje údaje třeba na klik.cz a ono ti to vyhodí u který pojišťovny bys platila kolik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 22:04

No s dvěma nehodama za sebou to bude asi raketa.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.1.20 22:07

Vyšlo mi kolem 15K. To je teda dost. Mazec.

• Nahlásit
  • Citovat
1311
24.1.20 22:08
@Fofrník píše:
Nerýpej do ní. Je to asi hodně intimní a citlivé téma když to píše jako anonym. :think: :mrgreen:

Však rýpu anonymně, tak snad není problém… :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 22:08
@Martha03 píše:
Nicméně platí, že na vozy Mercedes, BMW, a podobné jsou pojistky dost mastné, zvláště pro mladší ročníky. Příklad BMW 10let staré, 3litr v dieslu, řidič nad 30 let, bezeskodni průběh pojištění od 18ti let = 7tis

To nebude značkou, ale objemem :wink:, čím větší auto, větší objem motoru, tím dražší povinné ručení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14394
24.1.20 22:10
@Anonymní píše:
No s dvěma nehodama za sebou to bude asi raketa.

Jo mě taky vysla raketa, na golfa, já ridicak 5 let a ještě za sebou bouracku. Tak si na sebe vzal pojistku radši chlap, který má řidičák delší dobu a nebyl v posledních letech bourany a hned to kleslo snad o několik tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
24.1.20 22:10
@welovefashion píše:
To nebude značkou, ale objemem :wink:, čím větší auto, větší objem motoru, tím dražší povinné ručení

Ne je to i značkou. Mám kamaráda u pojistek a ten mi říkal, že jakmile tam hodí právě tyto exklusivní značky hnedka to tam prdne vyšší částku, i když samozřejmě kubatura je také rozhodující faktor. Jde o cenu dílů, v rámci oprav vozu se vždy počítá s náhradou dílů za nový originální díl a proto je cena pojistky vyšší i tou značkou, nejen kubaturou.
Edit: třeba uvedené BMW, ač 10 let staré tak např přední natáčecí světlomet stojí jako nový díl nějakých 80 tisíc. Takže když nás někdo jebne na předek tak je to opravdu garda… V tomto je pak jedno jakou máme kubaturu vozu…

Příspěvek upraven 24.01.20 v 22:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 22:11

@Kriss Tina jojo ty ceny jsou šílený

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu