Povinné ručení Slavia? Direct? Axa? ČSOB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 08.02.17 19:22
Povinné ručení. Slavia?? direct? Axa, Čsob?

Připadá mi, že se nenajde pojišťovna, co by neměla negativní recenze. Ale stejně, Slavia mi přijde nejhorší? Co ten Direct? Je převlečenej, jako původní byl příšerný :nevim: Kde sakra pojistit auto? Aby v případě, že by bylo nutné plnění, tak opravdu pojišťovna plnila? :nevim: na mojí motorizaci bohužel vychází nejlépe první dvě, doposud jsem pojišťovala Axu, s tou naštěstí nemám zkušenosti ohledně plnění, ale ohledně asistenčky jo a bylo to OK.

Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 08.02.17 19:39

Negativní recenze najdeš na všechny pojišťovny. Jsou to proste pojišťovny a dělají vse možné, aby nemusely platit. Povinné ručení beru jen jako nutnost, a proto jdu po nejlevnějším. Direct je jen stará znacka, ted je to převlečený triglav. Zatim dobre zkusenosti, on-line to mají vymakane.

Aspera
Generální žvanilka 20815 příspěvků 1 inzerát 08.02.17 20:50

Nová zkušenost, zkus si najít levné pojištění klidně přes nějaký srovnávač a pak se na to samé zeptej on line na dané pojišťovně. Stáhli jsme pojistku o 200Kč dolů. A srovnávačí radši víc, to jsme stáhli proti prvnímu o 2000Kč.

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 08.02.17 21:20
Už jsem se dovolala svému poradci, tak s tím něco provede, ale slavia prý určitě ne :lol: jsem si to myslela. :lol:
@Alkata píše:
Negativní recenze najdeš na všechny pojišťovny. Jsou to proste pojišťovny a dělají vse možné, aby nemusely platit. Povinné ručení beru jen jako nutnost, a proto jdu po nejlevnějším. Direct je jen stará znacka, ted je to převlečený triglav. Zatim dobre zkusenosti, on-line to mají vymakane.

No, nejlevnější neberu nikdy, kdyby jo, vezmu nejlevnější Slaviu a nic neřeším, ale já chci mít klidný spánek a vědět, že v případě potřeby ta pojišťovna bude plnit a to plnění bude ve výši, co pokryje škody :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >