Povinnost odebírat stravu na internátě?

208
17.3.17 15:01

povinnost odebírat stravu na internátě?

Ahoj holky, chci se zeptat vás, co jste měli dítko přes týden na intru, měli povinnost odebírat stravu? Tudíž jíst něco jiného než rohlíky nebo z mac donaldu? Zjistila jsem, že náš mladej má za minulý měsíc skoro všechno odhlášeno, protože prý nestíhá :D :) :mrgreen: Bud musí pospíchat do školy, mají normálně od osmi, snídaně se vydávají od půl sedmé( stihnul by je, ale musel by vstát :mrgreen: ) na obědy prý ze třídy nikdo nechodí a on tam nebude jediný sám jak trapák :mrgreen: :lol: A večeře? běžně mají vycházky do osmi, večeře se vydávají do sedmi, tak se přece nebude vrace :D :mrgreen: Řeší to tak, že v neděli nám totálně vybrakuje ledničku, a když mu zásoby dojdou, tak si koupí dvacet rohlíků :mrgreen: :zed: Je v prváku, vůbec se mi nelíbí, jak se stravuje, ale fakt nevim, jak ho donutit, aby chodil aspon na ty obědy!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

873
17.3.17 15:08

@bony58 ano, u mého bráchy je to povinné, ale stejně se dojídá externě, prý jsou porce moc malé :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
970
17.3.17 15:17

My jsme měli na intru jídelnu zhruba 1 km a domluvili jsme se na donášce se spolužáky, střídali jsme se…kluci se víc snažili, měli hlad:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11819
17.3.17 15:23
@bony58 píše:
Ahoj holky, chci se zeptat vás, co jste měli dítko přes týden na intru, měli povinnost odebírat stravu? Tudíž jíst něco jiného než rohlíky nebo z mac donaldu? Zjistila jsem, že náš mladej má za minulý měsíc skoro všechno odhlášeno, protože prý nestíhá :D :) :mrgreen: Bud musí pospíchat do školy, mají normálně od osmi, snídaně se vydávají od půl sedmé( stihnul by je, ale musel by vstát :mrgreen: ) na obědy prý ze třídy nikdo nechodí a on tam nebude jediný sám jak trapák :mrgreen: :lol: A večeře? běžně mají vycházky do osmi, večeře se vydávají do sedmi, tak se přece nebude vrace :D :mrgreen: Řeší to tak, že v neděli nám totálně vybrakuje ledničku, a když mu zásoby dojdou, tak si koupí dvacet rohlíků :mrgreen: :zed: Je v prváku, vůbec se mi nelíbí, jak se stravuje, ale fakt nevim, jak ho donutit, aby chodil aspon na ty obědy!!

Ale to, že bude mít jídlo povinně přihlášené a placené, ještě neznamená, že tam bude chodit… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11819
17.3.17 15:29

@bony58 a na obědy nechodí ve škole? jinak bych si s ním o tom promluvila, pokud tam nechce jíst, dala bych mu to co mu posíláš asi někam na čip/kartu na kterou by měl chodit na to jídlo na internát na ruku, ať si s tím hospodaří. Dali jste ho na internát, věřili jste mu, tak ho nechte, at si jí co chce… taky tam můžou vařit hnusný jídlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
17.3.17 16:47

Nezažila jsem, že by to bylo povinné a mimo to, že to bude přihlášené a placené neznamená, že to sní, pokud by byl povinný nebo nějak evidovaný vyloženě odběr, tak by také mohl kartičku dát hladovému spolužákovi, kterému jedna porce nestačí. Nic jiného než domluva tohle asi nevyřeší… to neuhlídáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
17.3.17 17:25

@bony58 Já osobně bych mu domluvila alespoň s obědy, aby na ně chodil, jediné teplé za den. A zbytek ať si pořeší, ale stylem, že mu dám tolik peněz na to jako za jídlo na intru a ať si to pořeší. Rozhodně by se mi nelíbilo, aby mi vybral doma lednici…
PS: Možná, až budu mít kluky v jeho věku, tak změním názor, ale rozhodně by se mi to nelíbilo.
Za mne před 20ti lety bylo jídlo na intru povinné, jenom vyjímečně šlo odhlásit, obědy na škole.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama