Povinnosti přehazuje na jiné

Anonymní
29.5.16 21:37

Povinnosti přehazuje na jiné

Prosím o radu.

Partner přehazuje povinnosti a nepříjemnosti na druhé, anebo se jim zdatně „vyhýbá“. Například neplatí alimenty dokud nepřijde exekuce. Rozhodl se, že dítě (ne moje) nechce, tak ho ani nikdy neviděl (soudně uznaná paternita). Vypnuli mu pevnou linku, protože neplatil - chtěl, abych to vyřídila - volal mi z mobilu do auta, že mi řekne číslo do O2. Přijde pokuta a místní šetření proti načerno postavenému plotu - řeší to jeho sekretářka (dostane plnou moc, on mezitím sedí v kanclu a čeká). Potřebuje něco objednat z internetu, zaúkoluje děti. Sám leží na lehátku na zahradě. atd. Když jsme se doma postavili, že nebudeme sloužit, začal to přehazovat všechno na sekretářku. Ta to pak udělá - třeba i mimo pracovní dobu. Jenže on nám pak nadává. Jak se prý chováme. Že on pro nás tolik dělá a my pro něj nic. jenže tohle není tak úplně pravda.
Máte to taky doma? Jak jste to vyřešily? Co zabralo? Díky.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

49236
29.5.16 21:43

Uf.. no nevím, ale muž co neplatí a své dítě se asi nezmění a nic na něj nezabere :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5772
29.5.16 21:50
@Anonymní píše:
Prosím o radu.Partner přehazuje povinnosti a nepříjemnosti na druhé, anebo se jim zdatně „vyhýbá“. Například neplatí alimenty dokud nepřijde exekuce. Rozhodl se, že dítě (ne moje) nechce, tak ho ani nikdy neviděl (soudně uznaná paternita). Vypnuli mu pevnou linku, protože neplatil - chtěl, abych to vyřídila - volal mi z mobilu do auta, že mi řekne číslo do O2. Přijde pokuta a místní šetření proti načerno postavenému plotu - řeší to jeho sekretářka (dostane plnou moc, on mezitím sedí v kanclu a čeká). Potřebuje něco objednat z internetu, zaúkoluje děti. Sám leží na lehátku na zahradě. atd. Když jsme se doma postavili, že nebudeme sloužit, začal to přehazovat všechno na sekretářku. Ta to pak udělá - třeba i mimo pracovní dobu. Jenže on nám pak nadává. Jak se prý chováme. Že on pro nás tolik dělá a my pro něj nic. jenže tohle není tak úplně pravda.
Máte to taky doma? Jak jste to vyřešily? Co zabralo? Díky.

Typicke pro sefy… zvyklej, ze zaveli a problem se vyresi… normalne bych ho upozornila, ze se k nam chova jako k asistentkam a to ze nejste. jako pokud mate takove zazemi, ze nemusite resit nakou tu exekuci, tak bych ho v tom v klidu nechala… ale pokud to citelne zasahuje do rozpoctu, to bych mela velkej problem… je treba s nim jednat z pozice dalsiho manazera… ukazat mu co se deje kdyz takhle prokrastinuje… a) celkove naklady, kdyby resil veci vcas b) naklady kdyz se vyhyba… a dopady…

I kdyz… holka… je to faktnpro tebe dobrej muzskej? Neuzna otcovstvi, necha to dojit k exekuci? Co bude priste? Co kdyz uz nebude vydelavat dost, a zacne stradat rodina? :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.16 21:56
@jijisan píše:
Typicke pro sefy… zvyklej, ze zaveli a problem se vyresi… normalne bych ho upozornila, ze se k nam chova jako k asistentkam a to ze nejste. jako pokud mate takove zazemi, ze nemusite resit nakou tu exekuci, tak bych ho v tom v klidu nechala… ale pokud to citelne zasahuje do rozpoctu, to bych mela velkej problem… je treba s nim jednat z pozice dalsiho manazera… ukazat mu co se deje kdyz takhle prokrastinuje… a) celkove naklady, kdyby resil veci vcas b) naklady kdyz se vyhyba… a dopady…I kdyz… holka… je to faktnpro tebe dobrej muzskej? Neuzna otcovstvi, necha to dojit k exekuci? Co bude priste? Co kdyz uz nebude vydelavat dost, a zacne stradat rodina? :think: :think:

hele jo, přijde domů, rozdá úkoly (myčka, koš, vysávání, prach…) a sám si sedne k TV. Děti to nesnášejí, utíkají před ním (ne že by si svoje povinnosti neudělaly), protože i řve. nějak nechápe, že tu práci, musí někdo udělat, že to nejde jen převelet na jiného. V práci to umím taky, tam to jde, ale doma tu práci nikdo neudělá.

• Citovat
  • Upravit
5597
29.5.16 22:15

A to jsou jeho děti? Nebo tvoje? Nebo Vaše společné? Jsi si jistá, že s ním chceš být? S chlapem, co odmítá dítě a neplatí na něho? V čem je teda tak dobrej, že s ním jsi? Tak aby mi někdo po příchodu domů rozdával úkoly, to by si teda zkusil jednou. Vím, co mám dělat sama a udělám si to, až já budu chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22711
29.5.16 22:20
@Fazulina píše:
A to jsou jeho děti? Nebo tvoje? Nebo Vaše společné? Jsi si jistá, že s ním chceš být? S chlapem, co odmítá dítě a neplatí na něho? V čem je teda tak dobrej, že s ním jsi? Tak aby mi někdo po příchodu domů rozdával úkoly, to by si teda zkusil jednou. Vím, co mám dělat sama a udělám si to, až já budu chtít.

A ještě se třepat, na co přijde exekuce, co nezaplatil,… atd. Viď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
29.5.16 22:20

Řešila bych to rozchodem, bo už jen ta skutečnost, že neplatí a nezajímá se o dítě by pro mě byla nepřekousnutelná. Je to šmejd a neopřela bych si o něj ani kolo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.16 22:28
@Fazulina píše:
A to jsou jeho děti? Nebo tvoje? Nebo Vaše společné? Jsi si jistá, že s ním chceš být? S chlapem, co odmítá dítě a neplatí na něho? V čem je teda tak dobrej, že s ním jsi? Tak aby mi někdo po příchodu domů rozdával úkoly, to by si teda zkusil jednou. Vím, co mám dělat sama a udělám si to, až já budu chtít.

To ke kterýmu se nehlásí je z předchozího spíš nevztahu, aspoň tak to říkal, ty další jsou naše společné.
Myslela jsem si že platí, nic neříkal, tajil to, až pak začaly problémy, občas musel „někam“, pak přišly exekuce, uhodila jsem na něj a přiznal, za co jsou.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
29.5.16 22:34
@Fazulina píše:

jojo to jsem už taky zkusil, zadával jsem ženě úkoly, dej nádobí do myčky, setři podlahu, umej dětem zablácené gumáky. Den na to jsem se dověděl že není můj zaměstnanec a vrátilo se to do starých kolejí, nedělá nic.

• Nahlásit
  • Citovat
6562
29.5.16 22:37
@Anonymní píše:
To ke kterýmu se nehlásí je z předchozího spíš nevztahu, aspoň tak to říkal, ty další jsou naše společné.
Myslela jsem si že platí, nic neříkal, tajil to, až pak začaly problémy, občas musel „někam“, pak přišly exekuce, uhodila jsem na něj a přiznal, za co jsou.

a uvědomuje si že má OBROVSKÉ štěstí že nesedí? Dneska se dávají za alimenty normálně podmínky a při dalším neplacení normálně vězení. Exekuce jsou nic. Tohle jestli tajil tak bych byla hodně nas*aná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6581
29.5.16 22:37
@bamba píše: Řešila bych to rozchodem, bo už jen ta skutečnost, že neplatí a nezajímá se o dítě by pro mě byla nepřekousnutelná. Je to šmejd a neopřela bych si o něj ani kolo.

víš co setkal jsem se i s č*** co vysadily antikoncepci záměrně a otehotněly na tajnačku aby si uvázaly chlapa. Bohužel toto podlé chování ani dnes není nic až tak zvláštního.

Editace adminem 30.5.2016 - odstranění vulgarismu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
29.5.16 22:41
@Anonymní píše:
víš co setkal jsem se i s čubkama co vysadily antikoncepci záměrně a otehotněly na tajnačku aby si uvázaly chlapa. Bohužel toto podlé chování ani dnes není nic až tak zvláštního.

Já zase s ha. jzlem, který po téměř 4 leté známosti kopl do vrtule, když zjistil, že čekám dítě a celý život ho to dítě nezajímalo. A i když už je to dítko dnes dospělé, zanechal na něm tento nezájem následky. Takový haj.zly,co udělají dítě a nezajímají se o ně bych nechala vykastrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.16 22:42
@Anonymní píše:
jojo to jsem už taky zkusil, zadával jsem ženě úkoly, dej nádobí do myčky, setři podlahu, umej dětem zablácené gumáky. Den na to jsem se dověděl že není můj zaměstnanec a vrátilo se to do starých kolejí, nedělá nic.

Zakladatelka

Jako on třeba říká, pojďte, pomůžeme mamce, jenže pak rozdá úkoly a sám si sedne k TV. A děti se vztekají, což chápu. A pak vykládá dva měsíce, jak nám pomohl. Co všechno udělal.

Ale štvou mě i ty průšvihy, který vždycky na někoho přehodí. Kdyby je musel řešit, tak si možná dá pozor, takhle to přehodí a je vyřešeno, vlastně se nic nestalo. Řešit musí ten druhý. Jen si pak zkontroluje, jak to dopadlo. Běda když ne dobře pro něj.

• Citovat
  • Upravit
bamba
29.5.16 22:45
@Anonymní píše:
víš co setkal jsem se i s čubkama co vysadily antikoncepci záměrně a otehotněly na tajnačku aby si uvázaly chlapa. Bohužel toto podlé chování ani dnes není nic až tak zvláštního.

Ještě dodám, že i chlap se může chránit, nenechávat to jen na ženě a pak ji nemusí nazývat ču. kou.

• Nahlásit
  • Citovat
17669
29.5.16 22:46
@Anonymní píše:

Ti chlapi nevědí, jak se to dělá, aby děti nebyly? Tak jsou hloupí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama