Povislá kůže na břiše po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KamaKama
Povídálka 25 příspěvků 10.01.19 22:12
Povislá kůže na břiše po porodu

Ahoj holky, můžete mi říct vaše zkušenosti, za jak dlouho vám zmizel „lalok“ na břiše po porodu? Jsem 3. Měsíce po porodu a mám hodně povisla břicho…hubnout se mi jinak daří dobře už mi zbývají jen 3 kila do původní váhy z 18 nabranych…za jak dlouho jste zacli cvičit? Kojim a myslím, že to teď asi není ještě ideální…

Reakce:
Maylaa
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 10.01.19 23:36

V prvnim tehotenstvi jsem mela maly bricho a kuze se vicemene stahla snad do mesice. Podruhe jsem mela megapupek, jsem dva mesice po porodu a kuze je prevysla. Neni to hezke, ale necekam od tela zazraky. Cvicila jsem od asi 4. dne po porodu specialni cviky na rozestup svalu a na zada a mezilopatkove svaly. Po konci sestinedeli uz cvicim normalne, jen intenzitu upravuji dle toho, jak dobre/spatne deti spi. Do niceho se nenutim. Taky kojim. Prvni jsem kojila do 22 mesicu (8. mesic tehotenstvi) a normalne jsem cvicila, chodila behat apod.

Janli
Kelišová 6877 příspěvků 11.01.19 00:04

Cvičit klidně můžeš, dokud ti to bude příjemný a nebude tě to vysilovat. Já u kojení i běhám na laktaci to nemá vliv.

Sany80s
Kelišová 6724 příspěvků 11.01.19 10:31

Klidně cvič, jen to musíš brát s rozumem-to znamená ne jako úplně vrcholový sportovec.
A pokud jde o tu kůži, zkus tomu dát rok, ale nemusí se to spravit nikdy.
Taky bych si dala pozor na to, jak rychle hubnu, protože rychlé hubnutí pokožce neprospívá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >