Povislá kůže na břiše po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KamaKama
Povídálka 32 příspěvků 10.01.19 22:12
Povislá kůže na břiše po porodu

Ahoj holky, můžete mi říct vaše zkušenosti, za jak dlouho vám zmizel „lalok“ na břiše po porodu? Jsem 3. Měsíce po porodu a mám hodně povisla břicho…hubnout se mi jinak daří dobře už mi zbývají jen 3 kila do původní váhy z 18 nabranych…za jak dlouho jste zacli cvičit? Kojim a myslím, že to teď asi není ještě ideální…

Reakce:
Maylaa
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 10.01.19 23:36

V prvnim tehotenstvi jsem mela maly bricho a kuze se vicemene stahla snad do mesice. Podruhe jsem mela megapupek, jsem dva mesice po porodu a kuze je prevysla. Neni to hezke, ale necekam od tela zazraky. Cvicila jsem od asi 4. dne po porodu specialni cviky na rozestup svalu a na zada a mezilopatkove svaly. Po konci sestinedeli uz cvicim normalne, jen intenzitu upravuji dle toho, jak dobre/spatne deti spi. Do niceho se nenutim. Taky kojim. Prvni jsem kojila do 22 mesicu (8. mesic tehotenstvi) a normalne jsem cvicila, chodila behat apod.

Janli
Echt Kelišová 9271 příspěvků 11.01.19 00:04

Cvičit klidně můžeš, dokud ti to bude příjemný a nebude tě to vysilovat. Já u kojení i běhám na laktaci to nemá vliv.

Sany80s
Kelišová 7384 příspěvků 11.01.19 10:31

Klidně cvič, jen to musíš brát s rozumem-to znamená ne jako úplně vrcholový sportovec.
A pokud jde o tu kůži, zkus tomu dát rok, ale nemusí se to spravit nikdy.
Taky bych si dala pozor na to, jak rychle hubnu, protože rychlé hubnutí pokožce neprospívá.

Váš příspěvek
Reklama