Povislá prsa po zhubnutí

Anonymní
22.5.21 17:26

povislá prsa po zhubnutí

Zdravím, je mi čerstvých 18 a mám asi 10 kilo nadváhu, není to nijak hrozné. Ale potom co jsem přibrala mi hodně narostla prsa.. Dřív jsem neměla vůbec žádná a ted je mám celkem velké. Chtěla bych shodit tak 15-25 kg a mít fakt tu hodně hubenou a začít s modelingem, který jsem už dříve dělala. Mám ale strach jestli mi prsa nezmizí, ale nezůstane mi tam jen kůže, nebo jestli se stáhne..? Máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
272
22.5.21 17:38

Jsi mladá holka, hybej se, sportuj, chod pesky, jez stridme a zdrave a hlavne neblbni :kytka: Takovym hubnutim si zadelas jen na problemy.. A ano ztratis prsa a urcite i trochu poklesnou pokud budes blbnout. Stesti nespociva v tom mit 45kg :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 17:39
@Anonymní píše:
Zdravím, je mi čerstvých 18 a mám asi 10 kilo nadváhu, není to nijak hrozné. Ale potom co jsem přibrala mi hodně narostla prsa.. Dřív jsem neměla vůbec žádná a ted je mám celkem velké. Chtěla bych shodit tak 15-25 kg a mít fakt tu hodně hubenou a začít s modelingem, který jsem už dříve dělala. Mám ale strach jestli mi prsa nezmizí, ale nezůstane mi tam jen kůže, nebo jestli se stáhne..? Máte někdo zkušenost?

To nezjistíš, dokud nezhubneš, každopádně na tvém místě bych očekávala, že prsa zmizí a zůstane trochu kůže, záleží na elasticitě apod. Já jsem o dost starší, zhubla jsem víc a prsa to postihlo hodně - beru jako daň za zdraví ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5508
22.5.21 18:12

Nadváhu máš 10kg a hubnout chceš 25kg??? Kolik vážiš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5688
22.5.21 18:16
@Anonymní píše:

Je mi mnohem víc než tobě, zhubka jsem 20 kg a prsa mi zůstaly, naopak se mi díky cvičení krásně zpevnily a skoro bych řekla, že posilováním narostly, ale to bude spíš tim jiným vytvarováním. Každopádně zhubnout 10 kg nadváhy je ok, ale :P zhubnout k tomu ještě 15 kg nemá se zdravým hubnutím a krásou nic společného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17398
22.5.21 18:16

Většina objemu přirozených prsou je tuk. Pokud se budeš zbavovat tuku ve svem těle, zmizí i z prsou.

Je naprostá idiocie hubnout 25 kg. Tím si zničíš nejen prsa, ale taky metabolismus, vlasy, nehty, pleť a psychiku.

Takže ano, dostat se do zdraveho těla, OK. Hubnout do vychrtla je debilita. (a pokud si už sem dnes napsala několik debat o hubnutí, tak platí to o te poruše příjmu potravy)

Minimaliuzj škody tím, že nebudeš držet žádnou velku dietu, jen upravíš jídlo tak, že budeš jíst dostatečně (rozhodně musíš pokrýt svoj bazální metabolismus), s dostatkem bílkovin, tuku i složitých sachariduů.

Hubnutí řeš tím, že zvýšíš energetický výdej - tedy se že budeš hodně hýbat. A při tom pohybu budeš nosit skutečně kvalitní, padnucí sportovní podprsenku. - ne z obchodu se sportovním oblečením, ale z obchodu s podprsenkami.

Zároveň to cvičení by mělo obsahovat cviky na zpevnění hluboko uložených svalů, na prsní svaly, ruce a hrudn páteř. Dobre držení těla dost pomáhá.

A navykni s prsa a dekolt mazat a masírovat. Potřebuješ co nejlepší elasticitu kůže a aby produkovala kolagen. Tady ti dost nahrává tvoje mládí, že to půjde dobře.

Takže - mazat se kremen s SPF pokažde když jdeš ven a máš výstřih, tílko bez ramínek, plavky a podobně.

Při masáži večer mazat něčím v čem je niacinamide a nebo kys. hyaluronová.

na masáž se mrkni třeba sem (ne, prsa to nezvětší, ale pomuže to s prokrvením, odtokem lymfy a pružností kůže a je to dost příjemne a klidně to mužeš naučit partnera)

https://bigbreast.cz/…pro-zvetseni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat