Povislá prsa u bezdětné - gravitace je sviňa

866
17.12.19 17:52

Povislá prsa u bezdětné - gravitace je sviňa

Holky, zrovna s kámoškou řeším nad vínem povislá prsa. Dá se s nima něco dělat? Cvičení asi k ničemu, co? Jak zpevnit nebo zpomalit, aby nešly tak rychle k zemi? Sportovní podprsenky nonstop? Nebo to zhorší? Než se do mě někdo obuje, že jsem psala, že mám děcka, tak mě tenhle problém netrápí. U mě moc není, co by padalo :mrgreen:, ale prostě mě to zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5375
17.12.19 17:57

Ta bezdětná bude muset asi otěhotnět, aby se ji prsa narovnala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
17.12.19 17:59

Tak posilovani muze pomoct, ale nejvic zalezi na elasticite kuze :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
17.12.19 18:06

Me docela pomohlo, ze vecer u televize sepnu dlane a tlacim proti sobe, ze zacatku jsem nedala ani pet min, ted klidne pul hodiny a zlepseni vidim, ale stejne premyslim nad modelazi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10537
17.12.19 18:06

Tak asi záleží na velikosti těch prsou. Moje káčka už se asi nikdy do původního tvaru nevrátí, visela před dětmi a teď, no katastrofa. U povolených dvojek by cvičení pomoct mohlo, prsa se ale z největší části skládají z tuků a mléčných žláz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
17.12.19 18:09

Bez foto neposoudíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
17.12.19 18:09

Má 75C :pankac:, to vím přesně. Ale jestli se daj zpevnit, tak to netuším. Pro mě jsou i Béčka balony :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6306
17.12.19 18:10
@Hamouzka píše:
Holky, zrovna s kámoškou řeším nad vínem povislá prsa. Dá se s nima něco dělat? Cvičení asi k ničemu, co? Jak zpevnit nebo zpomalit, aby nešly tak rychle k zemi? Sportovní podprsenky nonstop? Nebo to zhorší? Než se do mě někdo obuje, že jsem psala, že mám děcka, tak mě tenhle problém netrápí. U mě moc není, co by padalo :mrgreen:, ale prostě mě to zajímá.

Pamatuji kamarádku ze střední a ta už od 15 měla ovislá prsa, pak zhubla (byla štíhlá, ale ve třeťáku byla až hubená) a pak už měla vyloženě věšáky a to byla mladá pevná holka, tak se obávám, kdo má k tomu sklon, cvičení to nezachrání. Vybavuji si fotku na seznamu, kde byl mladý Mišík s přítelkyní a té prsa taky visela, měla velký výstřih, tak to bulvár probral, nicméně ta měla velká prsa a ta prostě více či méně visí, když ne hned, tak časem vždycky, to se nedá nic dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 18:20

Hele osobne je to dost o genetice a tom jak jsou na co prsa zvykla… mam hezky nepovisly prsa a to nosim podprsenku jenom od jara do podzimu (o to jen braletky bez kostic a vetsi obvod kvuuli pohodli cca posledni rok dva kvuli zakryti bradavek a ne kvuli podpore) jinak jen tilko. Imho ty svaly jsou pak zvykle ty prsa nadnaset a vypada to dobre a to mam 78/90 tj maly prsa (bezne nosim 80A nebo Mkovou podprdu.
Tj zkusit posilovat a pripadne pak lehce upravit operaci (ne zvetsit, jen nadzvednut).

• Citovat
  • Nahlásit
6306
17.12.19 18:31
@Anonymní píše:
Hele osobne je to dost o genetice a tom jak jsou na co prsa zvykla… mam hezky nepovisly prsa a to nosim podprsenku jenom od jara do podzimu (o to jen braletky bez kostic a vetsi obvod kvuuli pohodli cca posledni rok dva kvuli zakryti bradavek a ne kvuli podpore) jinak jen tilko. Imho ty svaly jsou pak zvykle ty prsa nadnaset a vypada to dobre a to mam 78/90 tj maly prsa (bezne nosim 80A nebo Mkovou podprdu.
Tj zkusit posilovat a pripadne pak lehce upravit operaci (ne zvetsit, jen nadzvednut).

Tak áčka jsou jiné než éčka. Taky mám áčka a můžu chodit bez podprdy i po odkojených dětech, ale kdybych měla „vopravdická“ prsa, tak bych nemohla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
17.12.19 18:32
@Hamouzka píše:

Povisly prsa jsou v pohode za me. Je jasny, ze zenska ve 40 nebude mit kozy jako v 16. Horsi je, kdyz jsou deformovany z podprdy a jeste vypadaj jak rozslapla mandarinka. To ty kozy z vycpavek a pushu upek po case vypadaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17851
17.12.19 18:54
@Hamouzka píše:
Má 75C :pankac:, to vím přesně. Ale jestli se daj zpevnit, tak to netuším. Pro mě jsou i Béčka balony :mrgreen:

Ja mam teda 70C a taky jsem si rikala, ze mi nema co padat. Tady ted ctu, ze i ta mensi muzou :think: tak asi je to vic o genetice :nevim: ja je teda i posiluju a mam po trech detech a letech kojeni, ale pak se vzdycky tak nejak zase vratila do puvodniho stavu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 19:07

Párkrát jsem četla někde na netu, jak si mladá holčina stěžovala, že má věšáky, a je jí třeba 20.. spousta ženských píše, že to není možné. Psaly, že to určitě není tak hrozné nebo dokonce, že o není možné.
Bohužel…ANO, je to možné. Když mi začala prsa růst, moje matka se o mě nestarala.. v té době jsem jí byla šumák, prsa mi narostla opravdu rychle, a protože jsem je měla mít po kom velké a bohužel i po kom visící, tak se to bohužel stalo.. prsa visící dolů s velkým hnědým dvorcem mířící k podlaze v 15letech. Umíte si to představit? Jak mi bylo, když se holky okolo mě navlíkaly do výstřihů a ukazovaly svoje „čerství, pevné“ prsa…
Pak přišlo dítě, 2r kojení, více váhových výkyvů. +25 -30 +35 atd.. prsa mám jak dva velké plní visící vaky. V tak mladem věku děs.. Na řadě je modelace, protože dalších například 50let takhle žít nebudu a nechci. Akorát uvažuju jestli jít prvně na plastiku, a pak případně druhé dítě /zatím není ani partner/ a příp. kojení nebo počkat po dítěti..akorát to děsně ovlivňuje psychiku a opravdu se ve své kůži necítím dobře :nevim:
Chtěla jsem se podělit o svou zkušenost, ale prosím radši anonym..

• Citovat
  • Nahlásit
10537
17.12.19 19:13
@Anonymní píše:
Párkrát jsem četla někde na netu, jak si mladá holčina stěžovala, že má věšáky, a je jí třeba 20.. spousta ženských píše, že to není možné. Psaly, že to určitě není tak hrozné nebo dokonce, že o není možné.
Bohužel…ANO, je to možné. Když mi začala prsa růst, moje matka se o mě nestarala.. v té době jsem jí byla šumák, prsa mi narostla opravdu rychle, a protože jsem je měla mít po kom velké a bohužel i po kom visící, tak se to bohužel stalo.. prsa visící dolů s velkým hnědým dvorcem mířící k podlaze v 15letech. Umíte si to představit? Jak mi bylo, když se holky okolo mě navlíkaly do výstřihů a ukazovaly svoje „čerství, pevné“ prsa…
Pak přišlo dítě, 2r kojení, více váhových výkyvů. +25 -30 +35 atd.. prsa mám jak dva velké plní visící vaky. V tak mladem věku děs.. Na řadě je modelace, protože dalších například 50let takhle žít nebudu a nechci. Akorát uvažuju jestli jít prvně na plastiku, a pak případně druhé dítě /zatím není ani partner/ a příp. kojení nebo počkat po dítěti..akorát to děsně ovlivňuje psychiku a opravdu se ve své kůži necítím dobře :nevim:
Chtěla jsem se podělit o svou zkušenost, ale prosím radši anonym..

Můžu tě jen uklidnit, že by to ani mamka neovlivnila. Jsem na tom úplně stejně a to i přesto, že mi mamka kupovala kvalitní podprsenky. Prostě genetika a opakované přírůstky a úbytky váhy. Trička na ramínka jsem mohla naposledy nosit, když mi bylo 13 a měla jsem velikost 65C.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 19:17
@Aduš8 píše:
Můžu tě jen uklidnit, že by to ani mamka neovlivnila. Jsem na tom úplně stejně a to i přesto, že mi mamka kupovala kvalitní podprsenky. Prostě genetika a opakované přírůstky a úbytky váhy. Trička na ramínka jsem mohla naposledy nosit, když mi bylo 13 a měla jsem velikost 65C.

To je smutné :,( řešila jste to plastikou nebo jste se s tím sžila?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat