Povisle bříško v těhotenství

138
4.5.21 14:39

Povisle bříško v těhotenství

Ahoj holky, chci se zeptat trosku me trápí, jsem 27+4tt a mám hodně povisle brisko, abych to uvedla na pravou míru já ho mám takhle svešene už od začátku, nebyla jsem žádné tintitko ani před tím.. prikladam foto.. me to nikdy nenapadlo, ale teď se me zeptala Babicka proč ho mám tak dole.. taky jste někdo měli? Dekuji:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
569
4.5.21 14:43

Nic ve zlém, ale prostě vám ještě bříško “nevyplňuje” miminko a máte prostě špíček :). Nebojte, těhotenské bříško přijde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31016
4.5.21 14:46

Upřímně? Protože děloha vytlačuje břicho které bylo velké před těhotenstvím. Taky jsem to měla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
4.5.21 14:48

@Suelinda já jsem si taky říkala, že to nejspíš bude tím, že tam ten špiček byl i předtim, ale obavy tam jsou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63659
4.5.21 14:48

Upřímně? Je to tuk, ne mimčo.. Prostě jsi už předtím měla nadváhu a tuk uloženy v oblasti břicha.. Proto to vypadá takto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
4.5.21 14:49
@Fiducia
@Fiducia píše:
Upřímně? Protože děloha vytlačuje břicho které bylo velké před těhotenstvím. Taky jsem to měla :mrgreen:

Uff hned je mi lip :D jako taky sme si říkali, ze to bude asi tím špičkem, hold asi nemůžu mít tak pěkný brisko jako ty hubený :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31016
4.5.21 14:57

@Natali1996 v tom břiše roste miminko, to je přeci hezký ;) :srdce:
Já měla vždycky to břicho ještě takový hranatý :mrgreen: Sorry za úbor, bylo hrozný horko :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
4.5.21 15:02
@Fiducia píše:
@Natali1996 v tom břiše roste miminko, to je přeci hezký ;) :srdce:
Já měla vždycky to břicho ještě takový hranatý :mrgreen: Sorry za úbor, bylo hrozný horko :oops:

Ale to tys ho měla krásné nahoře oproti me teda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
4.5.21 15:03

No je tam ten tukový polštářek, který se prostě nikam nevypaří, těhotenské bříško ho jen o něco vystrčilo. ;) Hlavní je, aby se tam mimču dobře bydlelo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31016
4.5.21 16:13

@Natali1996 taky budeš mít. Tehdy jsem byla o 10 týdnů dál :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
4.5.21 16:54

Proste špek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24188
4.5.21 17:10

Prostě špek na začínajícím těhotenským bříšku. Normálka, taky sem to měla. Bohužel mi pak ten svesenej špek zůstal :roll: a mám ho dodnes. Naštěstí chlap není idiot, tak to nekomentuje a miluje neví tak, ale já sem z něj na šišku :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat