Povlak po vytrhnutí zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezinka20
Stálice 98 příspěvků 24.03.19 19:19
Povlak po vytrhnuti zubu

Ahoj byla jsem v úterý u zubaře a trhal mi osmičku dole. Rana mě nějak nebolí je.mi z ni jde takovy bílý povlak který. nejde nicim oddtranit. Neboli to ale je toto nepříjemné. Co to může být?

Reakce:
Julinka 18
Kecalka 159 příspěvků 1 inzerát 24.03.19 19:42

@terezinka20 Hlavně neodstranovat,z tě bílé zátky se posléze tvoří taťka úplně,zasahuje se dasen.Pokud dojde k odstranění,může vzniknout tzv.suche lůžko a to bych ti nepřála zažít,bolest je to obrovská…pokud necítím v puse hnus a rána tě neboli nechej to být.Max bych používala nějakou ústní vodu…me tenkrát poradily v lékárně,která je po trhání zubů vhodná

terezinka20
Stálice 98 příspěvků 24.03.19 19:49

@Julinka 18 no ten povlak je docela velky a planda ze strany na stranu a.je to hodně nepříjemný

terezinka20
Stálice 98 příspěvků 24.03.19 19:51

Uz mě to právě začíná i trochu bolet ale jakmile si lehnu vae je v klidu tak.mi to nevadi a neboli.

Julinka 18
Kecalka 159 příspěvků 1 inzerát 24.03.19 20:38

Mě trhali zlomenou stolicku…zubarka sundavala korunku a zustali mi v dasni jen kořeny…byla jsem navíc v 17.tt týdnu tehotestvi,byl to strašnej masakr,bolelo to úplně děsně,mě se tam ten povlak ani neudělal,horší bolest jsem asi nezažila,skončila jsem na pohotovosti,nakonec mi tam dali dren a nasadili ATB.Asi bych ráno zavolala zubaři,kterej ti to dělal,aby se na to podíval,pokud to bude bolet nějak vic

janablizkova
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 24.03.19 20:43

Nejlépe zajít k zubaři at se na to podívá.

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 5851 příspěvků 3 inzeráty 24.03.19 20:45

@terezinka20 to ti neřekl zubař, že ten povlak se NESMÍ odstraňovat? Ten povlak je důležitý pro zahojení, a jestli už jsi do toho šťourala a strhávala sis to, tak tě to bolí proto - asi se ti tvoří to suché lůžko, jak psala @Julinka 18
ráno jdi k zubaři, co ti to trhal
ale zavinila sis to sama tím, že ses to snažila odstranit, blbé je, pokud ti zubař neřekl. že se to nesmí :nevim:

Váš příspěvek
Reklama