Povlečení na deku pro novorozeně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

citeria
Kecalka 103 příspěvků 21.03.18 13:18
Povlečení na deku pro novorozeně

Ahoj,

termín porodu mám za rohem a doma probíhají poslední přípravy na příchod miminka. Mám dotaz k vybavení postýlky. Dostala jsem v průběhu těhotenství tři deky rozměrů 80×100. Mám pro prcka připravenou ještě peřinku, na kterou povlečení mám, ale ráda bych zpočátku používala právě deky, které budou pro malou vhodnější. Jenže čím je povlékat? Máte nějaký tip na na obchod, kde se dá povlečení sehnat nebo jste používaly větší rozměr? Deky byly kupované v třech různých obchodech, proto bych čekala, že povlečení bude snadno k sehnání, ale bohužel :think: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 21.03.18 13:21

Novorozeně do zavinovačky a pak přikrýt dekou (peřinkou)

to jsou asi pratelné deky bez povlečení, ne?

Hadumi
Extra třída :D 12894 příspěvků 21.03.18 13:24

Já deky nepovlékala.

Icestar
Závislačka 4063 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 13:25

Používala jsem zavinovačku a případně lehkou deku, bez povlečení - peřiny a duchny s povlečením až tak od roka

citeria
Kecalka 103 příspěvků 21.03.18 13:27

Přesně tak, pratelné bez povlečení. Je to takový ten měkký, jakoby plyšový materiál. Takže to moc hrotím a není třeba povlékat, stačí mimčo zabalit do zavinovačky a přikrýt nepovlečenou dekou?

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24638 příspěvků 21.03.18 13:28
@citeria píše:
Přesně tak, pratelné bez povlečení. Je to takový ten měkký, jakoby plyšový materiál. Takže to moc hrotím a není třeba povlékat, stačí mimčo zabalit do zavinovačky a přikrýt nepovlečenou dekou?

Přesně tak ;)

citeria
Kecalka 103 příspěvků 21.03.18 13:30

Skvělý, všem moc děkuji :kytka:

Uživatel je onlinelucenka
Nadpozemská drbna 29856 příspěvků 21.03.18 13:33
@citeria píše:
Přesně tak, pratelné bez povlečení. Je to takový ten měkký, jakoby plyšový materiál. Takže to moc hrotím a není třeba povlékat, stačí mimčo zabalit do zavinovačky a přikrýt nepovlečenou dekou?

já ho ani do té zavinovačky nedávala… ale tedy nepoužívali jsme tuhle deku na klasické spaní. Ale třeba když usnul na gauči. nebo pak na přikrytí do kočárku.

citeria
Kecalka 103 příspěvků 21.03.18 13:36

@lucenka A můžu se zeptat, čím jste v postýlce přikrývali?

Uživatel je onlinelucenka
Nadpozemská drbna 29856 příspěvků 21.03.18 13:37

@citeria peřinkou… ale poměrně brzy se přestěhoval ke mně do postele a tam většinou spal pod mojí dekou a já pod jeho malou :cert: :mrgreen:

citeria
Kecalka 103 příspěvků 21.03.18 13:41

@lucenka To je výborný :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 21.03.18 13:44

@citeria deky jsem nepovlékala :think:

Avlin
Závislačka 2694 příspěvků 21.03.18 13:53

Deky jsme nepovlékali. Také jsme jich měla několik používala jsme do kočárku, na přikrytí v košíku, když spala na gauči atd…

rena621
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 21.03.18 14:59
@citeria píše:
Ahoj,termín porodu mám za rohem a doma probíhají poslední přípravy na příchod miminka. Mám dotaz k vybavení postýlky. Dostala jsem v průběhu těhotenství tři deky rozměrů 80×100. Mám pro prcka připravenou ještě peřinku, na kterou povlečení mám, ale ráda bych zpočátku používala právě deky, které budou pro malou vhodnější. Jenže čím je povlékat? Máte nějaký tip na na obchod, kde se dá povlečení sehnat nebo jste používaly větší rozměr? Deky byly kupované v třech různých obchodech, proto bych čekala, že povlečení bude snadno k sehnání, ale bohužel :think: :nevim:

Novorozenec by mel byt v zavinovacke. Moje ma 2 za mesic a jeste jsme perinu nepouzili ma spaci pytel.

Aries6
Generální žvanilka 21657 příspěvků 2 inzeráty 21.03.18 16:52

@citeria Holky byly v zavinovačce, na nich deka a ta ničím povlečená nebyla.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama