Povlečení na deku pro novorozeně

137
21.3.18 13:18

Povlečení na deku pro novorozeně

Ahoj,

termín porodu mám za rohem a doma probíhají poslední přípravy na příchod miminka. Mám dotaz k vybavení postýlky. Dostala jsem v průběhu těhotenství tři deky rozměrů 80×100. Mám pro prcka připravenou ještě peřinku, na kterou povlečení mám, ale ráda bych zpočátku používala právě deky, které budou pro malou vhodnější. Jenže čím je povlékat? Máte nějaký tip na na obchod, kde se dá povlečení sehnat nebo jste používaly větší rozměr? Deky byly kupované v třech různých obchodech, proto bych čekala, že povlečení bude snadno k sehnání, ale bohužel :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3501
21.3.18 13:21

Novorozeně do zavinovačky a pak přikrýt dekou (peřinkou)

to jsou asi pratelné deky bez povlečení, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13817
21.3.18 13:24

Já deky nepovlékala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4284
21.3.18 13:25

Používala jsem zavinovačku a případně lehkou deku, bez povlečení - peřiny a duchny s povlečením až tak od roka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
21.3.18 13:27

Přesně tak, pratelné bez povlečení. Je to takový ten měkký, jakoby plyšový materiál. Takže to moc hrotím a není třeba povlékat, stačí mimčo zabalit do zavinovačky a přikrýt nepovlečenou dekou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24836
21.3.18 13:28
@citeria píše:
Přesně tak, pratelné bez povlečení. Je to takový ten měkký, jakoby plyšový materiál. Takže to moc hrotím a není třeba povlékat, stačí mimčo zabalit do zavinovačky a přikrýt nepovlečenou dekou?

Přesně tak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
21.3.18 13:30

Skvělý, všem moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45714
21.3.18 13:33
@citeria píše:
Přesně tak, pratelné bez povlečení. Je to takový ten měkký, jakoby plyšový materiál. Takže to moc hrotím a není třeba povlékat, stačí mimčo zabalit do zavinovačky a přikrýt nepovlečenou dekou?

já ho ani do té zavinovačky nedávala… ale tedy nepoužívali jsme tuhle deku na klasické spaní. Ale třeba když usnul na gauči. nebo pak na přikrytí do kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
21.3.18 13:36

@lucenka A můžu se zeptat, čím jste v postýlce přikrývali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45714
21.3.18 13:37

@citeria peřinkou… ale poměrně brzy se přestěhoval ke mně do postele a tam většinou spal pod mojí dekou a já pod jeho malou :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
21.3.18 13:41

@lucenka To je výborný :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
21.3.18 13:44

@citeria deky jsem nepovlékala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2921
21.3.18 13:53

Deky jsme nepovlékali. Také jsme jich měla několik používala jsme do kočárku, na přikrytí v košíku, když spala na gauči atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
21.3.18 14:59
@citeria píše:
Ahoj,termín porodu mám za rohem a doma probíhají poslední přípravy na příchod miminka. Mám dotaz k vybavení postýlky. Dostala jsem v průběhu těhotenství tři deky rozměrů 80×100. Mám pro prcka připravenou ještě peřinku, na kterou povlečení mám, ale ráda bych zpočátku používala právě deky, které budou pro malou vhodnější. Jenže čím je povlékat? Máte nějaký tip na na obchod, kde se dá povlečení sehnat nebo jste používaly větší rozměr? Deky byly kupované v třech různých obchodech, proto bych čekala, že povlečení bude snadno k sehnání, ale bohužel :think: :nevim:

Novorozenec by mel byt v zavinovacke. Moje ma 2 za mesic a jeste jsme perinu nepouzili ma spaci pytel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22752
21.3.18 16:52

@citeria Holky byly v zavinovačce, na nich deka a ta ničím povlečená nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama