Povlečení pro alergika: 150 x 200

Anonymní
5.5.20 22:04

Povlečení pro alergika: 150 x 200

Dobrý večer. Prosím zkušenější o radu. Objevily se u mě alergické obtíže a ukázalo se, že příčinou je alergie na roztoče a na kočky a psy. My doma zvířata máme, už jsou starší, takže si neumím představit, že bychom je dali pryč, a roztoči se v městském bytě taky nedají zlikvidovat ze 100 procent. Hledám ale aspoň způsob, jak zátěž snížit. Doktorka mi mimo jiné doporučla pořídit si protialergické povlečení na peřiny.

Mám nové peřiny z IKEA, které miluju a ve kterých se mi super spí. Povlečení na ně má ovšem netypický rozměr: 150×200 cm. A polštář 40×60 cm.

Prosím, poraďte, kde by se dalo pořídit povlečení pro alergika tohoto rozměru.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.5.20 22:09

Mě pomohly nemít perove peřiny a protialergicke povlečení slysim poprvé.. Ale ráda se priucim

• Nahlásit
  • Citovat
84
6.5.20 06:45

Jsem alergik a astmatik od malička a o protialergickém povlečení slyším prvně. Tak poradím jen častěji převlékat a celkově uklízet, zvířata nepouštět do ložnice, nenechat se olizovat od psa apod.. Možná i čističku vzduchu. Hlavně to moc nepřehánět, žít ve sterilitě je blbost. Já si jako alergik na psy psa prostě koupila - rok jsem při kontaktu s fenkou měla kopřivku, slzeli mi oči, kýchala jsem. Po roce je klid, organismus nedostal jinou šanci než se přizpůsobit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10590
6.5.20 18:35

Díky, no já mám opačný problém. Mám kočky celý život a naskočila mi vyrážka - trápím se už od prosince. Samozřejmě, koupím nějaký ďábelský ruční vysavač, přehozy - aby když bude na posteli kočka, šly alergeny do přehozu, který dvakrát týdně vyperu, atd.

Jenže já miluju svoje péřové peřiny z IKEA, a to není úplně ono (roztoče mám taky) - i když roztoči můžou žít i v dutém vlákně. Navíc jsem nedávno dostala nové a nechce se mi je vyhodit z okna. Tak jsem si říkala, že by pomohl nějaký povlak, ale to je taky problém.

Každopádně díky za povzbuzení, uvidím, jak to půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama