Je povlečení z BOMBA nákupy kvalitní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 13.11.18 10:47
Povlečení z BOMBA nákupy

Holky chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s nákupem povlečení v internetovém obchodě BOMBA nákupy? Jedná se mi o kvalitu.

Reakce:
Janli
Kelišová 6309 příspěvků 13.11.18 11:07

Opravdu si myslíš, že za tři stovky koupíš kvalitní povlečení? To fakt neee :mrgreen: . Řídká nekvalitní látka, nepříjemná na omak. Nejsem tak bohatá, abych kupovala šmejdy. Radši investuju tisícovku do kvalitního povlečení. Nemusím jich mít doma pět. Stačí mi dvě na postel a vydrží léta.

adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 13.11.18 11:12

@Janli ano myslím, ale kupovala jsem ho v obchodě ve slevě, proto se ptám na kvalitu v internetovém obchodě. Né všechno co je levné musí být špatné a naopak to co je drahé není rozhodně záruka kvality.

Janli
Kelišová 6309 příspěvků 13.11.18 11:15

@adgamka tak sleva je snad něco jinýho… Tahle levná povlečení z eshopů znám. Fakt hrůza. Objednej ho a sama uvidíš, vrátit to můžeš vždycky. Akorát tě poštovný vyjde dráž než povlečení…

adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 13.11.18 11:28

@Janli Našla jsem právě pár recenzí na FB ale moc jim nevěřím, může to být placená reklama, jsou vesměs pozitivní, tak proto se ptám tady :)

adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 13.11.18 12:02

Tak už jsem se tím prokousala a jsou to PODVODNÏCI

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >