Povolená a popraskaná kůže na břiše - plastika?

4
24.9.08 11:47

Povolená a popraskaná kůže na břiše - plastika?

Nemáte někdo nějaké zkušenosti s plastikou břicha?

Jsem už 4 roky po druhém porodu a další dítě už neplánujem. V prvním těhotenství jsem měla břicho jako při dvojčatech, tak to ta kůže trošku nezvládla. :? Ikdyž jsem už zase štíhlá a stále cvičím, ta kůže na břiše zůstala rozpraskaná a visí. Mám z toho komplexy a nerada se ukazuju v plavkách. Už toho mám plné zuby a nevím na kterého doktora v Ostravě se mám s tím obrátit a kolik by to mohlo stát. Viděla jsem fotky, jak ta operace probíhá, před a po ale nic se nepodobá mému problému. Viděla jsem jen fotky nějakých sylnějších postav. Já jsem ale fakt štíhlá, jen to břicho visí..... :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

360
24.9.08 13:34

Ahoj Jitty,
tak já se chystám taky na plastiku břicha a jdu na konzultaci k MUDr.Vřeskému do fakultky Ostrava-Poruba a jestli ti to pomůže tak chodím na stránky www.omlazení.cz a jsou tam fotky holek co to už podstoupily a některé jsou štíhlounké :) takže když tě to bříško trápí tak bych na tu plastiku šla :)
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
24.9.08 13:37

jee špatně jsem to napsala www.omlazeni.cz :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
24.9.08 14:23

To nevadí, pochopila jsem :D . Trošku jsem se těma stránkama už prohrabala, ale je tam toho moc. A kdypak jdeš na tu konzultaci? Už jsi si zjišťovala kolik by to stálo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
24.9.08 16:04

Jitty,
tak úpřesně tenhle problém mám taky a nic nepomáhá :cry:
Jsem hubená, no trošku mám zadek, to mi nevadí, ale na břiše mám pytel :cry: Visí mi přes lem kalhotek a na jedné straně je deformovaný jizvou po slepáku. Nosit pořád stahovací kalhotky je mi nepříjemné a jistě to ani není zdravé.
Jedna známá říkala, že jí pomohl nějaký přístroj body-form, nebo tak nějak. Jenže prý to bylo 10×500 Kč.

Kolik stojí ta plastika? To bude asi ještě větší cena, co? :(
A mně už se taky moc nechce pod narkózu, už jsem jich zažila dost. Taky jsem četla, že to pak dost bolí a 6 týdnů se nosí pás. Tak já nevím :cry:

Budu sledovat tuhle diskusi, třeba někdo něco poradí … :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
24.9.08 18:25

Tak já jdu na konzultaci 19.11. dlouho se čeká. A pokud vím tak operace stojí tak od 10000- 30000,– záleží od MUDr. každý to má trochu jinak a taky na rozsahu jestli to je mini anebo celoabdominoplastika to posoudí doktor. Já doufám že to budu mít hrazené pojišťovnou,ony to hradí ale musíš mít 3 porody a rozestouplé svaly. Já mám porodů 5 a každý se mě pořád ptá jestli čekáme další :evil: jak mám to břicho veliký a prostě hnusný :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
25.9.08 08:03

Hmm, tak mně by to asi pojišťovna neplatila, nemám to asi tak hrozné. Včera jsem úplně náhodou našla stránky také věnované plastikám a dají se tam i najít lékaři, kteří se tím zabývají ve vašem okrese, ceny a když jsem v ceníku klikla i na jednotlivou operaci, či zákrok, vyskočilo mi, co to je za zákrok a co to obnáší. http://www.plasticka-chirurgie.info/ Tak zase jsem o něco chytřejší. :D Teď se ještě odhodlat k nějakému tomu doktorovi na konzultaci. Taky zvažuju tu fakultku v Ostravě Porubě, mohli by tam být levnější,než někteří soukromí lékaři…no ještě uvidím. Jestli to náš rodinný rozpočet zvládne, tak bych do toho šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama