Povolená pochva po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 22:22
povolená pochva po porodu

Ahoj, jak moc se vám změnila nebo nezměnila velikost pochvy po porodu? Jsem rok po porodu a přijde mi o dost větší vevnitř a docela mě to trápí. jak jste na top po porodu vy?

Reakce:
růžový achát
Kelišová 5145 příspěvků 05.12.18 22:25

Choď cvičit ay-fly yogu, není nic rychlejšího a efektivnějšího pro ženskou.. nsjdi si na yotube! Výsledek už do mesice ;) .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 22:26

@růžový achát a kam se to chodí cvičit?jak to probíhá?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16813 příspěvků 05.12.18 22:27

Tak to poznáš hlavně při sexu, a partner taky. Většina žen je po porodu/porodech trochu povolenější než za bezdětna, ale rozdíl by neměl být markantní. Pak je třeba léčba - rehabilitace, posilování pánevního dna, u těžkých poruch operativní řešení.

růžový achát
Kelišová 5145 příspěvků 05.12.18 22:29

Zadej si do google zda je v mistě tveho bydliště ay fly yoga ;) .. google ví všechno

růžový achát
Kelišová 5145 příspěvků 05.12.18 22:30

A zadej si to i na youtube je tam toho mraky

Helileli
Závislačka 3055 příspěvků 05.12.18 22:46
@růžový achát píše:
A zadej si to i na youtube je tam toho mraky

Já se na to teď ze zvědavosti koukala a 8o 8o 8o Bych si rozbila hubu a bylo by po srande :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 22:49

Poněkud mi po porodu povolila. Zaplaťpánbůh! Manžel je trochu více vybaven a konečně si můžu užívat sex denně. Dřív jsem si sex sice užila, ale mohla jsem na další dva dny zapomenout.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5751 příspěvků 06.12.18 01:12

U mne zadna zmena, ani po tom tretim :think:

růžový achát
Kelišová 5145 příspěvků 06.12.18 07:05

@Helileli to jen tak vypada, zvladne to opravdu kazdy, tohle jsou prky akrobacie, ve skutečnosti se ale celou hodinu posiluje pomocí sítí ( něco podobneho jako TRX) a občas do toho zakombinují akrobacii :)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 06.12.18 07:50

U me skoro zadna zmena. Kdyz ted po druhem bude, pujdu na plastiku at mam klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >