Povolené břicho téměř rok po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Schíza008
Stálice 87 příspěvků 23.11.18 13:10
povolené břicho téměř rok po porodu

Ahoj maminky. Zřejmě hodně z Vás trápí povolené bříško po porodu. V prvních pár měsících po porodu, když jsem ještě kojila, jsem s touto partií neměla téměř problém. Kromě tohoto výdeje pro miminko jsem se i dosti hýbala. Teprve nějaký čas, co jsem ukončila kojení a přešla na UM, začala jsem i přes pravidelný pohyb (posilování, cardio, plavání, jízda na kole) přibírat. Stehna a boky se mi celkem daří zpevnit, ale břicho je hrůza. Nemám sice nějaký „bachor“, ale kůže je hodně povolená, nevypadá to hezky. Nemá některá z Vás nějaký tip pro efektivní cvičení (a celkově) „recept“ na zpevnění této partie? Co se stravování týče, určitě nejím pouze zdravě, ale zase to rozhodně nepřeháním se sladkým apod..Naopak si myslím, že jím poměrně málo, možná se mi naopak tím pádem tuk ukládá, nevím.

Reakce:
pazitka
Echt Kelišová 7844 příspěvků 23.11.18 13:14

doporucuju cvicit pilates, to je na bricho nejlepsi.. a nemas diastazu, ktera je pak vic patrna, kdyz cvicis a zhublas?

Mollify83
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 23.11.18 13:38

Taky hlasuju pro pilates, moc mi to pomohlo ;)

warita
Echt Kelišová 9058 příspěvků 23.11.18 13:44

ty jo, ja byla po porodu tak vyrizena, ze nejaky sport nepripadl v uvahu. Bricho mam jako pred tehotenstvim… nemyslim si, ze nejaky sport pomuze stahnout vytahanou kuzi… bohuzel.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 23.11.18 13:47

@warita přesně , bohužel :pocitac: a do toho rozestup 3 cm a neuděláš nic :cert:

Schíza008
Stálice 87 příspěvků 23.11.18 21:08

Děkuji za rady. Přiznám se, že nevím, zda mám nějaký větší rozestup. Je to možné, ale jak jsem psala, ještě když jsem kojila, tak jsem měla bříško pomalu ploché, začalo se zvětšovat až nějaký čas po odstavení. Cviky z pilates právě cvičím poměrně často. Mno, není to žádná tragédie, jen bych asi raději řešila jinou partii. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >