Povolené břicho téměř rok po porodu

23.11.18 13:10

povolené břicho téměř rok po porodu

Ahoj maminky. Zřejmě hodně z Vás trápí povolené bříško po porodu. V prvních pár měsících po porodu, když jsem ještě kojila, jsem s touto partií neměla téměř problém. Kromě tohoto výdeje pro miminko jsem se i dosti hýbala. Teprve nějaký čas, co jsem ukončila kojení a přešla na UM, začala jsem i přes pravidelný pohyb (posilování, cardio, plavání, jízda na kole) přibírat. Stehna a boky se mi celkem daří zpevnit, ale břicho je hrůza. Nemám sice nějaký „bachor“, ale kůže je hodně povolená, nevypadá to hezky. Nemá některá z Vás nějaký tip pro efektivní cvičení (a celkově) „recept“ na zpevnění této partie? Co se stravování týče, určitě nejím pouze zdravě, ale zase to rozhodně nepřeháním se sladkým apod..Naopak si myslím, že jím poměrně málo, možná se mi naopak tím pádem tuk ukládá, nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

7204
23.11.18 13:14

doporucuju cvicit pilates, to je na bricho nejlepsi.. a nemas diastazu, ktera je pak vic patrna, kdyz cvicis a zhublas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
23.11.18 13:38

Taky hlasuju pro pilates, moc mi to pomohlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15020
23.11.18 13:44

ty jo, ja byla po porodu tak vyrizena, ze nejaky sport nepripadl v uvahu. Bricho mam jako pred tehotenstvim… nemyslim si, ze nejaky sport pomuze stahnout vytahanou kuzi… bohuzel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4611
23.11.18 13:47

@warita přesně , bohužel :pocitac: a do toho rozestup 3 cm a neuděláš nic :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.18 21:08

Děkuji za rady. Přiznám se, že nevím, zda mám nějaký větší rozestup. Je to možné, ale jak jsem psala, ještě když jsem kojila, tak jsem měla bříško pomalu ploché, začalo se zvětšovat až nějaký čas po odstavení. Cviky z pilates právě cvičím poměrně často. Mno, není to žádná tragédie, jen bych asi raději řešila jinou partii. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama