Povolené pánevní svaly a močení

352
4.3.21 19:00

Povolené pánevní svaly a močení

Ahoj holky :mavam: jdu si pro radu. Už jsme celkem zoufalá z toho. Začnu tím že mám dvě děti a nikdy jsem po porodu ani v těhu neposilovala pánevní dno. Loni v létě a v prosinci jsem prodělala zánět močového měchýře. A od té doby se to veze. Neustále mám pocit kapky v močové trubici…vyloženě mě nenutí jít se vymočit ale přijde mi to jakobych si prostě měla curnout :lol:…až teď s odstupem si vzpomínám že to stejné mi začalo hned v prvním tehu, pak i ve druhém…myslíte si, že by to mohlo souviset s povolenými svaly po porodech? Nebo s těmi záněty? Začala jsme dělat Kegelovy cviky a musím říct že někdy jsme úplně bez potíží a je mi fajn…ale jakmile mám ovulaci nebo menzes, curala bych pořád a tu " kapku" cítím častěji :? Máte někdo zkušenost? Díky moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.3.21 19:45

Já to tak mám při zátěži, napr delší běh, nepočůrám se, ale mám takové nutkání…je to povolenymi svaly. Urolog radil posilovat svaly plus pravidelný sex (ten nevím proč, ale bylo mi blbě se ptát). Mi cvičení opravdu pomáhá, zajímavé je, ze když jsem unavená nebo ve stresu tak se to zhorší…

• Citovat
  • Nahlásit
124
5.3.21 17:13

Ještě bych ke cvičení doporučila brát dlouhodobě nějaké brusinky nebo manózu. Po těch zánětech bývá nedohojená sliznice a snaží se tam uchycovat další a další infekce. Pak se to stále vrací dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
10.3.21 17:55
@Anonymní píše:
Já to tak mám při zátěži, napr delší běh, nepočůrám se, ale mám takové nutkání…je to povolenymi svaly. Urolog radil posilovat svaly plus pravidelný sex (ten nevím proč, ale bylo mi blbě se ptát). Mi cvičení opravdu pomáhá, zajímavé je, ze když jsem unavená nebo ve stresu tak se to zhorší…

No já jsem z toho ve stresu furt :( takže nutkání takové nepříjemné mám furt :roll: jako já vydržím dlouho nejít čůrat ale prostě furt to cítím na krajíčku…tak nevím zda jako časem začnu i ucuravat nebo to už takhle budu mít furt? Ten sex no..to je zvláštní…já se mu spíš vyhýbam ale zrovna teď v sobotu jsme to dělali a v neděli mě to normalne nedráždilo tak jako obvykle…nevím možná je to nějaký stav i po těch zanetech ale já už se i bojím že tam mám nádor co mě drazdi :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
10.3.21 17:59

@Okta brala jsem po zánětu měsíc kůru brusinek s d manosou..nic moc nepomohlo…taky beru neustále lichořeřišnici. Po té měsíční kuře jsem si dala asi měsíc dva pauzu a teď je nasadila znovu…po třech tabletách se mi ulevilo…ale tak na 2 dny…dnes prostě zase cítím to nepříjemné nutkání…ne hned třeba po vycurani…někdy za hodinu, někdy až třeba za 3 hodiny ale prostě je to jiné nuceni před curáním než bylo kdysi…docela se bojím co se mnou je a jsem neustále ve stresu a tím mě to nutí ještě víc…venku je mi většinou dobře a nebo když mám nějakou práci tak to jde ale jakmile si Sednu moje myšlenky míří dolů a už se vezu :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat