Povolit dceři tanga?

31
19.4.17 16:40

Povolit dceři tanga?

Dceři je čerstvě 14 let a končí 8. třídu. Nedávno, když jsme byli v obchodě a pro něco se skláněla do regálu, všimla jsem si, že má na sobě tanga, což mě zaskočilo. Když jsem se ptala, kde k nim přišla, prý ji je dala kamarádka k svátku a nosí je na výhradně na tréning (dělá disco dance) že prý je to pohodlnější než kalhotky, což mi připadá jako nesmysl. Myslím, že na takové prádlo je ještě mladá, tanga mi připadají taková vulgární a spíš pro,,lehčí holky". Máme spolu hezký vztah a nechci ji v ničem omezovat nebo ji zbytečně křivdit.. Ale představa, že se převléká v šatně, nebo ji někde vykouknout byť jen omylem.. a lidé si pomyslí, že tohle ji dovolí její máma.. Nevím holky, co vy? Dovolili by jste své dceři v tomhle věku tanga nosit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.4.17 16:42

@NikaSy Jasně, že ve čtrnácti na to můžemít času dost, na druhou stranu, aby vzájemná důvěra přetrvala, tak bych to nechal být. Je v křehkém věku a bylo by chybou, kdyby kvůli maličkostem začala pochybovat o důvěře k tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9219
19.4.17 16:44

Nemám ještě tak velkou dceru, ale asi bych to nějak nehrotila a na občasné nošení to dovolila. Stejně to neovlivníš, těžko jí budeš kontrolovat, jaký nosí prádlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 16:44

Na základce jsme nosily taky tanga, úplně normálně. Teď je mi 30.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22177
19.4.17 16:45

Tangace k pubertě patři. :D Pokud v tom nebude chodit každy den, tak bych ji nechala.

A to je prala v ruce na tajnacku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
19.4.17 16:46

Tak určitě má na tohle čas, ale tak když pro ni to je pohodlný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
19.4.17 16:46

Tanga jsem začla nosit kolem 13let a nosím do teď, souhlas s tvoji dcerou, také je to pro mě pohodlnější než klasické kalhotky.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 16:48
@cilly píše:
Tangace k pubertě patři. :D Pokud v tom nebude chodit každy den, tak bych ji nechala.A to je prala v ruce na tajnacku?

Napadlo mě totéž ;)
Pokud máte hezký vztah, tak ho nenič kvůli kalhotkám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
19.4.17 16:48

Taky jsme nosily na základce tanga. nosila jsem je asi až do 28. jako lehčí holka si teda nepřipadám. a ani nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
19.4.17 16:49

@NikaSy Mám dceru už 19letou… V 8.třídě nosila tanga, holila si nohy, chodila do čajovny… Rozhodně to není žádná lehčí holka :lol: A tanga jsou pohodlnější, já už je nosim přes 20let a neumím si představit mít na sobě bombarďáky přes celej zadek, to mi strašně překáží :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17756
19.4.17 16:50

Tanga jsme nosily na ZS a cast SS. Vubec bych nezakazovala, mne se to driv libilo, proste „moda“. Ted je nemam rada :) Ja bych s ni naopak klidne nejake koupila, aby mela vicero na vymenu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15179

Nechala bych ji at si nosi co chce, kdyz je ji to pohodlny :D dyt to neni vec co bezne ukazuje na verejnosti, co si pamatuju tak sme s holkama od nakejch 13 nenosily nic jinyho, po puberte to vetsinu preslo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Mi to prijde v pohodě. Taky jsem je hodně nosila i v jejím veku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 16:51

Jen bych jí asi vysvětlila, že když bude nosit nějaké umělohmotné „provázky“ pravidelně, tak si může zadělat na gynekologické problémy…jinak neuděláš nic - když jí je zakážeš, bude je nosit tím spíš a ještě navíc se někde tajně převlíkat na záchodcích.
A vzít ji na nákupy, ať máš aspoň trochu kontrolu nad tím, co nosí ;)

Příspěvek upraven 19.04.17 v 16:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
19.4.17 16:52

No předpokládám, že ano.. v prádle sem je neviděla. Jak se objevily první ohlasy, trochu mě to uklidnilo, sama nevím proč :D Možná to jen moc hrotím.. já je na sobě měla kdysi jen párkrát, v jistých chvílích na přání manžela, tak je mám spojené spíše jen s erotikou. Tak asi proto mě to u dcery trochu pobouřilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama