Povolná v sexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 14:26
Povolna v sexu?

Ahoj vsichni, jak koukate na situaci, kdy ve 4-letem vztahu, kde je i dite nefunguje sex? Pritelovi staci tak 1× za mesic, jeste vetsinou z me iniciativy, kdyz se snazim a on vazne nema chut, tak me i odbyde nejakou vymluvou ( vek 28) nerozumim tomu, kdyz pres den vysila signaly, ktere smeruji k tomu, ze az usne dite neco bude, a nakonec to stejne skonci bez sexu, rozumite tomu? O sexu jsme se bavili nekolikrat a stejne jsme se nikdy nikam neposunuli. Muze to byt tim, ze v podstate kdyz si jednou za mesic rekne, tak ja jsem mu pokazde po vuli? Kdyz budu delat „drahoty“ pomuzu tomu nebo naopak? Uz me jinak nic nenapada, myslim, ze zenskou nema, zdravotni problemy take ne a zadnou krizi nemame :nevim: vim ze vztah nestoji jen na sexu, jinak je to uzasnej tata, ale me uz z tohodle stavu zacina hrabat, nechci porad „zadonit“ o sex. Da se to vubec jeste necim ozivit? Diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 03.03.19 14:35

A jak to bylo dřív? Taky tak? Třeba prostě není tak náruživý a jednou za měsíc mu to stačí, tobě ale ne a to je problém :think: Tak nečekej až uplyne měsíc a něco možná bude a až dáš spát dítě, tak na něj vlítni :mrgreen:

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 03.03.19 14:47

Tyhlety prispevky se tu porad dokola opakujou. A porad dokola se na ne odpovida: posli fotku, at se muzeme zacit bavit dal. Pochopitelne nikdo nikdy zadnou fotku neposle, takze cela ta diskuse vubec nema cenu.

Stoupni si pred zrcadlo, slikni se do naha, poradne se na sebe podivej a odpovez si na otazku, jestli bys s tim, co vidis, chtela spat (byt chlapem). Jestli by to pro tebe byla zabava, anebo spis prace.

Pokud si odpovis „ano, chtela“, tak se muzeme zacit bavit dal.

Příspěvek upraven 03.03.19 v 15:23

flybe
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 03.03.19 15:06

Zmeň heslo od wifi at neupusti paru jinde :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 15:13

@Cosmopol pekne psany, ale nemyslim si o sobe ze bych byla hnusna ani tlusta :mrgreen:

hanullllka
Kecalka 214 příspěvků 03.03.19 15:20

Jak máte staré dítě? Ono to může být i únavou. pokud dítě nespí celou noc. Nebo může mít kolotoč v práci, pak ještě doma, atd. U nás jsem třeba zaregistrovala podobné stavy, kdy jsme unavení a nemáme na to myšlenky. Tohle třeba trvá klidně čtvrt roku, pak se situace zlepší a chuť do sexu se vrátí. Ale chce si to o tom promluvit.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 03.03.19 15:25
@hanullllka píše:
Ale chce si to o tom promluvit.

Vy zeny mate nejakou totalni posedlost tim „promlouvanim si“. A pritom „promlouvani si“ je presne to, co chlapi nejvic nesnasej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 15:42
@hanullllka píše:
Jak máte staré dítě? Ono to může být i únavou. pokud dítě nespí celou noc. Nebo může mít kolotoč v práci, pak ještě doma, atd. U nás jsem třeba zaregistrovala podobné stavy, kdy jsme unavení a nemáme na to myšlenky. Tohle třeba trvá klidně čtvrt roku, pak se situace zlepší a chuť do sexu se vrátí. Ale chce si to o tom promluvit.

Prave ze 2,5 roku a spi. Samozrejme kdyz je nemocna, tak je celou noc vzhuru, ale ma svuj pojicek a vzhuru jsem s ni ja, pritel v klidu spi celou noc :nevim: u nas uz to trva skoro pul roku, je to dost neprijemne a kdyz se o tom snazim mluvit, tak mi prijde, ze se zatvrdi jeste vic :zed: chybi mi v tom vztahu veskera intimita.. :zed:

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 03.03.19 16:02

Jo, mila anonymni, to jsou proste stinny stranky zivota v monogamne orientovane spolecnosti zapadniho krestanskeho okruhu.

Chlapi na monogamii nejsou naprogramovany a sex s jednou zenou davaji jen velice komplikovane. Kazdej se s tim musi nejak srovnat a kazdej se s tim srovnava jinak. Velkou cast chlapu proste sex s jednou jedinou zenou po case prestane bavit. Zvire v nem mu totiz naseptava, ze aby maximalizoval sanci na sve vlastni rozmnozeni, je treba toho osukat co nejvic.

Kazdej to resi jinak. Nekdo je schopen tohle puzeni doma „premrdat“ tak nejak na silu, nekdo to resi neverama a v nekterejch pripadech to dopadne tak, ze chlap, aby dostal tomu, ze ma bejt vernej, tak proste totalne odboura myslenky na sex. To by mohl bejt vas pripad.

Reseni neni jednoduche.

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 03.03.19 16:05
@Anonymní píše:
@Cosmopol pekne psany, ale nemyslim si o sobe ze bych byla hnusna ani tlusta :mrgreen:

Pokud nejsi tlustá a hnusná, máš to celkem jednoduché, spousta chlapů se tě ráda ujme a vypomůže ti :mrgreen: :mavam:

Akinee
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 03.03.19 16:30
@Cosmopol píše:
Tyhlety prispevky se tu porad dokola opakujou. A porad dokola se na ne odpovida: posli fotku, at se muzeme zacit bavit dal. Pochopitelne nikdo nikdy zadnou fotku neposle, takze cela ta diskuse vubec nema cenu.

Stoupni si pred zrcadlo, slikni se do naha, poradne se na sebe podivej a odpovez si na otazku, jestli bys s tim, co vidis, chtela spat (byt chlapem). Jestli by to pro tebe byla zabava, anebo spis prace.

Pokud si odpovis „ano, chtela“, tak se muzeme zacit bavit dal.

Příspěvek upraven 03.03.19 v 15:23

na co kecy. Ať se svlíkne před jiným, když se na ni vrhne, tak je ona cajk a problém je na straně manžela.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 03.03.19 16:42
@Akinee píše:
na co kecy. Ať se svlíkne před jiným, když se na ni vrhne, tak je ona cajk a problém je na straně manžela.

To by mela udelat v kazdem pripade, ovsem zcela jednoznacny dukaz vlastni atraktivity to take neni. NEmanzelky profituji z toho, ze naroky na miru jejich atraktivity ze strany muzu jsou casto temer nulove. Uplne staci, ze to jsou NEmanzelky.

Akinee
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 03.03.19 16:47
@Cosmopol píše:
To by mela udelat v kazdem pripade, ovsem zcela jednoznacny dukaz vlastni atraktivity to take neni. NEmanzelky profituji z toho, ze naroky na miru jejich atraktivity ze strany muzu jsou casto temer nulove. Uplne staci, ze to jsou NEmanzelky.

ty tvoje úvahy ve dvou předchozích příspěvcích se vylučují. Vůbec nejde o dokazování atraktivity, ale aby si zaš.ukala. Chlapům je úplně jedno jestli jde o manželky nebo nemanželky, hlavně, že má kam zasunout. Nevím, co řešíš :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 17:00
@Anonymní píše:
Ahoj vsichni, jak koukate na situaci, kdy ve 4-letem vztahu, kde je i dite nefunguje sex? Pritelovi staci tak 1× za mesic, jeste vetsinou z me iniciativy, kdyz se snazim a on vazne nema chut, tak me i odbyde nejakou vymluvou ( vek 28) nerozumim tomu, kdyz pres den vysila signaly, ktere smeruji k tomu, ze az usne dite neco bude, a nakonec to stejne skonci bez sexu, rozumite tomu? O sexu jsme se bavili nekolikrat a stejne jsme se nikdy nikam neposunuli. Muze to byt tim, ze v podstate kdyz si jednou za mesic rekne, tak ja jsem mu pokazde po vuli? Kdyz budu delat „drahoty“ pomuzu tomu nebo naopak? Uz me jinak nic nenapada, myslim, ze zenskou nema, zdravotni problemy take ne a zadnou krizi nemame :nevim: vim ze vztah nestoji jen na sexu, jinak je to uzasnej tata, ale me uz z tohodle stavu zacina hrabat, nechci porad „zadonit“ o sex. Da se to vubec jeste necim ozivit? Diky
Úplně stejně jako u nás.
Na oživení jsem již dávno rezignovala a na sex celkově taky.Je mi 37 let, váhu mám 67 kg. Jsem smířená a manželství ničit nechci.
Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 03.03.19 17:10
@Akinee píše:
ty tvoje úvahy ve dvou předchozích příspěvcích se vylučují. Vůbec nejde o dokazování atraktivity, ale aby si zaš.ukala. Chlapům je úplně jedno jestli jde o manželky nebo nemanželky, hlavně, že má kam zasunout. Nevím, co řešíš :mrgreen:

…malo znas chlapy. Je to jak v tom popularnim ceskem filmu: pokud pred vas postavim dve zeny. Dve uplne stejne zeny. A jedna z nich bude Vase manzelka. Se kterou z nich si radsi zasukate?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama