Povzbuzení, rady

Skupina pro povzbuzení. Pro nás, maminky dětí, které sice nejsou díky bohu nemocné onkologicky, ale to neznamená, že by je jejich nejrůznější diagnózy, poruchy a trápení neohrožovaly, neomezovaly a neničily kvalitu jejich - a našich - životů.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rezii
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 28.03.19 22:06
Povzbuzení, rady

Ahoj, hledám pro povzbuzení, rady, tipy, maminky dětí, které to mají na světě poněkud těžší. Ráda bych, aby to tu bylo pozitivní místo, kde si dodáme sílu. Moje dítě sice není díky bohu nemocné onkologicky, ale má více diagnóz - uši, které můj syn jako nejmladší pacient za hodně dlouho dobu „dotáhl“ až k mastoiditidě a pro které jsme už dvakrát za jeho dva roky života byli na operaci a bohužel se nyní zdá, že ani permanentní armstrongovy trubičky to nevyřešily a možná nás čeká mastoidektomie; dále kýlu, která bude operována, srdíčko, které bude operováno, diastázu, na kterou se musí cvičit, reflux, na který se musí brát léky, zvýšenou běžnou nemocnost. Nemohu se zatím vrátit do práce, protože půl života pročekám v Motole s akutním stavem nebo kontrolou, na antibiotika můj syn už ze zvyku říká mňam, čekají nás lázně - pokud nás stav pustí. Moje dítě si hraje s plyšáky na píchání a odběry krve. Určitě ale nechci tuto skupinu pojímat jako místo pro sebelítost, v té se asi občas utápí každá z nás…a občas nám nepomůže ani to, že nám často lidé říkají, co se pořád mračíš, jsou na tom děti o dost hůř. No, to víme, a děkujeme bohu za to, že „naše“ problémy děti většinou na životě přímo neohrožují (nepřímo někdy ano), ale co to v běžném životě pomůže, že. Pište, holky, jak relaxujete, jak zvládáte, jak se v tom dokážete „neplácat“, když je už zase dítěti ouvej.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny