Power plate, bosu po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 19:21
Power plate, bosu po porodu

Dobrý večer dámy,

Jsem dva měsíce po porodu a tak je načase začít cvičit, jelikož každá cesta kolem zrcadla mě znechucuje.

Jako první bych potřebovala asi zpevnit vnitř í svaly, tak jsem se chtěla zeptat na zkušenosti s power plate a bosu? Je to vhodne poporodní cvičení?
Na doma jsem si koupila eliptický trenažer, ovšem s dvěma malýma dětma sotva hledám alespoň půl hodinu, ale i ta se určitě najde.

Jak často chodit na PP? A bosu? Aby to melo smysl?

A další otázka, plně kojím, bohužel kojením jsem nikdy nehubla, spíše naopak a hlavně mám pořád strašný hlad a chutě, jak bojovat proti tomu? Jak zmírnit neustálou chuť na sladké?

Děkuji za odpovědi a hezký večer

Prosím anonym, chodí sem rodina a kamarádky a nemusí vědět vše.

Přečtěte si článek: Cvičení po porodu

Reklama

Reakce:

LaraA
Kecalka 482 příspěvků 29.01.18 21:14

Taky me zajima, budu to potrebovat resit tak za 2 m sice…

vulpes
Závislačka 4838 příspěvků 29.01.18 22:01

Taky patřím mezi ty, které kojením nehubnou, naopak, tělo si zoufale drží „výživnou“ kondici, aby bylo z čeho brát.
Z osobní zkušenosti (sežeru všechno sladké, na co přijdu) - hlídej si bílkoviny. Já to nezvládám, ikdyž na to myslím. Mám s tím problém obecně, natož když kojím a ty bílkoviny ještě vydávám mlékem. Pak se tělo brání těmi chutěmi na sladké.

Na podzim jsme byli na dovolené v Egyptě. jak jsme v rámci těch rautů ochutnávali, tak se člověk nezdržoval různými přílohami, pečivem a podobnou vatou. Na talíři k večeři jsem měla krevety, kuřecí stehna a k tomu hovězí ragů :lol: :oops: Egyptské sladkosti bez čokolády a smetany mi nechutnají, nejedla jsem skoro žádné, jen lžíci Nutely k snídani (pak už tam naštěstí nebyla). No a ač jsem se opravdu neskutečně přejídala, pohyb kromě plavání nic moc, tak jsem za ten týden měla 2 kg dole, nějaké cm taky. Prostě hodně bílkovin a tělo pak nepotřebuje tu hromadu cukrů a jde to dolů.
Ale v domácích podmínkách ten příjem bohužel neumím vybalancovat. :nevim:
Cvičit se snažím, ale výsledky nic moc, doufám, že až se mi někdy podaří ukončit kojení, že to půjde o něco líp.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15276 příspěvků 30.01.18 07:39

Ja na PP chodila 2× tydne a bylo mi doporuceno az 6m po porodu.

barabrambora
Kecalka 340 příspěvků 01.02.18 11:08
@Anonymní píše:
Dobrý večer dámy,

Jsem dva měsíce po porodu a tak je načase začít cvičit, jelikož každá cesta kolem zrcadla mě znechucuje.

Jako první bych potřebovala asi zpevnit vnitř í svaly, tak jsem se chtěla zeptat na zkušenosti s power plate a bosu? Je to vhodne poporodní cvičení?
Na doma jsem si koupila eliptický trenažer, ovšem s dvěma malýma dětma sotva hledám alespoň půl hodinu, ale i ta se určitě najde.

Jak často chodit na PP? A bosu? Aby to melo smysl?

A další otázka, plně kojím, bohužel kojením jsem nikdy nehubla, spíše naopak a hlavně mám pořád strašný hlad a chutě, jak bojovat proti tomu? Jak zmírnit neustálou chuť na sladké?

Děkuji za odpovědi a hezký večer

Prosím anonym, chodí sem rodina a kamarádky a nemusí vědět vše.

Ahoj. To jsme na tom stejně. 10 týdnů po porodu, plně kojím a neskutečně žeru. V těhotenství jsem díky cukrovce krásně zhubla. Začínala jsem na 71 kg, do porodu zhubla na 65 a po porodu jsem měla 59 kg, teď mám 63. Taky bych šla cvičit, ale mám strach, aby mi pak malá neodmítala mlíko. Chodívala jsem na TRX, ale teď bych to asi nedala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama