Požádá mě ještě o ruku?

Anonymní
3.2.21 23:39

Požádá mě ještě o ruku?

Ahoj, teď hodně přemýšlím nad takovou situací. S přítelem jsme 3 roky. Přítel snad od začátku vykládal, jak si mě jednou vezme, ptal se mě na prstýnek, kde chci svatbu a tak podobně. Loni někdy na konci listopadu jsme se pohádali a on mi řekl, že mě o Vánocích chtěl konečně požádat o ruku, ale teď už ne. Řekl taky, že ví, že si mě stejně jednou vezme, ale teď ne. Docela mě to ranilo. A tak trochu jsem doufala, že jak se situace uklidní, mohl by mě nakonec na ty Vánoce požádat. Což se samozřejmě nestalo. Věděla jsem, že do té doby se na prstýnky díval (na společném pc mi to pořád házelo reklamy na zásnubní prsteny). Od té doby už nevyhledaval nic. Hádka byla větší, ale během týdne bylo zase všechno při starém, tak jsem doufala, že když ne o Vánocích, tak třeba na Nový rok, výročí (máme 15.1.), ale pořád nic.
Vím, že je to čerstvé a určitě bych měla počkat. Nechci to s ním ani probírat, prstýnek si vynutit nechci. Ale přemýšlím nad tím čím dál častěji a ta hádka mě strašně mrzí. Pořád si říkám, že už jsme mohli být zasnoubeni, nebýt takové blbosti. Myslíte, že se třeba aspoň během roku ještě odhodlá? Jasně, nikdo to nemůže vědět, ale musím to s někým probrat, nebo se budu uzirat pořád dokola. Navíc mě mrzí, že celý vztah byl blázen do svateb a od hádky ani ťuk. Jakoby to už ani nebyl on.
děkuji za přečtení a neukamenujte mě prosím :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
764
3.2.21 23:52

Proc jste se pohadali, kdyz ho to vedlo k tomu uz te nepozadat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1939
3.2.21 23:52

Jéžiš, to se budeš jeho panstva doprošovat?! Nechce, tak nechce.. no to by mi teda mohlo. A k tvému dotazu, nevím, jestli tě požádá, ale vím, že ano by tedy ode mne neslyšel. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1405
3.2.21 23:54

Těžko říct, je to 50 na 50,užírat se budeš tak jako tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1405
3.2.21 23:55

Třeba tě ve skutečnosti ani požádat nechtěl a toto se mu hodilo, ono někdy kecy neznamenají skutky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
3.2.21 23:56
@Anonymní píše:
Ahoj, teď hodně přemýšlím nad takovou situací. S přítelem jsme 3 roky. Přítel snad od začátku vykládal, jak si mě jednou vezme, ptal se mě na prstýnek, kde chci svatbu a tak podobně. Loni někdy na konci listopadu jsme se pohádali a on mi řekl, že mě o Vánocích chtěl konečně požádat o ruku, ale teď už ne. Řekl taky, že ví, že si mě stejně jednou vezme, ale teď ne. Docela mě to ranilo. A tak trochu jsem doufala, že jak se situace uklidní, mohl by mě nakonec na ty Vánoce požádat. Což se samozřejmě nestalo. Věděla jsem, že do té doby se na prstýnky díval (na společném pc mi to pořád házelo reklamy na zásnubní prsteny). Od té doby už nevyhledaval nic. Hádka byla větší, ale během týdne bylo zase všechno při starém, tak jsem doufala, že když ne o Vánocích, tak třeba na Nový rok, výročí (máme 15.1.), ale pořád nic.
Vím, že je to čerstvé a určitě bych měla počkat. Nechci to s ním ani probírat, prstýnek si vynutit nechci. Ale přemýšlím nad tím čím dál častěji a ta hádka mě strašně mrzí. Pořád si říkám, že už jsme mohli být zasnoubeni, nebýt takové blbosti. Myslíte, že se třeba aspoň během roku ještě odhodlá? Jasně, nikdo to nemůže vědět, ale musím to s někým probrat, nebo se budu uzirat pořád dokola. Navíc mě mrzí, že celý vztah byl blázen do svateb a od hádky ani ťuk. Jakoby to už ani nebyl on.
děkuji za přečtení a neukamenujte mě prosím :D

Ahoj podle me se nemusis bat urcite te pozada :-) Jen si ted da odstup vi ze to cekas. Take jsem strasne dlouho cekala (skoro 9 let) a pozadal me kdyz jsem to nejmene cekala. Pak z nej vypadlo ze presne na to cekal az to proste budu nejmene cekat. :-) :-) Neboj urcite to prijde :-) :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
3.2.21 23:57

Pokud jste se o tom byli schopni bavit do teď, tak co se najednou změnilo?
Jinak nechceš si to vynutit, ale přemýšlíš, které datum by to už mohlo vyjít. Nevím, možná z tebe i tak tu nervozitu nebo nedočkavost cítí a sama si to neuvědomuješ.
Nebo na svatbu tak spěcháš? Třeba to chce nechat na moment, aby tě tím mohl aspoň trochu překvapit.
Upřímně já bych počkala, neřešila to a za pár měsíců, kdyby na to přišla řeč se zeptala nebo se o tom pobavila.

Ale já nejsem třeba typ, co se do vdávání „hrne“ :D

• Citovat
  • Nahlásit
3343
4.2.21 00:12

Kolik vám je? Mně přijde nevyzrálý. Od začátku vztahu žvaní o svatbě a při první větší hádce na tebe vybalí, že tě chtěl brzy požádat, ale teď sis to pokazila, tak teda ne. :roll: A ty jsi z toho celá potento. Hoďte zpátečku oba. On si může odpustit tohle urážení se. A ty to neber tak vážně, měj ho trochu na salámu. Řekl ti, že si tě vzít chce, očividně i brzo, tak klid, dočkáš se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6748
4.2.21 00:18
@Mishel2020 píše:
Ahoj podle me se nemusis bat urcite te pozada :-) Jen si ted da odstup vi ze to cekas. Take jsem strasne dlouho cekala (skoro 9 let) a pozadal me kdyz jsem to nejmene cekala. Pak z nej vypadlo ze presne na to cekal az to proste budu nejmene cekat. :-) :-) Neboj urcite to prijde :-) :-)

LOL, 9 let? :lol: Hm, tos nemela zakladatelce psat, ta nevydrzi a se z toho zblazni, pokud to nebude do 2 mesicu. ;)

Zakladatelko cos mu rekla?
Nedavno tu byla diskuze kde slecna dostala tzv. drzhubu zasnubak.
Ano, probehlo uz nekolik let od ziskani prstenu a zadna svatba se dosud neplanuje.
Takze pocitej, ze i kdyz ti ho da, neznamena, ze si te vezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.2.21 00:26
@Chytrak píše:
LOL, 9 let? :lol: Hm, tos nemela zakladatelce psat, ta nevydrzi a se z toho zblazni, pokud to nebude do 2 mesicu. ;)Zakladatelko cos mu rekla?
Nedavno tu byla diskuze kde slecna dostala tzv. drzhubu zasnubak.
Ano, probehlo uz nekolik let od ziskani prstenu a zadna svatba se dosud neplanuje.
Takze pocitej, ze i kdyz ti ho da, neznamena, ze si te vezme.

Jen pisi jak to je ale je fakt ze za tu dobu jsme prozili opravdu vsechno :-D :-D
Nastesti se uz nikdo nepta kolik mi je a od kolika jsme spolu :-D :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7691
4.2.21 01:08

A kvůli čemu byla ta hádka? Je to takový dětinský od něj - chtěl jsem tě požádat, ale teď na just nepožádám, až jestli budeš hodná! :roll: Možná buď ráda, že máš čas na rozmyšlení odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
4.2.21 03:36

Hele buď ráda, to je stejně o ničem, když to tak nějak čekáš. Teď aspoň nebudeš vědět, kdy to bude :mrgreen:
Mě přítel požádal po deseti letech. Prvních asi 7 let jsem o tom mluvila, furt to čekala. Pak jsem to vypustila a když na to přišlo, opravdu jsem to necekala. Prstýnek u sebe prej nosil skoro rok :mrgreen:
Navíc můj názor je ten, ze na svatbě nezáleží. Klidně budu bez ní, hlavně šťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3546
4.2.21 07:19

Jo, kamarádce taky bývalý tvrdil jak si ji chtěl vzit a požádat o ruku když se s nim rozchazela. Je to deset let, ona šťastné vdaná za jiného a 3 děti. On nevim :lol: já byla požádana na 10 výročí když jsem to už vůbec necekala. Všichni měli kecy jak me rozhodne požádá a já rikala ze fakt ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3793
4.2.21 07:31
@BeNiPe píše:
Hele buď ráda, to je stejně o ničem, když to tak nějak čekáš. Teď aspoň nebudeš vědět, kdy to bude :mrgreen:
Mě přítel požádal po deseti letech. Prvních asi 7 let jsem o tom mluvila, furt to čekala. Pak jsem to vypustila a když na to přišlo, opravdu jsem to necekala. Prstýnek u sebe prej nosil skoro rok :mrgreen:
Navíc můj názor je ten, ze na svatbě nezáleží. Klidně budu bez ní, hlavně šťastná.

Na svatbě nezáleží, ale prvních 7 let jsi o ní mluvila? Tak určitě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3793
4.2.21 07:33

Kolik vám je? Jestli tě požádá, nevím, ale přesně jak už tu někdo napsal, vůbec se mi nelíbí, jak ti řekl, že když jsi „nebyla hodná“, tak tě nepožádá. Bacha, aby to tak v manželství nebylo se vším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat