Požadavky na partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 21:24
Požadavky na partnera

Ahoj holky… nemám moc s kým se o tom pobavit, tak se ptám tady. V okolí se mi líbí spousta holek, ale stydím se je oslovit. Zkusil jsem tedy seznamky. I tam je spousta zajímavých lidí. Klidně i napíšu první, toho se nebojím, bohužel ale to často dopadá tak, že ty holky, co se mi líbí, mi ani neodepíšou a když už, komunikace s nima je trochu nudná, i z toho důvodu, že asi nemají velkej zájem se bavit. Kdežto když oslovím holku, která nevypadá bůhví jak, tak se většinou ráda pobaví a je to pro obě strany příjemný. Docela to i chápu. Atraktivním holkám píše řádově víc chlapů, než těm průměrným. Takže ta „hezká“ se pobaví jen s někým. Můj problém je ten, že ty průměrný holky se mi většinou nelíbí. I když si rozumíme v „psaní“, tak nějak váham nad setkáním, protože si nemyslím, že by to fungovalo. Mám vyzkoušený, že když je holka na fotce ok, je v pohodě i v reálu, alespoň do té míry vzhledu a pak mě i přitahuje. U těch ostatních to bohužel nefunguje.

Pravděpodobně jsem trochu povrchní, ale holt co s tím:-( Není to zase tak, že bych upřednostnil vzhled před ostatními vlastnostmi. Jen to, že si budeme rozumět, považuji za základ. A pokud tam není i ta jiskra, která do jisté míry příjde právě tou atraktivitou slečny, tak dost váhám.

V zásadě ani nemám pocit, že bych mířil nějak extra vysoko (možná jo, ač si to nepřipouštím). Ale když mi ze 100 holek odpoví 10 a reálně se bavím třeba s jednou dvěma, pak dělám něco špatně. Nehledám nějakou barbie, ale obyčejnou holku, která mě zaujme.

Jak to máte vy? Myslíte, že se to někdy změní? Setkali jste se s někým, kdo se vám hodně nelíbil a pak se to změnilo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 08.05.19 21:30

Já mám stejnou zkušenost, takový ti modelové na seznamce, co mě třeba zaujali vzhledem, byli pak v konverzaci úplně nepoužitelní :D pak sem si začla psát s klukem který mě na první pohled podle fotky vůbec nezaujal, vlastně sem ho chtěla i ignorovat, ale něčím mě zaujal v té psané formě :think: zacli sme si psát, zjistila sem ze toho máme spoustu společného, pak sme se sešli, byla sem i příjemně potěšená, protože v reálu vypadal líp jak na fotkách :D no a vyklubal se z něj můj budoucí muž, svatbu máme za rok a každým dnem čekáme syna :D takže ne vždy je dobre dávat na ten první, povrchní dojem z fotky :D

hanullllka
Kecalka 247 příspěvků 08.05.19 21:39

Souhlasím s @Kriss Tina. Na první dojem nelze dát, kor když je ten dojem jen z fotografie. Mě třeba můj muž zaujal na první pohled, ale ne, že by byl krásný. Spíš šel a tak divně nadskakoval a byl to hrozný sympaťák :D. Tohle z fotky člověk nepozná. Proto trochu zatracuju seznamky, není nad náhodné setkání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 21:42

Ale víte co, rozdíl mezi modrookou blondýnou a 100 kg slečnou je prostě velkej :,( Já si nedovedu představit, že mě má čím zaujmout. A teď neříkám, že blondýna je jediná možnost. Jen bohužel u průměrné holky se nedonutím jednat :,(

sediza
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 08.05.19 21:43

A jak vypadáš ty? Vysportovaná postava, pěkný úsměv, hezké oblečení? Hezká holka chce k sobe peknýho chlapa.

Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 08.05.19 21:44

Taky bych se nesešla s někým, kdo mne vizuálně nezaujal. Povrchní to možná je, ale znám se. Pro mne by to bylo ztráta času. Otázkou samozřejmě je, co vzhledově nabízíš ty. I v tom muže byt potíž

zakruta
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 08.05.19 21:45
@sediza píše:
A jak vypadáš ty? Vysportovaná postava, pěkný úsměv, hezké oblečení? Hezká holka chce k sobe peknýho chlapa.

Presne na tohle jsem se zrovna taky chtela zeptat

mrav
Nadpozemská drbna 28080 příspěvků 08.05.19 21:48

Dej sem fotku. Holky, já to nejsem, i když psal o modrooké blondýně. :mrgreen: :mavam:

zakruta
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 08.05.19 21:51
@mrav píše:
Dej sem fotku. Holky, já to nejsem, i když psal o modrooké blondýně. :mrgreen: :mavam:

Tak zrovna u tebe verim, ze ve svym veku uz nejsi takovy povrchni pitomec :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 21:53

Já se sebou problém nemám, ale holky asi ano :) Nejsem obézní kulička, spíš hubené postavy, teda asi dost hubené postavy, ale myslím si, že to z fotek není poznat. Nemám tam fotky v plavkách nebo posilky. Spíš mi schází uričtý charisma. Nepůsobím jako nějakej drsňák. Na fotkách vypadám i dost mladší, než jsem.

Se sebou bych mohl dělat něco ve smyslu účesu, fousů a tak. Obličej jinak moc nezměníte. Pro mě je to spíš takový zklamání, nečekal jsem, že budu pro holky až tak nezajímavej :,(

Příspěvek upraven 08.05.19 v 21:57

ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 08.05.19 21:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky… nemám moc s kým se o tom pobavit, tak se ptám tady. V okolí se mi líbí spousta holek, ale stydím se je oslovit. Zkusil jsem tedy seznamky. I tam je spousta zajímavých lidí. Klidně i napíšu první, toho se nebojím, bohužel ale to často dopadá tak, že ty holky, co se mi líbí, mi ani neodepíšou a když už, komunikace s nima je trochu nudná, i z toho důvodu, že asi nemají velkej zájem se bavit. Kdežto když oslovím holku, která nevypadá bůhví jak, tak se většinou ráda pobaví a je to pro obě strany příjemný. Docela to i chápu. Atraktivním holkám píše řádově víc chlapů, než těm průměrným. Takže ta „hezká“ se pobaví jen s někým. Můj problém je ten, že ty průměrný holky se mi většinou nelíbí. I když si rozumíme v „psaní“, tak nějak váham nad setkáním, protože si nemyslím, že by to fungovalo. Mám vyzkoušený, že když je holka na fotce ok, je v pohodě i v reálu, alespoň do té míry vzhledu a pak mě i přitahuje. U těch ostatních to bohužel nefunguje.

Pravděpodobně jsem trochu povrchní, ale holt co s tím:-( Není to zase tak, že bych upřednostnil vzhled před ostatními vlastnostmi. Jen to, že si budeme rozumět, považuji za základ. A pokud tam není i ta jiskra, která do jisté míry příjde právě tou atraktivitou slečny, tak dost váhám.

V zásadě ani nemám pocit, že bych mířil nějak extra vysoko (možná jo, ač si to nepřipouštím). Ale když mi ze 100 holek odpoví 10 a reálně se bavím třeba s jednou dvěma, pak dělám něco špatně. Nehledám nějakou barbie, ale obyčejnou holku, která mě zaujme.

Jak to máte vy? Myslíte, že se to někdy změní? Setkali jste se s někým, kdo se vám hodně nelíbil a pak se to změnilo?

charizma člověka nemusí být vždy jen v jeho obličeji…zaleží na tom, jak tomáš nastavený ty ;)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 08.05.19 21:56
@Anonymní píše:
Ale víte co, rozdíl mezi modrookou blondýnou a 100 kg slečnou je prostě velkej :,( Já si nedovedu představit, že mě má čím zaujmout. A teď neříkám, že blondýna je jediná možnost. Jen bohužel u průměrné holky se nedonutím jednat :,(

Ale mezi modrookou blondýnkou a stokilovou kuličkou je přeci celá škála různých holek, ne?

zakruta
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 08.05.19 21:56
@Anonymní píše:
Já se sebou problém nemám, ale holky asi ano :) Nejsem obézní kulička, spíš hubené postavy, teda asi dost hubené postavy, ale myslím si, že to z fotek není poznat. Nemám tam fotky v plavkách nebo posilky. Spíš mi schází uričtý charisma. Nepůsobím jako nějakej drsňák. Na fotkách vypadám i dost mladší, než jsem.

No vidis, a treba zrovna tohle by nevyhovovalo mne… Ja chci vedle sebe CHLAPA, zadny tintitko, sama ruka, sama noha. Tim nechci rict, ze kulicka by byla ok. A taky nechci tvrdit, ze ja jsem krasna modrooka blondyna :lol:

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 08.05.19 21:56

To je normální, na seznamce málokdo odepisuje úplně každému. Zamyslel ses nad úvodním “dopisem”? Pokud píšeš něco ve smyslu: ahoj, zaujala jsi mě, jak se máš? Tak nemůžeš očekávat velkou odezvu. Chce to ty ženy zaujmout nejen vzhledem, ale i jednáním. Nelze všechno svádět na krásné fifleny, které se neobtěžují odepsat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 22:05

@klamonožka Právě že je, ale mě většinou odpoví právě takový ty, co si evidentně nikoho nemůžou sehnat. Obvykle obézní, mámy s dětma nebo na vozíčku. To už zmiňuji extrém…

@zakruta Jak říkám, z fotek není postava zase tak poznat. Nejsem malý výškou, což taky holky řeší. A samozřejmě, nemám 100 kg svalnaté postavy, to je poznat. Ale snad si ne každá holka potřebuje něco kompenzovat horou svalů…

@Čičorečka Pokud jde o oslovení, většinou píšu klasický Ahoj a dál se snažím bavit o různých věcech, co mě na ní zaujmou. Nepíšu nic ve stylu, jsi krásná, pojď na to :) Spíš se bavím o koníčkách, cestování a tak. Ale co mě zaráží je právě ta věc, že na některý holky to funguje a na ty zajiímavější ne. A proto mám pocit, že to u mě je spíš o vzhledu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama