Reklama

Požadavky žen na muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 03.09.18 04:20
Požadavky žen na muže

Jsem vždy pobavena, když ženy kritizují muže, pokuď má nějaký požadavek na ženu. Právě ženy jsou znamé tím, že mají dlouhý seznam požadavků, které muž musí splňovat. Stanoví si tak vysokou cenu pro sebe na manželském trhu, bez ohledu na to, že nemá vlastní nabídky pro muže. Pak má muž na vybranou: Buď ten muž se zúčastní soutěže a prokáže, že je lepší než ostatní a nebo si všimne, že je to nemožný zápas s jeho potenciálem lidské bytosti a na účast v soutěži rezignuje. Tento muž je obyčejný, ale má lidskou důstojnost a nechce bojovat s celým světem, aby každý den něco dokazoval. Co dělají ženy, když si vybírají muže? Kolik testů použije proti mužům, než se rozhodne, se kterým mužem bude mít sex a pak možná rodinu? Takový muž musí mít fyzický a intelektuální potenciál, aby byl hoden vůbec za to, aby mohl být předán budoucí generaci. A tento potenciál musí být neobyčejně vysoký. Řekněme, že taková žena dostane tisíc odpovědí na inzerát v internetové seznamce. Z této skupiny 1000 obdivovatelů se ovšem ženě libí pouze 200 mužů ( důvody pro vyřazení jsou různé. Například: Jeden má ustupující bradu, druhý má špatnou barvu očí, další plešatí, další je příliš tlustý, jiný má zahnutý nos, jiný má strniště a další vypadá jako ušlapnutá bota nebo je předčasně zestarlý )…Z těchto 200 mužů však selektivním výběrem vypadne dalších 100! ( Například jeden nemá vůz, druhý má špatnou práci, další dělá pravopisné chyby, další je až příliš sebejistý a tak dále)…Z té stovky mužů vypadne 50! ( jeden není dostatečně citlivý na utrpení zvířat, další kouří a tak dále )…Už zbývá 50 přihlášek ( jeden vypadne protože doma chová domací kuřata, další má jiné politické názory než žena a jiný je příliš náboženský atd.)…Pak už zbývá pouhých pět uchazečů o přízeň ženy. Nemusím předesílat, že i v této skupině budou rovněž zahrnuty muži s nedostatky a slabými stránkami, neboť dokonalý je jenom Bůh. Takže ani jeden muž ženu nepřesvědčil a pak budeme od těchto žen slyšet pouze nářky, že skutečný muž v dnešní době neexistuje. Tímto způsobem však ženy společensky vládnou, protože jejich potřeby jsou nejdůležitější, stejně tak jejich názory a pocity. V tomto systému se nikdo nezaměřuje na to, co by žena měla nabídnout muži, jak jsou ženy nekompromisní a jak se povýšují nad muže. Myslí si o sobě, že svět má před ní kleknout na kolena a svět se má točit kolem nich, nic by na nich nemělo být kritizováno, protože to je údajně nenávist. Tímto způsobem se muži tlačí do role dříče, poskytovatelů služeb, bankomatů, člověka, který nesmí mít nedostatky a slabé stránky a nesmí nikdy klopýtnout. Vše je postaveno na požadavcích žen a nikoliv na nabídkách pro muže, aby se muži stali poddajnými. A tito muži mnohdy udělají cokoliv, jen aby získali pozornost od ženy, která se jim líbí. Ale co žena poskytne muži z hodnot, které sama požaduje? Pokud žena chce budovat vztah bez pochopení pro muže a zesměšňování muže, už je její nabídka nulová. Žena, která za rok vydělá milion, bude hledat muže, který za rok vydělá dva miliony a neposkytne ten milion muži, který za měsíc vydělá 15 tisíc. To pouze muž je ochoten se podělit se s milionem s chudou ženou. Řekněme to rovnou. Řada žen, chce zbohatnout díky sňatku s bohatým mužem, který pro ně představuje odrazový můstek k lepšímu životu. Ženy vědí, že muži jsou schopni opustit logiku, když se zamilují a pak tyto ženy získavají zisk z toho, co jim daný muž poskytuje. Když mají hlásit, že utrpěli ponížení, tak jen tehdy, když ztratily svůj lesk a zisky. Pokud nevěříte ženě, která obviňuje bez důkazů, budete stigmatizovány. Mnoho zhrzených žen tak potopilo mnoho vlivných mužů, ať už v politice, byznyse nebo sportu. Mnoho mužů na celém světě říká, že feminismus odnaučil ženy milovat muže nezaujatou láskou…Pak ovšem ženy budou sklízet trpké plody své setby. Nikdo nebude milovat je. :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 03.09.18 05:42

podle mě je to i na začátku o nějaké vnitřní přitažlivosti, chemii a zamilovaní až poblazneni, ze bez sebe nemůžete být. To přeci nemáš s každým, to se zazije jen s někým a ne přeci s půlkou vesnice nebo města.....(při­rovnání ze třeba ze 100 vypadne 50 mi přijde trosku mimo, ale pokud to beres jako selekci před zamilovanim intuitivní a neovlivnitelnou - tak jasné ze má každý jiné požadavky vnitřně nastavené ze napr prisna vegetariánka nebo veganka nemůže mít doma řezníka, protože se ji hnusi co děla a doma by spolu nevydrželo) …pokud se oba zamilují, je to i o tom s jakou šel takovou nasel nebo každý ke svému ;) Je normální a dobre ze časem oba přemýšlí zda to do budoucna má smysl, zda je pro rodinu, pomůže doma apod. Od toho je přeci vyber. A naopak doporučuji neprehlizet věci které mi vnitřně vadí protože časem se to výstupnuje.
A nikdo nikoho nenutí - pokud jednomu někdo nevyhovuje tak s dotyčným nebo dotyčnou být nemusí ;)

Lioness34
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 03.09.18 05:46

A jinak to moc resis - ze tady byly ženy co jsou nadherne a muži do nich zblbnou / ano - byly jsou a budou… ale je to i naopak.

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 03.09.18 05:55

Co to je za výplod? Přijde mi to, že jsi nešťastná a zhrzená. Zblbnout může jak chlap tak i ženská.

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 03.09.18 05:59

Jo biologie je potvora a v téhle oblasti prostě samci tahají za ten kratší konec provazu. Protože jim z každého sexu nehrozí ohrožení na životě (pokud nemají tu smůlu a nepatří do některých čeledí hmyzu nebo pavouků) v podobě těhotenství, porodu a následné péče o mláďata (s výjimkou některých ptačích druhů) která je na nějaký čas silně limituje v získávání obživy. A proč by se ženy měly chovat jinak. Pávice také dají přednost nejhezčímu pávovi, lvice zase nebude utíkat za vyděděncem ale spáří se vůdcem smečky. Člověk je v každém případě živočich a i když se to snažíme popírat, v této době snad víc než kdy dřív (stačí jen propagace downova syndromu, gay a lesbické komunity, modelky s různými postiženími, a seznam může pokračovat hodně dlouho) tak naším biologickým cílem je přivést na svět další generaci a nechceme tam v rámci evoluce „vadný“ materiál. Oni chlapi taky nemají malé požadavky, ale jejich se týkají především vzhledu a kvalit v péči o potomstvo protože hezcí a zdraví jedinci mají lepší startovní postavení v životě než oškliví a nemocní.

rampepurda1
Kecalka 318 příspěvků 03.09.18 06:05

Nakonec si vy bere toho největšího blba se kterým si pořídí dítě a chodí brečet na emimino.

Venetia
Hvězda diskuse 35129 příspěvků 03.09.18 06:09

@Božislava
A co má být smyslem tohoto příspěvku?
Donutit zeny ,aby braly každého ? Nestačí si tady přečíst ,jak to dopadá ,když si špatně vybraly ?

warita
Kelišová 7467 příspěvků 03.09.18 06:46

@Božislava ja mam taky pozadavky a ne male. Pravda, nezajimaji me penize a hmotne statky, ale co se tyka povahy a moralky mam hodne vysoke pozadavky a na nich trvam.

A vis co? Nasla jsem pro sebe idelaniho partnera. Diky bohu je to pohledny muz, je inteligentni, ma vysokou moralku, rodinne orientovany, pomaha v domacnosti a mne a nase dite nosi na rukou.

Proc bych si mela vybirat plesateho tlusteho noumu, se kterym se neda poradne ani popovidat, utrpeni zvirat mu je jedno a se svym vyzorem ma presto sebevedomi za 3? To myslis vazne? Proc bych to mela delat? Akor kdyz je mozne si najit presne takoveho, jaky se mi libi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 06:58

No,nikdy jsem tedy neřešila finanční situaci svých partnerů. Dokonce můj manžel vydělává méně než můj bývalý partner,takže jsem musela trochu snížit životní standard. Za to jsem získala muže,který mě neponižuje,není agresivní,směje se mým špatným náladám,stará se o mě i o naše dítě jako o největší poklad a nemusím o něj pečovat jako o malé dítě. Takže mám to největší bohatství na světě! Zdravé dítě a úžasného chlapa! A ta exotika taky jednou bude! :D Důležité je,aby na začátku přeskočila ta pomyslná jiskra. Ten stav,kdy se člověku stáhne žaludek,když na druhého jen pomyslí. Bez toho si člověk jen něco nalhává.

Malaga
Generální žvanilka 24370 příspěvků 03.09.18 07:05

Tobě někdo ublížil?
Nevím, kde se pohybuješ ani proč máš pifku na ženy.....
Jinak je přece normální, že si partnera vybíráme ..... stejně z toho vzorku 1000 mužů si může vybrat jen jednoho :mrgreen: … Co je přínosné na tom, brát cokoliv se namane?
A to platí pro muže i ženy - asi není od věci kriticky zhodnotit co požaduji a co nabízím… ;)

zoidberg
Extra třída :D 11475 příspěvků 03.09.18 07:09

No ono to tak horké s tím vybíráním nebude, jinak by se množily pouze dokonalé páry. Ale ve skutečnosti holky vezmou cokoliv, hlavně když se chlap umí podepsat na radnici.

pst007
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 03.09.18 07:09

Co je to za kravinu že jedna strana má požadavky a druhá ne? Vždyť mužů a žen je cca po 50%, tak jak by to jako měko fungovat? Prostě u obou pohlaví je vrstva, která si může vybírat a klást požadavky (ovšem ta se na seznamkách spíš asi nevyskytuje) a druhá část, která musí spíš brát, co je a na výběr tolik nemá, protože holt sami nemají tolik co nabídnout.

Uživatel je onlineŠarlota4
Echt Kelišová 9650 příspěvků 03.09.18 07:17

A? Za vsim hledej zenu. A je to pravda :)

Uživatel je onlineŠarlota4
Echt Kelišová 9650 příspěvků 03.09.18 07:18
@zoidberg píše:
No ono to tak horké s tím vybíráním nebude, jinak by se množily pouze dokonalé páry. Ale ve skutečnosti holky vezmou cokoliv, hlavně když se chlap umí podepsat na radnici.

No tak nejak.
Tento web je dukaz, ze mnoho zen vezme prvniho joudu u silnice, protoze “on rikal a sliboval”

Veselej kluk
Povídálka 17 příspěvků 03.09.18 07:24

Tady je někdo zahořklý… (PS: nejsi chlap?)

Myslím, že obě strany mají své představy a přání. Že nikdy nevyjdou na 100%, to snad ví každý. Určité kompromisy je potřeba dělat a to nejen na začátku ale o v průběhu života. A neboj, nemají to těžké jen muži. Mají to těžké i ženy. Tam je zase obrovský tlak na vzhled, postavu, oblékání…

Nevidím důvod, proč by obě strany nemohly mít své představy a přání, zvlášť když mají také co nabídnout. Každý sní o svém panu dokonalém a slečně nádherné.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama