Požaduji dohodu, on vyhrožuje

Anonymní
8.9.20 21:03

Požaduji dohodu,on vyhrožuje

Dobrý den…
Ex si bere dítě po ústní domluvě( mám ho v péči)nebo si spíše zvykl, prvně od pátku do neděle, pak od čtvrtka, teď už i od středy. Jenže začal chodit do školy, tudíž je povinná docházka samozřejmě.
Syn z ničeho nic za mnou začal chodit s tím, že za otcem nechce jezdit… Sem tam mi řekl, že se u nich něco děje, ale moc o tom nemluvil… Proto jsem ho objednala k psychologovi, kde jsem se dozvěděla, že syna psychicky vydírá a m ho i bít. Ten má teď strach o čemkoliv mluvit. Po tomto zjištění, v zájmu našeho dítěte a rady ospod jsem ex oznámila tuhle skutečnost s tím, že se chci dohodnout na tom, že k němu bude jezdit, když on sám bude chtít, ne že musí. Nebo ex může kdykoliv přijet za ním, bydlíme od sebe 60km.
Otec začal vyhrožovat, že mě podá k soudu, že si syna vyzvedne před školou a na nic se mě nebude ptát. Mimochodem, do dnes nevím, když se ex přestěhoval, kde se synem je, má zákaz mi to říct a dodržuje ho, protože se bojí otce. Řekla jsem, ať si mě klidně na soud podá. Čehož se podle mě bojí, protoze má bydliště na úřadě a hromadu exekucí, tudíž by na něj hned přišli a ohrozil by tak tím svou novou rodinku. Ženy, je moje chování adekvátní? Je fér, tento návrh? Syn k němu nechce, když se ho ptám co se týče jeho otce, přestane komunikovat, zasekne se a nemluví.
Udělaly by jste v zájmu svého dítěte to samé?…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18765
8.9.20 21:06

To klidne k soudu dej, znama diky posudku od psychologa docilila toho, ze deti k otci nejezdily vubec, on za nima mohl max přijet a videt je pod dohledem. Syn chodí ze skoly sam, ze by ho mohl nekde odchytit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
8.9.20 21:29

Jste ještě mírná. Já se dozvědět, že mu zkřivil vlásek, tak ho neuvidí, dokud soud nerozhodne jinak. Nemyslím si, že by soud stál na straně chlapa s exekucemi, co má bydliště na úřadě a stojí proti němu posudek psychologa. Usilujte o to, aby syna nemohl vidět bez Vaší přítomnosti. Jděte k soudu. Jde o budoucnost Vašeho syna. Čím dýl na něj Váš ex může, tím hůř pro syna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
8.9.20 21:55
@Anonymní píše:
Dobrý den…
Ex si bere dítě po ústní domluvě( mám ho v péči)nebo si spíše zvykl, prvně od pátku do neděle, pak od čtvrtka, teď už i od středy. Jenže začal chodit do školy, tudíž je povinná docházka samozřejmě.
Syn z ničeho nic za mnou začal chodit s tím, že za otcem nechce jezdit… Sem tam mi řekl, že se u nich něco děje, ale moc o tom nemluvil… Proto jsem ho objednala k psychologovi, kde jsem se dozvěděla, že syna psychicky vydírá a m ho i bít. Ten má teď strach o čemkoliv mluvit. Po tomto zjištění, v zájmu našeho dítěte a rady ospod jsem ex oznámila tuhle skutečnost s tím, že se chci dohodnout na tom, že k němu bude jezdit, když on sám bude chtít, ne že musí. Nebo ex může kdykoliv přijet za ním, bydlíme od sebe 60km.
Otec začal vyhrožovat, že mě podá k soudu, že si syna vyzvedne před školou a na nic se mě nebude ptát. Mimochodem, do dnes nevím, když se ex přestěhoval, kde se synem je, má zákaz mi to říct a dodržuje ho, protože se bojí otce. Řekla jsem, ať si mě klidně na soud podá. Čehož se podle mě bojí, protoze má bydliště na úřadě a hromadu exekucí, tudíž by na něj hned přišli a ohrozil by tak tím svou novou rodinku. Ženy, je moje chování adekvátní? Je fér, tento návrh? Syn k němu nechce, když se ho ptám co se týče jeho otce, přestane komunikovat, zasekne se a nemluví.
Udělaly by jste v zájmu svého dítěte to samé?…

Samozřejmě, že bych dítě bránila. Návrh na soud bych podala okamžitě. Není na co čekat. Kolik je dítěti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
8.9.20 21:59

Ještě jsme ale neslyseli otce. Ja nevim, no. Mně je dycky líto těch dětí v těch rodičovských sporech… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
8.9.20 22:08

Řeš to co nejdříve…Nenechala bych mlatit svoje díte a uz vubec ne psychicky tyrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
8.9.20 22:15

Vim, ze to s timto nesouvisi… Ale pripomnelo mi to dnesni zazitek.
Jdeme s kamaradkou a s nasimi detmi na zmrzlinu. Ja s detmi cekam venku a kamaradka sla koupit detem zmrzliny. U cukrarny sedi otec a na nem tak 7-8leta holcicka. A najednou ji tatinek rika: vis Barusko, ja jsem dnes mluvil s pravnikem. Vis kdo je to pravnik? A zacne ji to vysvetlovat… a ten pan pravnik rikal, ze kdyz holcicky chteji bydlet s maminkama, tak jsou straaasne rozmazlene. A najednou tam zacal vyrvavat jako rozmazlene dite jak chci to a ja chci tamto…

Jedine co me stve, ze jsem mu nic nerekla… hezka manipulace a holcicky mi bylo lito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
8.9.20 22:24

@hihi22 to je hnus! A je jedno, jestli to detem dela otec, nebo matka. Chudaci deti, se kterymi se takhle manipuluje. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 07:19

Dobrý den, já mu po radě ospod řekla, jestli ho chce vidět, tak když bude on sám chtít. A pokud se mu to nelíbí, mám počkat až on podá návrh. On samozřejmě, že ne, že si na něj počká, že zavolá policii, což je zbytečné, když mám v ruce rozsudek.
Syn čeká vždy v šatně ve škole až přijdu já, oznámila jsem to ředitelce, která by mu ho po jeho naléhání nedala a i syn ví, že má čekat v šatně až přijdu.
Nechci nikomu, ani synovi, ani ex bránit ve styku, ale podle mě, dítě, které umí říct svůj názor, když se mu něco nelibi, aby si samo řeklo, jestli tam chce. Kolikrát brečel, že tam nechce, a i tak jsem mu ho dala, byla jsem hloupá, jenže syn měl zákaz mi cokoliv říct, bál se, proto jsem si myslela, jak je tam šťastný. Včera mu otec volal a jen z dálky slyším - máš tady hromadu dárků, a pojedeme na výlet, a pojedeme tam a tam…
Kupování, nalhavani, jen aby ho dostal k nim domů.
Máte pravdu, stále jsem mírná. Ale moje zdvořilost k němu skončila.
Navíc, jeho otec mi dluží alimenty za rok a půl…

• Citovat
  • Nahlásit
HousenkaBorůvka
9.9.20 10:51

Nepřestane mě udivovat jak ke všemu lidi potřebují soudy, jakoby neměli dost rozumu se domluvit ve smíru mezi sebou a to jsou dva lidé kteří se v minulosti milovali… opravdu hrozné

• Citovat
  • Nahlásit
4508
9.9.20 12:52
@Anonymní píše:
Dobrý den…
Ex si bere dítě po ústní domluvě…

Možná jsem přecitlivělý, ale ta slova mi naznačují problém.
Hele, co to znamená: „požaduji dohodu“? Co znamená „on vyhrožuje“?
Evokuje mi to situaci:
Matka: Požaduji dohodu, že kluk k tobě bude chodit jen když si sám řekne, jestli na to nepřistoupíš, neuvidíš ho, dokud soud nerozhodne.
Otec: Já ho chci vidět častěji, pokud mi budeš bránit v tom ho vídat, bude to muset řešit soud.
Není úplně jasné, kdo chce dohodu a kdo vydírá.
A ohledně psychologů, buď opatrná na závěry psychologa, který nechce slyšet druhou stranu - porušuje etický kodex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 21:30

@canaglia
Nechci jim zabránit ve styku…Ale pokud mi kluk doma brečí, že k němu jet nechce, asi k tomu má nějaký důvod, ten důvod, se mi opět z nějakého důvodu bojí říct. Ex mu volá, říkám, tak to vem, popovidejte si…on to vezme a poslouchá jen to, že mu koupil dárky, a že se budou chystat na výlet…Pak otazka- těšíš se? Pojedeme?… JO POJEDEME, odpoví syn.
Ale vzápětí tipne tel, podívá se na mě a rekne- mami já tam ale nechci…
Tak co to pak je! Jsem z toho sama zoufalá!
A navíc, ex je psychopaticky počáteční začínač výhrůžek… Já se až teď všemu braním, ještě když jsem se dozvěděla, co jsem se dozvěděla…
Druhou stranu otce? Však ať si ho pozve, mě jde jen o dobro syna…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama