Reklama

Pozastavení živnosti - co s sebou na úřad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 26.07.11 20:35
Pozastavení živnosti - co s sebou na úřad?

Manžel jde zítra pozastavit živnost, co si má vzít? Stačí občanka nebo musí mít nějaké doklady o podnikání? Děkuju

Reklama

Reakce:

mag
Extra třída :D 11022 příspěvků 26.07.11 20:37

Nic jiného nepotřebuješ.

Terez85
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 26.07.11 20:43

Tak tak… Já si nedávno pozastavovala živnost kvůli těhotenství a mateřské… Na úřadě ho mají jistě vedeného a vše potřebné mají tam. Hlavně ať si nezapomene říct, aby toto oznámili i na zdravotní pojišťovnu, sociálku a finančák… Já se jich na to ptala a oni mi řekli, že když si to přeju, tak to rozešlou mezi sebou… :palec:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 26.07.11 20:44

Super, díky moc :palec:

mabis
Kelišová 5086 příspěvků 26.07.11 21:02

a hlavně si všechny papíry schovej!!!! a pohlídej, jestli to všude oznámili (radši bych to sociálce a pojišťovně oznámila sama ;) )
Já prodlužovala pozastavení (do předloňska to šlo jen na dva roky a pak se to muselo prodlužovat ;) )a nějaká paní místou zaevidovávání věcí z podatelny to házela do koše… ještě, že jsem měla kopii - protože mi 4 měsíce po porodu došla výhrůžka od sociálky, pojišťovny a živnosťáku za neoznámený podnikání… tak jsem musela na vzdálenost 300km vše vyřizovat…
naštěstí vše dopadlo a dokonce mi proplatili náklady spojené s dopravou ale ty nervy!!!!

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 26.07.11 21:42

Taky se mi stalo, že z živnostenského úřadu neoznámili změnu, tuším na finančák :( Kopii žádosti jsem naštěstí měla :)

lubenka
Závislačka 2803 příspěvků 27.07.11 08:28

Co bude dělat po ukončení nebo přerušení? Já šla na pracák a musela jsem ještě pro papír o placení sociálního na OSSZ! Jestli to je jako místo zápočt'áku :nevim:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 27.07.11 18:33

Bude zaměstnaný.

Dneska tam byl, slíbila mu, že kontaktuje sociálku, finančák, zdr.poj. Volala jsem účetní ještě něco pořešit, tak mi říkala, abychom to tak za týden obvolali, zda je vše v pořádku.

Děkuju všem za rady :wink:

Emič
Nováček 2 příspěvky 26.04.12 17:01

A já bych se chtěla zeptat na tohle. :) Jsem vedena na úřadě práce a rozjíždím firmu, ale není to k tomu, abych platila zálohy na soc a zdr. Potřebuji si dát reklamu do novin, letáčky a tak. Nevadí to ničemu???

lubenka
Závislačka 2803 příspěvků 26.04.12 19:02

Já bych se rozhodně nezvyditeln'ovala :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >