Pozastavení živnosti - co s sebou na úřad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 26.07.11 20:35
Pozastavení živnosti - co s sebou na úřad?

Manžel jde zítra pozastavit živnost, co si má vzít? Stačí občanka nebo musí mít nějaké doklady o podnikání? Děkuju

Reakce:
mag
Extra třída :D 11059 příspěvků 26.07.11 20:37

Nic jiného nepotřebuješ.

Terez85
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 26.07.11 20:43

Tak tak… Já si nedávno pozastavovala živnost kvůli těhotenství a mateřské… Na úřadě ho mají jistě vedeného a vše potřebné mají tam. Hlavně ať si nezapomene říct, aby toto oznámili i na zdravotní pojišťovnu, sociálku a finančák… Já se jich na to ptala a oni mi řekli, že když si to přeju, tak to rozešlou mezi sebou… :palec:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 26.07.11 20:44

Super, díky moc :palec:

mabis
Kelišová 5086 příspěvků 26.07.11 21:02

a hlavně si všechny papíry schovej!!!! a pohlídej, jestli to všude oznámili (radši bych to sociálce a pojišťovně oznámila sama ;) )
Já prodlužovala pozastavení (do předloňska to šlo jen na dva roky a pak se to muselo prodlužovat ;) )a nějaká paní místou zaevidovávání věcí z podatelny to házela do koše… ještě, že jsem měla kopii - protože mi 4 měsíce po porodu došla výhrůžka od sociálky, pojišťovny a živnosťáku za neoznámený podnikání… tak jsem musela na vzdálenost 300km vše vyřizovat…
naštěstí vše dopadlo a dokonce mi proplatili náklady spojené s dopravou ale ty nervy!!!!

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 26.07.11 21:42

Taky se mi stalo, že z živnostenského úřadu neoznámili změnu, tuším na finančák :( Kopii žádosti jsem naštěstí měla :)

lubenka
Závislačka 2803 příspěvků 27.07.11 08:28

Co bude dělat po ukončení nebo přerušení? Já šla na pracák a musela jsem ještě pro papír o placení sociálního na OSSZ! Jestli to je jako místo zápočt'áku :nevim:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 27.07.11 18:33

Bude zaměstnaný.

Dneska tam byl, slíbila mu, že kontaktuje sociálku, finančák, zdr.poj. Volala jsem účetní ještě něco pořešit, tak mi říkala, abychom to tak za týden obvolali, zda je vše v pořádku.

Děkuju všem za rady :wink:

Emič
Nováček 2 příspěvky 26.04.12 17:01

A já bych se chtěla zeptat na tohle. :) Jsem vedena na úřadě práce a rozjíždím firmu, ale není to k tomu, abych platila zálohy na soc a zdr. Potřebuji si dát reklamu do novin, letáčky a tak. Nevadí to ničemu???

lubenka
Závislačka 2803 příspěvků 26.04.12 19:02

Já bych se rozhodně nezvyditeln'ovala :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >