Pozastavit činnost Facebookové skupiny na léto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 07.05.19 16:11
Pozastavit činnost Facebookové skupiny na léto?

Mile maminky, moc prosím o radu - jsem Jediným správcem Facebookové skupiny, často jsou tu velmi výbušné diskuze, proto je žádoucí moje každodenní moderace a dohled nad skupinou. Přes léto samozřejmě budu dlouhodobě pryč a nebudu připojená k internetu, nemám ani možnost správcování někomu spolehlivému svěřit. Existuje možnost skupinu na dobu určitou pozastavit? Aby nebylo možno vkládat příspěvky? Nerada bych, aby tam došlo mezitím K nějakým urážkám a dalším excesům. Děkuji. Omlouvám se za překlepy, píši z mobilu. :kytka:

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 07.05.19 16:17

Pozastavit činnost nevim. Ale určitě jde nastavit schvalování příspěvků správcem. A když to neschválíš, tak se tam nic neobjeví. Napíšeš před létem omluvu na zeď a je to.

meluzi
Kecalka 193 příspěvků 07.05.19 19:25

Skupina jde určitě dát do archivace. Potom se nedají komentovat příspěvky, ani přidávat nové a myslím, že skupina nejde ani vyhledat, pokud dotyčný není jejím členem. Netuším, jak se to dělá, ale jde to. Jsem v jedné skupině, která je pravidelně na víkendy archivována, tak jsem si tím jistá.

AnastazieB
Echt Kelišová 8709 příspěvků 07.05.19 22:34

Ano, jde to.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 09.05.19 21:38

Dík, holky

Váš příspěvek
Reklama