Pozdější ovulace, v den termínu ms test negativní

Anonymní
14.4.21 17:46

Pozdější ovulace, v den termínu ms test negativni

Ahoj děvčata. Dotaz je jasný. Mám cykly 27 dni. Ovulace 16,17 dc. Dnes termín ms, test absolutně bily. Objevila se někomu z vás čárka později? Omlouvám se za anonym, chodí sem rodina, smáli by se mi za takový dotaz.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4300
14.4.21 17:59
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata. Dotaz je jasný. Mám cykly 27 dni. Ovulace 16,17 dc. Dnes termín ms, test absolutně bily. Objevila se někomu z vás čárka později? Omlouvám se za anonym, chodí sem rodina, smáli by se mi za takový dotaz.

Dulezite jsou dny po ovulaci, ne kolik mas zpozdeni MS. Pokud se posune ovulace, tak se posune i termin MS, protoze lutealni faze zustava stejna.
Jestli byla 17 DC ovulace nebo pozitivni ovulacni test?, tak jsi tak 9-10 DPO, coz je jeste brzy, zkus test za 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.21 18:01
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata. Dotaz je jasný. Mám cykly 27 dni. Ovulace 16,17 dc. Dnes termín ms, test absolutně bily. Objevila se někomu z vás čárka později? Omlouvám se za anonym, chodí sem rodina, smáli by se mi za takový dotaz.

Ahoj, já jsem ještě 5 dní po zpoždění ms měla test čistý. Druhá čárka se objevila až 10 po zpoždění, takže šance tam pořád je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
14.4.21 18:03

Tak jestli jsi tak 10 dni po ovulaci, tak by bylo spis divne, kdybys tam už něco měla. Ještě bych s testem tak 5 dni cekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 18:17

@Simmcaa já to mám ale každý měsíc stejne. Cykly 27 dni, ovulace 16-17den, jak kdy, potvrzena. Nikdy se mi ms neposunula. Nebyla bych tak urputna hned první den vynechane ms, ale loni 17 tt bohužel potrat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 18:19

@Kriss Tina děkuji. Jsem zblbla z internetu a čárek 9 dpo :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 18:20

@Kelišová28 Děkuji :lol:

• Citovat
  • Nahlásit