Pozdější ovulace, za jak dlouho bylo potvrzené tehotenstvi?

23.12.19 21:46

Pozdější ovulace, za jak dlouho bylo potvrzené tehotenstvi?

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat. Poslední MS jsem měla 3.-7.11. na gynde jsem byla 21.11. a doktor řekl, že mám před ovulaci. 24.11. jsme s manzelem meli styk. Nějak 27.11. jsem měla slabý narůžovělý výtok. MS furt nikde, 19.12. jsem byla opět na gyndě, kde mi doktor řekl, že mám zvýšenou sliznici a ze to mám tak s tehotenstvim 50% na 50%. Od toho 19.12. mám bolesti jak před ms, občas hodne pichne v podbrisku, bily hrudkovity výtok, bolest prsou, naladovost. Dnes mám 21 dnů zpoždění a dělala jsem si vecer test, ale negativní. Zkusim ještě hned zítra rano po probuzení. Vím, ze mi nereknete, jestli jsem tehotna nebo ne :lol: ale spis by mě zajimalo, jestli jste měla některá něco podobneho a jak vám to dopadlo? Na gyndu se dostanu až 3.1. nezbývá než čekat, zkousime už 2 roky, dostali jsme v listopadu zadanku na IVF, takže jsem si rekla, tak co, zkusíme IVF a nějak jsem to vypustila a hle, třeba se zadarilo. :)

Jinak přeji krásné svatky a všem snazilkam hodně stesti v roce 2020! :srdce:

Ariana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

803
23.12.19 21:48

@Arianka24 neupsala jsi se v těch 21 dnech zpoždění?? :think:
Jak dlouhé mas cykly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 21:56

@Jessica4 no cykly jsem měla tak poslední rok 30 -33 dni, teď poslední tři mesice 34, 29, 43. Podle kalendáře mi to ukazuje 21 dni, asi je zpozdeni menši než 21 dní. +/- 5 dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
23.12.19 22:09

@Arianka24 jo máš pravdu :)
Ale to je už pozdě. To by muselo být už něco vidět na testu. Nebyla jsi ve stresu? Nebrala jsi nějaké léky? Něco co by ti to mohlo rozhodit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 22:15

@Jessica4 Nene, prave, ze vůbec. Čekám od 19.12. tu ms, když rikal, ze je zvětšena sliznice, ale pořad nic. Asi budu moudřejší po tom Novém roce, pokud to teda do te doby nedostanu :D měla jsem třeba známou, která měla pozitivní test až po 2 měsících. Nebo se stane třeba zázrak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama