Pozdní objednání na první těhotenskou prohlidku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 17:41
Pozdni objednani na prvni tehotenskou prohlidku

Ahoj, pisu anonymne protoze tu mam zname a nechci aby se to vedelo. Vysli mi pozitivni tehotenske testy, dle terminu posledni menstruace bych ted mela byt 7+5 ale sestra u doktora mne objednala az na 5.3. To je 11 tt Neni to docela pozde? Pritom jsem ji i do telefonu datum rikala

Reklama

Reakce:

lentilka248
Kelišová 6412 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 17:44

Pozdě to je, protože v tomto týdnu už bys měla mit prvotrimestralni screening..zavolala bych znova a domluvila se, jak to se screeningem mají, jestli dělají u nich nebo musíš na specializované pracoviště..

Aspera
Generální žvanilka 20026 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 17:45

Není to pozdě. Na testy to stačí a pokud bude vše OK není co řešit a pokud ne, tak se většinou stejně nic nedá dělat. A v 11tt už bude srdíčko a vše vidět.

Petruna21
Echt Kelišová 9781 příspěvků 12.02.18 17:46

To určitě pozdě je zkusila bych buď zavolat nebo zajít osobně a domluvit se pořádně :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 17:46

@lentilka248 musim dojet jinde, nejde o prvni tehotenstvi ale uz je to dlouho co jsem byla tehotna :) tak si uz moc veci nepamatuju :)

lolink
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 12.02.18 17:48

Jak pise lentilka, pokud dr. Ma certifikaci na screening, pujdes rovnou na ten. Ale treba me rekli, ze mi v 10. Tydnu odeberou krev na screening a pak, za dva tydny utz. Rozhodne bych si nechala skontrolovat srdicko v 8.tydnu. Pro klid duse. :) preji hodne stesti a at je vse v poradku ;).

pannda
Kelišová 6399 příspěvků 29 inzerátů 12.02.18 17:49

Ještě to je relativní…První týdny se stejně vše utváří, nic se nedá uspěchat, srdíčko bude dobře vidět..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 17:50

@lolink diky zitra si tam radsi zajdu osobne. Treba to bude lepsi nez po telefonu

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 12.02.18 18:04

Určitě bych šla dřív, ideálně hned. Na screening je opravdu lepší odběr v 10. týdnu a ultrazvuk ve 12.

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 26120 příspěvků 12.02.18 19:00

Krev na screening se nabírá v 10tt, takže z tohoto hlediska to pozdě je.

Kajka9
Závislačka 3442 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 22:24

Mě vzali krev + screening v 1 den v 13+6 se nejpozdeji chodi..a delala to moje dr nnzavokej a zeptej se jestli to delaji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama