Reklama

Pozdní objednání na první těhotenskou prohlidku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 17:41
Pozdni objednani na prvni tehotenskou prohlidku

Ahoj, pisu anonymne protoze tu mam zname a nechci aby se to vedelo. Vysli mi pozitivni tehotenske testy, dle terminu posledni menstruace bych ted mela byt 7+5 ale sestra u doktora mne objednala az na 5.3. To je 11 tt Neni to docela pozde? Pritom jsem ji i do telefonu datum rikala

Reklama

Reakce:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 12.02.18 17:44

Pozdě to je, protože v tomto týdnu už bys měla mit prvotrimestralni screening..zavolala bych znova a domluvila se, jak to se screeningem mají, jestli dělají u nich nebo musíš na specializované pracoviště..

Aspera
Generální žvanilka 20528 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 17:45

Není to pozdě. Na testy to stačí a pokud bude vše OK není co řešit a pokud ne, tak se většinou stejně nic nedá dělat. A v 11tt už bude srdíčko a vše vidět.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.02.18 17:46

To určitě pozdě je zkusila bych buď zavolat nebo zajít osobně a domluvit se pořádně :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 17:46

@lentilka248 musim dojet jinde, nejde o prvni tehotenstvi ale uz je to dlouho co jsem byla tehotna :) tak si uz moc veci nepamatuju :)

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 12.02.18 17:48

Jak pise lentilka, pokud dr. Ma certifikaci na screening, pujdes rovnou na ten. Ale treba me rekli, ze mi v 10. Tydnu odeberou krev na screening a pak, za dva tydny utz. Rozhodne bych si nechala skontrolovat srdicko v 8.tydnu. Pro klid duse. :) preji hodne stesti a at je vse v poradku ;).

pannda
Kelišová 6509 příspěvků 33 inzerátů 12.02.18 17:49

Ještě to je relativní…První týdny se stejně vše utváří, nic se nedá uspěchat, srdíčko bude dobře vidět..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 17:50

@lolink diky zitra si tam radsi zajdu osobne. Treba to bude lepsi nez po telefonu

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 12.02.18 18:04

Určitě bych šla dřív, ideálně hned. Na screening je opravdu lepší odběr v 10. týdnu a ultrazvuk ve 12.

Jana206
Nadpozemská drbna 26374 příspěvků 12.02.18 19:00

Krev na screening se nabírá v 10tt, takže z tohoto hlediska to pozdě je.

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 22:24

Mě vzali krev + screening v 1 den v 13+6 se nejpozdeji chodi..a delala to moje dr nnzavokej a zeptej se jestli to delaji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >