Pozdní přepis motocyklu

Anonymní
5.2.21 10:51

Pozdní přepis motocyklu

Ahoj,
vím, že jsem blbá, ale měla jsem spoustu starostí a pak přišla zima. Situace je taková. Na konci léta jsem koupila motorku, jenže bohužel vypadl čip z klíčku a moto nestartovala. Nestihla jsem ji přepsat a přišla zima (kvůli evidenčce, je to docela štreka). S původním majitelem jsem v kontaktu, povinné platím, jen není motorka přepsaná - sama jsem s ní nikdy nejela, stojí v garáži - chci ji jet nechat přepsat během 14ti dnů.
Chtěla jsem se zeptat, zda někdo reálně doopravdy dostal pokutu za pozdní přepis (vím, že muže byt až do 50k)?
Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13510
5.2.21 11:28

Nejakou symbolickou pokutu asi dostanes. Ale neboj, 50 to fakt nebude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 11:30
@cecetka píše:
Nejakou symbolickou pokutu asi dostanes. Ale neboj, 50 to fakt nebude :mrgreen:

Co znamená symbolická pokuta? Jak říkám, moto neopustila garáž kam ji odvezl ještě tehdejší majitel. :D čili km sedí s km ve smlouvě, i když to je asi úplně jedno

• Citovat
  • Nahlásit
13510
5.2.21 11:31

Muze to byt 500, mozna 1000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 11:37
@cecetka píše:
Muze to byt 500, mozna 1000.

Tak to se mi ulevilo. Vím, že asi dostanu trochu világoš, ale chápu to, je to moje vina, že jsem si to nezařídila lépe, jen mě dělilo těch 50k. :D když samotná moto stála 40. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
75072
5.2.21 11:53
@cecetka píše:
Nejakou symbolickou pokutu asi dostanes. Ale neboj, 50 to fakt nebude :mrgreen:

Nikdy jsem nedostala ani symbolickou. Nikdy to nikdo neřešil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75072
5.2.21 11:55
@Anonymní píše:
Tak to se mi ulevilo. Vím, že asi dostanu trochu világoš, ale chápu to, je to moje vina, že jsem si to nezařídila lépe, jen mě dělilo těch 50k. :D když samotná moto stála 40. :mrgreen:

Oni nic řešit nebudou a pokud chceš mít fakt jistotu a bývalý majitel s tím nemá problém, tak udělejte znovu plnou moc pro přepis, kupní smlouvu na úřadě ukazovat nemusíš a nikdo ani nebude vědět kdy si ji reálně koupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 11:58
@j.a.n.i1 píše:
Oni nic řešit nebudou a pokud chceš mít fakt jistotu a bývalý majitel s tím nemá problém, tak udělejte znovu plnou moc pro přepis, kupní smlouvu na úřadě ukazovat nemusíš a nikdo ani nebude vědět kdy si ji reálně koupila.

Bývalý majitel bydlí ve vesnici vedle a na jaře mě bude ještě učit jak se naklánět, navíc jsme stále v kontaktu, tak si myslím, že určitě problém nebude. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
75072
5.2.21 12:00
@Anonymní píše:
Bývalý majitel bydlí ve vesnici vedle a na jaře mě bude ještě učit jak se naklánět, navíc jsme stále v kontaktu, tak si myslím, že určitě problém nebude. :-)

Nebo běžte na přepis spolu a nemusíte řešit žádnou plnou moc ani jiný papír, pak vám bude stačit platná zelená karta a evidenčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat