Pozdní reakce na UM?

21.2.20 20:03

Pozdní reakce na UM?

Zdravím, mám doma za par dni dvouměsíční holčičku. Byla kojena pouze měsíc, bohužel jsem přišla o mléko. Najeli jsme tedy na UM. Nejdřív na Hipp, ale po tom mi špatně kadila a ani neprděla. Pak jsme najeli na Kendamil. 3 týdny už je na něm určitě, máme teď druhou pixli. Doteď žádný problém nebyl, ovšem poslední dva dny večer strašně ječí, u jídla s sebou občas šije. Dneska ještě nekadila (jinak kadila každý den minimálně jednou). Nově teď druhy týden dáváme Bio Gaiu. Myslíte ze může být taková pozdní reakce na UM? Nebo to může být tou Bio Gaiou? Ovšem ale prdí stále pěkně po tom Kendamilu, tak já nevím no ????‍♀️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

LD1
164
21.2.20 20:38

Syn trpěl na prdíky, když jsem začala dávat BioGaiu, tak cca za 2 týdny malému začaly brutální koliky. Vysadili jsme BioGaiu a bylo po kolikach. Vsadila bych ve Vašem případě na to, že bude podle popisu stejný problém. Držím palce, ať je to brzy ok :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
21.2.20 21:23

Zkusila bych vysadit BioGaiu a případně zkuste dávat něco jiného. Třeba probiotika od Biopronu jsou výborná. Od té doby co je synovi dávám, kadí pravidelně každý den minimálně jednou, předtím měl velké problémy a často „tlačil“ i celý den, než z něj něco vylezlo.
Ale záleží co bude vyhovovat vaší holčičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 22:10

@LilyJane nejdříve jsme měli probio maxik, ale ty letěly do koše protože to byl řev jak něco.. pak byla chvíli bez a pak jsme dali tu Bio gaiu. Zkusím teda vysadit a uvidíme. Už mám celkem strach ji nějaké probiotika vůbec dávat :roll:. Taky jsem ji dneska dala poprvé místo vigantolu vitamin D od Terezie :woman_shrugging:. Zkusím vysadit tu Bio gaiu a uvidíme no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 22:11

@LD1 děkujeme, snad to brzy přejde, vysadim Bio gaiu a uvidíme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
164
22.2.20 08:54

@kristencupcake Vigantol u nás taky neprošel, dáváme rovněž D od Terezie… Já při kolikach postupně vysadila kapky na prdíky, pak i probiotika. Od té doby nemá žádné kapky, jen to déčko. A máme klid :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama