Reklama

Pozitivní a negativní TT

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CarmenHa
Kecalka 184 příspěvků 08.02.18 14:54
Pozitivní a negativní TT

Čau baby, o miminko se nesnažíme, přesto se mi z ranní moči udělal na těhotenským testu duch, o hodinu později jsem dělala ten samý test a tam bílo.
Mohl být test vadný nebo je to tou ranní močí?
Díky za reakce.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.02.18 14:55

Zkus si udělat další a uvidíš :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10105 příspěvků 08.02.18 14:55

To ti řekne jen dalsi test ráno, ideálně za dva dny. Muze to byt slabší koncentraci hcg v druhé dávce testovani

P4ja
Kelišová 5782 příspěvků 08.02.18 14:57

@CarmenHa Asi bych spíš řekla to druhé. Ranní moč má větší koncentraci HCG. Ale samozřejmě, jestli jsi odečítala v limitu ´. Pokud později, tak bych to nebrala v potaz.
A vadný test většinou neukáže tu testovcí čárku. Podívej se ale přesněji do návodu.
Zkusila bych za dva dny nový a taky z ranní moči.

CarmenHa
Kecalka 184 příspěvků 08.02.18 14:58

Ráno udělám další, to je jasný, ale jsem dost napnutá. A to jsem si včera byla na gyndě pro prášky :D

P4ja
Kelišová 5782 příspěvků 08.02.18 15:03

@CarmenHa Spíš až pozítří :) a nebo 10 citlivost pokud máš teď větší :)

CarmenHa
Kecalka 184 příspěvků 08.02.18 15:07

@P4ja citlivost 10

CarmenHa
Kecalka 184 příspěvků 08.02.18 15:10

To je stejně divný. Dneska mám ovulaci a kdybych byla těhotná z předchozího cyklu, tak by tam nebyl jen duch, nee? :zed:

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 08.02.18 15:17

Ja mela silnější carku odpoledne :) testuj za par dni a budeš moudrejsi ;)

Pet76
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 08.02.18 15:39
@CarmenHa píše:
To je stejně divný. Dneska mám ovulaci a kdybych byla těhotná z předchozího cyklu, tak by tam nebyl jen duch, nee? :zed:

Jestli máš ovulaci, tak proč zkoušíš těhotenský test? No a myslím, že i těhotenský test může „duchem“ reagovat na ovulaci.

CarmenHa
Kecalka 184 příspěvků 08.02.18 15:46

Dneska mi přišly, tak jsem je musela vyzkoušet :D
Já nevím, jestli ji mám, 18DC ji mám vždycky.

P4ja
Kelišová 5782 příspěvků 08.02.18 15:53
@Pet76 píše:
Jestli máš ovulaci, tak proč zkoušíš těhotenský test? No a myslím, že i těhotenský test může „duchem“ reagovat na ovulaci.

Tojsem četla obráceně, že ovu test může reagovat na těhotenství. Jinak souhlas s tím, že je brzy. Já myslela, že zakladatelka testuje po vynechané MS.

CarmenHa
Kecalka 184 příspěvků 08.02.18 15:56

@P4ja Ještě mi nevynechala, teprve bych měla mít ovulaci, ale předchozí MS byla divná. Jen 4dny místo 6 a pořád mám nějaké výtoky :nevim:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 08.02.18 16:02
@CarmenHa píše:
Ráno udělám další, to je jasný, ale jsem dost napnutá. A to jsem si včera byla na gyndě pro prášky :D

Jestli bereš antikoncepci, může být test falešně pozitivní.

CarmenHa
Kecalka 184 příspěvků 08.02.18 16:04

@Vlaďka 83 neberu, teprve jsem si byla nechat napsat. Jsem po porodu :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >