pozitivní a pak negativní

janiisek
12.4.10 11:30

pozitivní a pak negativní

ahojky vsem, teprve minuly mesic jsme se poprve pokusili o mimi, HA neuzivam uz asi 2 roky, menstruace je vzdycky v toleranci +- 4 dny, zitra uz to bude tyden po ocekavane MS, prvni den co MS vynechala jsem si delala test a byl pozitivni, carka sice byla hodne slaba, ale byla tam, dnes jsem delala dalsi test, a ten byl negativni :-( mam hodne priznaku tehotenstvi, vcetne vynechane MS, tak moc doufam ze tam mimi je. Ve ctvrtek jdu na gyn, drzte prosim palecky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13101
12.4.10 12:57

A byly ty testy stejné značky? Některé testy dělají ducha druhé čárky velice často. JInak palce držím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janiisek
12.4.10 13:03

diky :-) Byla to stejna znacka, je to volne prodejny test, stoji asi 35kc, nevim jestli drazsi bude kvalitnejsi. To s tim duchem slysim poprve :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3621
12.4.10 16:17

Zkusila bych jiný test. Na ceně prý nezáleží. Ale někdy výjde test pozitivně a nakonec dostaneš MS, vajíčko se oplodnilo, ale nezahnízdilo…ale to zatím není tvůj případ, držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9220
12.4.10 16:18

Jani, čárka může být slaboučká, ale měla by postupem času (lépe je to vidět obden) sílit. A testovat by se mělo z ranní moči.
Pokud je po týdnu negativní, tak je možné, že vajíčko se třeba začalo zahnizďovat, ale pak se něco pokazilo. Ale pokud chceš mít jisotu, zajdi si k dr. na krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
12.4.10 17:14

ok, zkusim nejakou jinou znacku. Znepokojuje me prave to, ze minuly tyden byl poz. a dneska neg. :-( do ctvrtka to asi bude nekonecne dlouhy… Snad krevni test rekne vic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Martina R.
12.4.10 18:47

A které konkrétně testy ???? Napiš prosím název. Ať víme, které si nekupovat. 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
15
13.4.10 12:27

tak je to znacka IntiMed, modre baleni s kopretinou. Ale musim upozornit ze nevim jestli je chyba na strane testu nebo v mych hormonech :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
15.4.10 08:24

Tak jak jsi dopadla? JInak nejlepší je mamatest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
15.4.10 09:29

diky za optani, dnes rano jsem delala nejaky Max Test, jediny co v lekarne meli, a je negativni :-( MS stale nikde, mam zpozdeni uz 9 dni. Ve 12 mam byt u doktorky, ta nejistota je hrozna :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
15.4.10 09:39

Tak držím palce, aby to dopadlo dobře a chyba byla ne v cyklu, ale v testu. Ozvi se, ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jiřina Kiki
15.4.10 18:30

Tak na Mamatestu mi vyšlo třikrát po sobě // , a těhotná podle doktora, ani krevní zkoušky nejsem. Četla jsem tu všude, že mamatest je nejspolehlivější, ale asi není. Nechápu to… tři dny //, pak další den nic, pak krev u doktora a prý tam nic není.
Přeci se na testech nedělají druhé čárky jen tak z ničeho?? Ach jo, jsem zklamaná, už jsem se fakt těšila… a ono nic :-((

• Nahlásit
  • Citovat
13101
16.4.10 10:01

Já měla jednou //, 2× mamatest a 2× nevim jaký, ale začala jsem krvácet, tak si myslím, že to byl časný potrat a dr.i říkal, že se občas stává, že před ms vylítne hladina hcg :nevim:

A kolik jsi měla hcg? Ona je pro každého doktora hodnota pro negativní jiná…Jedna holčina měla po IVF 8 a už má doma holčičku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
16.4.10 17:21

tak jsem byla vcera u doktorky, podle testu z moci, podle pohmatu ani podle utz tehotna nejsem, presto me radsi dr poslala jeste na krev, v pondeli bude vysledek a kdyz bude negativni, jakoze urcite :zed: , tak dostanu injekci na vyvolani ms. Asi se musime vic snazit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
16.4.10 17:57

Janiisku,
mohla jsi otěhotnět až později a ještě to nejde poznat. Uvidíš v pondělí - držím palečky !!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama