Pozitivní anti D protilátky ve 29 tt

3.6.20 07:03

Pozitivní anti D protilátky ve 29 tt

Dobry den, dnes mi volala moje doktorka, že mi vyšla nějaká kritická hodnota anti D protilátek (jsem Rh-, přítel je Rh+) a posílá mě do rizikové poradny pro těhotné. Je to moje druhé těhotenství, po porodu jsem dostala injekci, aby se mi protilátky při druhém netvořily a přesto se tvoří :( Jsem z toho dost vystrasena, na internetu jsem moc informací nenašla a když, tak nic moc pozitivního, a doktorka mi toho také moc nerekla. Je tu někdo s podobnými zkušenostmi, kdo už má těhotenství zdarne za sebou nebo někdo kdo je na tom stejně jako já? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3552
3.6.20 07:41

Já jsem přímo dítě rodičů, co mají takto Rh faktor.. jsem druhorozená, mamka říkala, že jí taky hrozilo, že mě potratí a jsem tady :pankac: už je to 26 let, tak ani nevím, jestli ji nejaky protilátky davali :nevim: edit: a jsem narozená v termínu, nakonec bez problémů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 13:28

@darekp
Díky za reakci ;) I když bych ráda zkušenosti ze současnosti…i váš příspěvek mě trochu povzbudil :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 06:44

Tak vzhledem k tomu, že se nikdo neozval, rozhodla jsem se zde mapovat naší cestu - třeba to do budoucna někomu pomůže :slight_smile:
Ve středu 3.6. jsem byla na odběrech krve v rizikové poradne, zda protilátky stoupají nebo ne - dnes dopoledne si mám zavolat pro výsledky a domluvíme se co dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3552
5.6.20 06:49

@Michaela Bohacova držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu