Pozitivní buněčná imunita a IVF

Anonymní
25.12.19 19:23

Pozitivní buněčná imunita a ivf

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda se tu najde někdo s pozitivní buněčnou imunitou komu se povedlo otěhotnět po ivf? Mám potvrzenou pozitivní buněčnou imunitu a první dítě se nám povedlo po dlouhé léčbě kortikoidy přirozene. Teď už se přes rok pokoušíme o druhé mimi a stále se nedaří ani s prednisonem, a proto zvazujeme možnost ivf. Najde se tu někdo, kdo měl stejný problém a nakonec se zadarilo díky ivf? Podělte se prosím o zkušenosti????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.12.19 19:53

Pokud imunitu nevyřešíš, tak podle mě neotehotnis. Nemusi se to hned řešit kortokoidy, já pouzivala 6 tydnu nejaky lek, ktery byl primárně na prokrveni prstu na nohou a rukou a jeden z vedlejsich ucinku bylo právě snížení imunity. Poté jsem absolvovala první ivf a vyšlo to, s tim, ze jsme dali jedno embryo, ktere se rozdelilo a mame doma jednovajecna dvojcatka :)

• Citovat
  • Nahlásit
395
25.12.19 19:56
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda se tu najde někdo s pozitivní buněčnou imunitou komu se povedlo otěhotnět po ivf? Mám potvrzenou pozitivní buněčnou imunitu a první dítě se nám povedlo po dlouhé léčbě kortikoidy přirozene. Teď už se přes rok pokoušíme o druhé mimi a stále se nedaří ani s prednisonem, a proto zvazujeme možnost ivf. Najde se tu někdo, kdo měl stejný problém a nakonec se zadarilo díky ivf? Podělte se prosím o zkušenosti????

Podstoupila jsem 4 IVF a brala Prednison,6 let jsme se snažili a nakonec jsem otěhotněla přirozeně před dalším IVF a bez Prednisonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 21:16

Zvýšená imunita brání přijetí embrya, nebo později ranny potrat. Je třeba to řešit, mě nezabírá ani Prednison ani Medrol, žádné kortikoidy ani čistý steroid. Potřebuješ dobrého reprodukčního imunologa, dřív bych do ničeho nešla. Nám se podařilo tenhle problém vyřešit a to trval boj o miminko spoustu let. Po snížení imunity jsem otěhotněla a porodila krásné zdravé miminko

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 21:41

Moc dekuji, jsem objednana na začátek února k doktorce Malickove. Mám prednison od svého gynekologa a vim ze mi zabírá, protože bez nej jsem měla po každém styku reakci, ale zřejmě nemám imunitu úplně srovnanou, protože se nedaří. Čeká nas teprve první schůzka v Pronatalu ale četla jsem ze tohle řeší rovnou ivf tak prave nevím co čekat.

• Citovat
  • Nahlásit
753
25.12.19 21:45
@Anonymní píše:
Pokud imunitu nevyřešíš, tak podle mě neotehotnis. Nemusi se to hned řešit kortokoidy, já pouzivala 6 tydnu nejaky lek, ktery byl primárně na prokrveni prstu na nohou a rukou a jeden z vedlejsich ucinku bylo právě snížení imunity. Poté jsem absolvovala první ivf a vyšlo to, s tim, ze jsme dali jedno embryo, ktere se rozdelilo a mame doma jednovajecna dvojcatka :)

Moc gratuluji k dvojcatkum :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 21:50

@Simonkaa01 imunita se ti srovnala přirozeně? My jsme to chtěli zkusit přirozene, úplně bez léku a bohužel každý nechráněný styk skončil reakci :(

• Citovat
  • Nahlásit
395
25.12.19 22:55
@Anonymní píše:
@Simonkaa01 imunita se ti srovnala přirozeně? My jsme to chtěli zkusit přirozene, úplně bez léku a bohužel každý nechráněný styk skončil reakci :(

Těžko říct, už jsem to potom neřešila. Zhubla sem 15 kg během třech měsíců a pak sem po dlouhých letech otěhotněla. Zřejmě se na nás konečně jednou usmálo štěstí po tom všem čím jsme si museli projít a kdy jsem se smiřivala s tím že dítě nejspíš nikdy mít nebudu. I na klinice mi řekli že je to zázrak, tak mi tam aspoň zařídili registraci k porodu a teďka mám 13 měsíční holčičku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat