Pozitivní či negativní

Anonymní
24.5.20 20:12

Pozitivní či negativni

Ahoj holky, potřebuji vědět, zda je některý test pozitivni.. minuly měsíc jsem pozitivní ovu test měla, ale tenhle měsíc si nejsem jistá :nevim:
Je možné, ze třeba test ukazuje, ze ovulace není, ale přitom je? Bolelo mě v podbrisku 13dc (to je 2 a 3 ovu test)..

díky za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.5.20 20:46

Přijdou mi všechny negativní, nicméně ne vždy je toto měření přesné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 20:47

@BriliantRose
Takže když jsem měla bolest v podbrisku mohla to být ovulace? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
24.5.20 20:57

Myslím, že mohla, ale také nemusela. Znám lidi, kterým nikdy ovu test nevyšel pozitivně a přesto v ten čas došlo k otěhotnění (tudíž byla ovulace). Mohla být a jen nebyla zachycena na testu. Myslím, že bolest v podbřišku (pokud se snažíte otěhotnět) si člověk i vsugeruje nebo jak to napsat. Možná bych další měsíc zkusila se zaměřit na více symptomů ovulace a nebo zkusit měřit bazální teplotu a nebo vše hodit za hlavu a „dát tomu volný průběh“. Pokud tedy si přejete miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.20 21:03

Ještě k těm testům, nevím jak často jste měřila. Já nebyla typ „dám tomu volný průběh“ a testovala jsem i 2-3× denně… Prostě magor… A vždy když čárka byla silnější. Takže pokud jsou testy dělané jednou denně, tak ovulační test by mohl vyjít pozitivní mezi např 2 a 3. To znamená, že k ovulaci došlo 24 -72 hodin poté, jestli se nepletu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
24.5.20 21:15

@BriliantRose
Delala jsem jednou denně.. Kazdopadne se snažíme každý den. Nejsem ten typ co to hodí za hlavu a proste si řekne až to přijde.. jen tak to nejde :D
Tak budu doufat, ze ovu proběhla :kytka: Jinak nemyslim si, ze bych to měla vsugerovane.. byla to fakt taková tupa bolest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.20 21:36

Ne že bych chtěla dělat reklamu, ale opravdu mi to pomohlo (aspoň psychicky), tak jsem užívala gynex. Hodně mi spravil cyklus a ovu vždy proběhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama