Pozitivní či negativní test po několika dnech

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.05.18 21:27
Pozitivní či negativní test po několika dnech

Ahoj holky, test jsem si dělala před par dny, kdy vyšel negativní. Dnes jsem se ale koukla a zda se mi, ze vidím dvě. Co vidíte?

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 06.05.18 21:30

Tak pokud je to před pár dny, udělej si další, HCG by mezitím stouplo na takovou úroveň, že už by měla být čárka viditelná.

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 06.05.18 21:38

Nevidim

lachtanice86
Závislačka 4740 příspěvků 06.05.18 21:40

Nevidím nic a nechápu proč koukáš na test po několika dnech. Vyhoď ho a udělej případně další.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama