Pozitivní či negativní test po několika dnech

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 21:27
Pozitivní či negativní test po několika dnech

Ahoj holky, test jsem si dělala před par dny, kdy vyšel negativní. Dnes jsem se ale koukla a zda se mi, ze vidím dvě. Co vidíte?

Reakce:

Helileli
Závislačka 2970 příspěvků 06.05.18 21:30

Tak pokud je to před pár dny, udělej si další, HCG by mezitím stouplo na takovou úroveň, že už by měla být čárka viditelná.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 06.05.18 21:38

Nevidim

lachtanice86
Kelišová 6442 příspěvků 06.05.18 21:40

Nevidím nic a nechápu proč koukáš na test po několika dnech. Vyhoď ho a udělej případně další.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >