Pozitivní Covid, neustále obtíže a těhotenství?

Anonymní
20.11.20 11:27

Pozitivní Covid, neustále obtíže + těhotenství?

Dobrý den, koncem října jsem byla pozitivní na covid. Měla jsem horečky 10 dní, přetrvávaly zimnice, velká únava, bolest celého těla, kloubů, zad, nohou, bolest očí a citlivost na světlo, nechutenství k jídlu, občasné pocity na zvracení, malátnost - dlouhodobá asi těch 14 dní. Asi dva dny průjem. Kašel ani rýma nebyla, jen cca po týdnu jsem začala trošku pokašlávat a divně se mi dýchalo, toto rychle zmizelo. Další týden mi bylo lépe, ale velká únava přetrvávala. Další týden mě začaly z ničeho nic brnět a bolet ruce, to už odeznělo, ale místo toho jsem začala mít zase jiné obtíže.

Jinak cca od pondělí 16.11. kdy jsem byla asi 1,5 hodiny venku, jsem začala chodit častěji na WC na malou, při močení mě to nebolí ani nepálí, všimla jsem si, že z ničeho nic mám citlivé bradavky na dotek (nepříjemně to bolí, když si je zmáčknu), bolí mě trošku bedra a to píchání v třísle hlavně pravém taky občas cítím. Myslela jsem, že budu mít zánět moč. cest, ale moč je čistá bez krve a bílkovin (dnes mi ji sestra u doktora kontrolovala). Bála jsem se, abych nebyla těhotná, ale beru HA Sidreta už několik let pravidelně, nikdy nevynechávám, tak jen doufám, že Covid nesnižuje účinek HA (i když při mé pozitivitě na covid jsem HA dobírala a týden na to od 31.10. jsem měla menstruaci), s přítelem jsme spolu měli pohlavní styk až 6.11., to už jsem zase HA brala). Z možnosti těhotenství jsem velmi nervózní, nechce se mi ani dělat test jak se bojím, je mi 23 let a dítě zatím nechceme.. přemýšlím, že si možná tím stresem různé příznaky vsugerovávám nebo nevím. Dobírám teď platíčko HA a MS by měla přijít 27-28.11. Podle mě kvůli stresu už ani pár dní nemám moc chuť na jídlo, hlavně ráno. Vím, že na 100% mi to tu nikdo neurčí, ale je pravděpodobné, abych byla těhotná nebo jsou to příznaky po covidu a nebo nějakého nachlazení? Taky nechápu, proč mě bolí ty bradavky, to se mi stalo asi jen 1× takhle na dýl a nevím kvůli čemu to bylo, může to být takovou delší dobu před MS? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.11.20 12:18

Jestli jsi s HA vse dodrzela, tak se dej rychle do pohody. Bradavky jsou obcas citlivejsi, ne vzdy to nutne znamena tehotenstvi. A navic, je fakt brzy se stresovat. Mela jsem u covidu take par dni, kdy jsem najednou z niceho nic porad behala na malou, ale moc byla take OK.

Myslim si, ze je oraganismus po te nemoci oslabeny a kazda malickost jej muze rozhodit. Setri se a chovej se tak, ze jeste musis projit rekonvalescenci, ze preci jenom nejsi uplne zdrava. Tak opatrne a snaz se drzet v psychicke pohode, zbytecne se neznerovznuj.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 13:21

Nevím, jestli vás to uklidní, ale já měla při první menstruaci po Covidu tak citlivé bradavky, že mě bolela i podprsenka. Asi to nějak souvisí…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama