Pozitivní dítě, očkování rodice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 09:45

Pozitivní dítě, očkování rodice

Hezkou neděli, děvčata. Já vím, že je to jak u blbých…pro jistotu se ještě zeptám. Dcera má pozitivní pcr test ( 12 let ). S mužem jsme očkovaní. Nemusíme s ní do karantény, že ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34577
14.11.21 09:47

Ne, nemusíte. Ani na test. ALe na ten bych si za pár dní zašla sama dobrovolně. A nosila bych pro jistotu ve společnosti respirátor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 09:49

@vokishka díky. To je samozřejmost.

• Citovat
  • Nahlásit
3115

Ne. Ockovani zatim do karanteny nechodi, kdyz maji vic nez 14 dni po druhe davce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55281

Pokud nemáte příznaky, tak nemusíte. Jestli má hladký průběh a zvládne být sama doma. Tak můžete normálně chodit do práce. Ale pro klid duše bych šla na test, přestože očkování jste, ať se vyloučí přenášení bez příznaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65395
14.11.21 09:50
@Anonymní píše:
Hezkou neděli, děvčata. Já vím, že je to jak u blbých…pro jistotu se ještě zeptám. Dcera má pozitivní pcr test ( 12 let ). S mužem jsme očkovaní. Nemusíme s ní do karantény, že ne.

Nemusíte, ale pokud se objeví příznaky, tak na test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
14.11.21 09:51

Pokud máte taky příznaky, tak musíte, jinak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6362
14.11.21 10:13

No tak to je úplně padlé na hlavu. Než by se kovid projevil, tak by takovi rodiče mohli nakazit x lidí. To myslím všeobecně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34577
14.11.21 10:14
@jannina1 píše:
No tak to je úplně padlé na hlavu. Než by se kovid projevil, tak by takovi rodiče mohli nakazit x lidí. To myslím všeobecně.

no a možná to je důvod, proč to ted tak fičí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10398
14.11.21 10:18

Nemusíte, ale vzhledem k tomu, že ve 12 může být dost samostatná, bych jí nařídila pobyt v pokoji, ze kterého nebude vycházet bez respirátoru a vydezinfikovaných rukou. Jen bych jí nosila jídlo a kontrolovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55281
14.11.21 10:23

Přesně tak to bylo u nás. Izolovala se od všech k sobě do pokoje. Když neměla on-line výuku, tak stejně dost spala. Holka teda chytla v říjnu. Kdy platila izolace dva týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18527
14.11.21 10:27
@Anonymní píše:
Hezkou neděli, děvčata. Já vím, že je to jak u blbých…pro jistotu se ještě zeptám. Dcera má pozitivní pcr test ( 12 let ). S mužem jsme očkovaní. Nemusíme s ní do karantény, že ne.

Ne bohuzel nemusíš. Já bych ale doma zůstala minimálně do PCR testu, na který bych šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34577
14.11.21 10:30
@elen-ka píše:
Ne bohuzel nemusíš. Já bych ale doma zůstala minimálně do PCR testu, na který bych šla.

a jak to uděláš, když doktor ti neschopenku nenapíše, nemáš sick day a nemáš dovolenou. Navíc by ti tu dovolenou musel zaměstnavatel dovolit, to třeba ani nebude chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14634
14.11.21 10:48
@vokishka píše:
a jak to uděláš, když doktor ti neschopenku nenapíše, nemáš sick day a nemáš dovolenou. Navíc by ti tu dovolenou musel zaměstnavatel dovolit, to třeba ani nebude chtít.

No a pak se to nemá šířit. Hlavně, že je člověk očkovaný. Bože, to je fakt systém na prd :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
14.11.21 10:52
@vokishka píše:
no a možná to je důvod, proč to ted tak fičí

ono kdyby se dookovali vsichni nad 12 let tak jsme taky jinde…se kouknete na Portugalsko…stejne velka popolace, proockovanost dospela populace 98% a nakazenych meli dlouho okolo 1000, ted posledni dny max 1700 denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat