Pozitivní i negativní streptokok

Anonymní
24.2.21 12:29

Pozitivní i negativní streptokok

Ahoj měla jste to některá stejně? Že vám ze stěrů vyšel pozitivní streptokok, tak jste musely dodat ještě moč, a z té vyšel negativní? Docela jsem se lekla když vyšel pozitivní a hned jsem zjišťovala co ajak.. A najednou že negativní tak jakto, že předtím vyšel pozitivní 😀 teď se mi zas ulevilo tak snad je fakt negativní a nebudou problémy 🤔

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4830
24.2.21 12:50

V pochvě ho má mnoho žen a problém jim nedělá. Z pochvy se může dostat do moče a z moče do ledvin a to je pak problém.
Takže pokud j jen v pochvě a nemáš problémy, tak je zbytečné ho léčit. Jelikož streptokok se často vrací.
Vím o čem mluvím. Bojujeme a žijeme spolu v symbióze kolem 10 let. :nevim: :mrgreen:
A cestuje mi všude. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
24.2.21 12:52

Stěr z čeho? Stěr z poševní stěny nebo stěr z močové trubice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 13:59

@Tarinka z poševní stěny 😊

• Citovat
  • Nahlásit
9621
24.2.21 14:09
@Anonymní píše:
@Tarinka z poševní stěny 😊

A ty jsi těhotná nebo máš nějaké potíže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 14:15
@Anonymní píše:
Ahoj měla jste to některá stejně? Že vám ze stěrů v 34 tt vyšel pozitivní streptokok, tak jste musely dodat ještě moč, a z té vyšel negativní? Docela jsem se lekla když vyšel pozitivní a hned jsem zjišťovala co ajak.. A najednou že negativní tak jakto, že předtím vyšel pozitivní 😀 teď se mi zas ulevilo tak snad je fakt negativní a nebudou problémy 🤔
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat