Pozitivní kniha, co nakopne?

Anonymní
17.5.20 15:31

Pozitivní kniha,co nakopne?

Ahoj všichni,
starám se o psychicky nemocnou dceru a vždycky jsem ty její šílené stavy dokázala nějak ustát ( je jí 13), až do teď. Poslední 2 týdny začínám mít zdravotní problémy, často ani nejsem schopná vstát z postele a postarat se alespoň o domácnost. Asi už to mám z toho stresu z ní, kdy nebyla možnost si od ní odpočinout, když nebyla škola. Nemám ani náladu na kamarádky a lidi obecně, proto mě napadlo, že si alespoň pořídím dobrou knihu, která by mě mohla zase zpátky naladit na optimistickou vlnu a přijít tak i na jiné myšlenky. Nemáte nějaký dobrý tip na knížku, co zaujme a nebude u ní nuda?
Chci si nějakou koupit, ale fakt dobrou a osvědčenou, hlavně né nic negativního.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9186
17.5.20 15:43

Alchymista :think:? To je strasne krasny pribeh… Z oddechovek treba Vejce a ja?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
632
17.5.20 15:58

Gabra a Málinka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 16:01
  • Nahlásit
  • Citovat
492
17.5.20 16:03

Sedmilhářky. Primárně asi úplně pozitivní není, částečně je to detektivka, já jsem ji četla taky za účelem odreagovaní a super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2359
17.5.20 17:13

Kup si Tajemství - Rhonda Byrne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1445
17.5.20 17:21

Ja mam rada Sila pozitivniho mysleni od N. V. Peale

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21017
17.5.20 17:24

Betty McDonaldova - cokoli od ni. V casech nemoci ctu Morovou ranu (soucasti knihy Co zivot dal a vzal). Je to pribeh z lecebny pro tuberkulozni pacienty a z popisu te silenosti a z humoru, ktery z toho dokazala vykresat, se mi vzdy uleví :hug: moc drzim palce, at ti je lip.

Jo, jeste Zdena Frybova -Robin, o rodine, ktera si poridila foxteriera, fakt vtipne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4512
17.5.20 17:43
@PaníKadrnožková píše:
Betty McDonaldova - cokoli od ni. V casech nemoci ctu Morovou ranu (soucasti knihy Co zivot dal a vzal). Je to pribeh z lecebny pro tuberkulozni pacienty a z popisu te silenosti a z humoru, ktery z toho dokazala vykresat, se mi vzdy uleví :hug: moc drzim palce, at ti je lip.Jo, jeste Zdena Frybova -Robin, o rodine, ktera si poridila foxteriera, fakt vtipne

Nejsi náhodou moje jednovaječné dvojče? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21017
17.5.20 17:59
@Betty MacDonald píše:
Nejsi náhodou moje jednovaječné dvojče? :mrgreen:

Ctitelka, rukulibam :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1385
17.5.20 18:04
@Romilda píše:
Gabra a Málinka :srdce:

Jezis ta nostalgie.. to jsou nadherne knizky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
17.5.20 19:59

Oddychovka je treba od Hartla Prvok, Sampon, Tecka a Karel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama