Pozitivní krevní domácí těhu test a zároveň negativní odběry?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicolcon
Povídálka 11 příspěvků 13.09.18 10:56
Pozitivní krevní domácí těhu test a zároveň negativní odběry?

Ahojte! :mavam:
Jsem teď trochu vykolejená a potřebuju od Vás poradit :D
Už týden mám něco jako těhu příznaky. Tzn. Bolest v podbřišku, nafouklé břicho, bolest kloubů, nevolnost, bolest prsou, viditelné žíly na nich, vyšší BT, častější nutkání čůrat, i naše kočičky si na mě chodí lehat častěji :hug:
Tt z moči negativní a domácí krevní test ZAP byl pozitivní, sice jen dušík, ale byl. Pozvala jsem si na to asi čtvery oči navíc ještě :potlesk: Včera jsem byla na gyndě, kde na ultrazvuku prý nebylo nic vidět. Poslala mě na krev, kde mi pak bylo řečeno, že výsledek je negativní. Můžete mi říct jak to v tý laborce měří? :think: mám si na tu krev zajít třeba ještě jedou za týden? Moc bych mimi chtěla, tak furt přemýšlím, jestli si to nevsugerovávám, ale zase teplotu, viditelné žíly na prsou a časté močení si člověk jen tak nevsugeruje ne? :nevim: :zed:

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3455 příspěvků 13.09.18 11:01

Negativní laborka znamená co? Hodnota skutečně nula, nebo něco málo ano, ale vyhodnoceno jako negativní?
Ono totiž pokud budeš mít v krvi třeba 8 jednotek, tak krevní test bude ukazovat ducha, v laborce to sice odečtou jako 8, ale vyhodnotí jako negativní (jak která laborka má referenční meze, ale do 10 jednotek je to vždy považováno za negativní).
Na UZ ještě nic vidět být ani nemůže.

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 13.09.18 11:03

Domácí krevní testy nejsou spolehlivé, přečti si diskuze tady. Několik negativních testů, četně laboratoře, je víc než průkazných. A bohužel, vsugerovat si příznaky těhotenství je víc než normální.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 13.09.18 11:03

A už máš vynechanou menstruaci? Věřila bych spíš laboratoři než domácímu testu kde nahanis duchy.

Russet
Extra třída :D 11642 příspěvků 13.09.18 11:04
@Nicolcon píše:
Ahojte! :mavam:
Jsem teď trochu vykolejená a potřebuju od Vás poradit :D
Už týden mám něco jako těhu příznaky. Tzn. Bolest v podbřišku, nafouklé břicho, bolest kloubů, nevolnost, bolest prsou, viditelné žíly na nich, vyšší BT, častější nutkání čůrat, i naše kočičky si na mě chodí lehat častěji :hug:
Tt z moči negativní a domácí krevní test ZAP byl pozitivní, sice jen dušík, ale byl. Pozvala jsem si na to asi čtvery oči navíc ještě :potlesk: Včera jsem byla na gyndě, kde na ultrazvuku prý nebylo nic vidět. Poslala mě na krev, kde mi pak bylo řečeno, že výsledek je negativní. Můžete mi říct jak to v tý laborce měří? :think: mám si na tu krev zajít třeba ještě jedou za týden? Moc bych mimi chtěla, tak furt přemýšlím, jestli si to nevsugerovávám, ale zase teplotu, viditelné žíly na prsou a časté močení si člověk jen tak nevsugeruje ne? :nevim: :zed:

V laboratoři že by měli horší test než ty doma? Příznaky můžou být i z jiných příčin. Neupínej se na to tolik, nebo se zblázníš.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 13.09.18 11:06

@histep to si nemyslim, negativni vysledek je podle meze stanovitelnosti, byva to treba po 0,5 atd…

Příspěvek upraven 13.09.18 v 11:09

luccifera
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 13.09.18 11:08

https://www.biolab-kt.cz/…EZDAAAYM.htm

Uživatel je online1mila2
Kecalka 362 příspěvků 13.09.18 11:09

V laborce jsem mela 4,8 a bylo to negativni a fakt jsem nebyla tehotna.

krispyna
Kecalka 461 příspěvků 13.09.18 11:10

Domácí krevní mi take nevysel. Duch jako netehotna - tehotna jsem zase mela bilo. Na papirkovych testech jsem uz detekovala i nizsi hladiny nez 10 (overeno z laboratore). Tim ze to stoupa kazdy den dvojnasobek a zacit se musi da se rict na nule, tak uz by pozitivni vysledek mohl byt. Bud papirkovy testy na zacatek nebo kontrolni odber.

Uživatel je onlineLainaire8
Ukecaná baba ;) 1676 příspěvků 13.09.18 11:17

Příznaky jsou až když se vylučuje hcg do moči a krve a ty máš testy negativní (beru v potaz laborku a test z moči). Takže si to opravdu vsugerovavas. A určitě nám teď napíšeš že vlastně nemáš ani zpoždění ms :lol: spíš si zajdi k dr., jestli nemáš zánět močových cest

Nicolcon
Povídálka 11 příspěvků 13.09.18 11:21

@histep dnes se přesný číslo dozvím
@pikola beru ha, kterou jsem na začátku srpna úplně nevychytala, nevzala jsem si 4 prášky na přelomu prvního a druhýho týdne užívání. Pak jsem ji zas brala dál, a pak přišla menstruace přišla ale jen ze spádu. A jen málo+trvala jen dva dny, normálně to mám tak 4 dny. Od té poslední normální menstruace, než jsem si nevzala ty 4 prášky, uteklo 6 týdnů. Teď poslední týden mi je tak, jak mi je..
@Russet vím, vím. A které jiné příčiny by to mohly být?

Nicolcon
Povídálka 11 příspěvků 13.09.18 11:22

@Lainaire8 těhotenství je možné i přes ms

Nicolcon
Povídálka 11 příspěvků 13.09.18 11:26

@Lainaire8 zánět močových cest jsem měla a to se teda týkalo jen bolesti v podbřišku, častějšího močení, ale u toho hlavně to pálení a řezání. To teď nemám :nevim:

rozand
Závislačka 3121 příspěvků 13.09.18 11:28
@Nicolcon píše:
Moc bych mimi chtěla, tak furt přemýšlím, jestli si to nevsugerovávám, ale zase teplotu, viditelné žíly na prsou a časté močení si člověk jen tak nevsugeruje ne? :nevim: :zed:

Tak to teda vsugeruje, naprosto bez problémů :lol: . Tělo funguje i na základě toho, co mu tvoje psychika skrz mozek říká, že má dělat.

rozand
Závislačka 3121 příspěvků 13.09.18 11:29
@Nicolcon píše:
@Lainaire8 těhotenství je možné i přes ms

Jo, ta pravědpodobnost je dost malá, natož když tt z moči i laboratorní tvrdí, že negativní :* .

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Válka mezi Ester a svazem pokračuje: Peníze se někam ztrácí, rýpla si Ledecká

Nechybělo mnoho a fenomenální česká sportovkyně Ester Ledecká (23) dost možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >