Pozitivní kvasinky v moci během IVF

Anonymní
25.8.20 13:00

Pozitivní kvasinky v moci během IVF

Ahoj, zjistili mi v moči pozitivní kvasinky, o víkendu mám mít OPU a příští týden snad doufám transfer, myslíte, že to má nějaký vliv na otěhotnění nebo miminko? Nemělo by se to nejdříve přeléčit? Do centra jedu zítra, tak se poptám, ale zkouším to i tady, jestli s tím má někdo zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14339
25.8.20 13:34

Hele vliv by měl jen opravdu masivné zánět, který přesahuje z pochvy do dělohy a to určitě nemáš.

Jestli chceš něco dělat pro jistotu, kup v lékráně nějaké probiotické vaginální čípky a prostě je aplikuj, tím nemáš co zkazit.

Plus klasika -nevyplachovat pochvu ničmím, mýt se jen z venčí a něčím s kysleým PH, nenosit prádlo z umělých vláken a upnuté kalhoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
27.8.20 12:34
@Anonymní píše:
Ahoj, zjistili mi v moči pozitivní kvasinky, o víkendu mám mít OPU a příští týden snad doufám transfer, myslíte, že to má nějaký vliv na otěhotnění nebo miminko? Nemělo by se to nejdříve přeléčit? Do centra jedu zítra, tak se poptám, ale zkouším to i tady, jestli s tím má někdo zkušenost.

Za mne na tyto problémy nejlepsi GynImun dual protect - orální tablety. Třeba ti pomohou. Vše ostatní nezabralo. Řešila jsem 3/4 roku a vyzkoušela snad vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama